3BL, problem z BOSE

Mazda3 2008–2013

Postprzez karol0896 » 9 wrz 2020, 12:12

Cześć,
Mam problem z nagłośnieniem BOSE w mojej BLce. Głośniki grają słabo, cicho, żeby coś było słychać muszę ustawić głośność na maksa. Nie ma żadnego basu, delikatnie trzeszczą. Naprawiłem wzmacniacz, na stole podpięty pod inne radio grał, podłączyłem w aucie i nic się nie poprawiło. Kupiłem więc używane radio, podłączyłem i wciąż nic. Kończą mi się pomysły i już trochę mi ręce opadają. Miał ktoś taki przypadek? Dodam, że nie ma różnicy czy wzmacniacz jest podłączony czy nie, dźwięk jest ciągle taki sam, tragiczny.
Początkujący
 
Od: 9 wrz 2020, 12:05
Posty: 1
Auto: 3 BL 2009r. 2.0 DISI

Postprzez airbob » 25 paź 2020, 20:30

karol0896 napisał(a):Dodam, że nie ma różnicy czy wzmacniacz jest podłączony czy nie, dźwięk jest ciągle taki sam, tragiczny.


A to dopiero ciekawostka <glupek2> .
Jeszcze się nie spotkałem aby po odłączeniu wzmacniacza system nadal grał tzn. wydawał dźwięki.
Skoro twierdzisz że naprawiłeś wzmacniacz to się trochę znasz. To pewnie wiesz, że każdy wzmacniacz jest elementem wpiętym w szereg pomiędzy radio a głośniki. Jego usunięcie powoduje przerwę czyli całkowity brak dźwięku.
Jeśli tak nie jest, to podejrzewam że instalacja audio w tym aucie jest przepruta i wzmacniacz jest zupełnie ominięty a głośniki są podpięte bezpośrednio do radia które jest w wersji bose, które to bez wzmacniacza nie jest wstanie napędzić głośników. Spotkałem się z czymś takim ot taki zabieg januszy handlarzy.
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, Wyświetlaczy m6, Toyota Avensis
Naprawa ZMIENIAREK (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9 i inne
Wyjścia RCA do zewnętrznego wzmacniacza. Płyta startowa do nawigacji GH
kontakt 503304123
http://www.mazdaspeed.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=podz*+airbob*
Sprzedam oryginalny moduł zmieniarki na 6CD do mazdy 3 i 6, montaż
Żarówki podświetlenia klimatronika
kontakt 503304123
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 10:55
Posty: 1544 (0/34)
Skąd: Wrocław gg8161056 tel.503304123

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323