zamek klapy

Mazda3 2008–2013

Postprzez Aspyr » 15 lut 2019, 21:09

Proszę o pomoc w diagnozie mojego problemu, od 3 dni świruje mi zamek klapy bagażnika, po otwarciu kluczykiem centralnego zamka klapa automatycznie się otwiera tak jak by ktoś guzik naciskał i zapętla się co 2s się otwiera, czasami jednak ma tak że się zamknie i nie reaguje, wiec albo mi się cały czas otwiera i mam problem albo całkiem się nie otwiera i jedno albo drugie. Po zrobieniu rekonesansu doszedłęm do wniosku że to wina guzika i tego modułu co jest w nim w serwisie mazdy 350 zł + 200 zł wymiana

w internecie znalazłem bardzo podobny guzik za mniejsze pieniądze od mazdy 2 podobno pasuje wszystko tylko trzeba plastik jakiś przypiłować

tu link do wglądu:

https://www.mazparts.pl/oferta-specjaln ... mazda-2-de

i teraz pytanie do was drodzy forumowicze, czy moja diagnoza jest trafiona i czy warto kupić to? i jakie ciekawe kroki ewentualnie mogą mnie czekać przy wymianie tego modułu.

Pozdrawiam i czekam na informacje które mnie podratują :)
Początkujący
 
Od: 24 mar 2018, 20:58
Posty: 6
Auto: Mazda 3, 2010r, 1.6 benzyna

Postprzez sonykemot » 28 wrz 2019, 15:52

Witam, jak kolega poradził sobie z problemem?
Ja szukam do swojej BL przycisku ale na aledrogo są w większości do Mazdy 2 DE. Wziałbym ale nie wiem czy będzie pasował.
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2014, 21:57
Posty: 83 (0/3)
Auto: Mazda 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323