Wyłączające się wycieraczki i nadmuch powietrza

Mazda 121 1991–1996

Postprzez katali » 18 lis 2010, 20:55

Witam,

piszę pierwszy raz, więc nie wiem, czy odpowiednio zatytułowałam posta, jak również przekopałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytanie, mechanik też nie.
Mam problem z wyłączającymi się wycieraczkami i nadmuchem powietrza w Madzi 121, rocznik 93. W trakcie opadów deszczu, niezależnie, czy mżawka (chociaż wtedy wycieraczki nie chodzą bez przerwy)czy ulewa, wycieraczki nagle przestają działać, tak samo z nawiewem (leci i ciepłe i zimne, ale wyłącza się w tym samym czasie co wycieraczki). Po kilku minutach wszystko zaczyna znowu działać i albo już działa przez cały czas, albo po pewnym czasie znowu się wyłącza. Przyznam, że odrobinę to irytujące, kiedy nie widzę drogi przed sobą. Czy ktoś miał może podobny problem lub ewentualnie jakiś pomysł, co może być uszkodzone? Ja myślałam nad silniczkiem wycieraczek, bądź jakiś przekaźnik, ale jaki?

Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
katali
 

Postprzez cadzzilac77 » 19 lis 2010, 09:39

objawy podobne do zabezpieczenia termicznego.
ale w suszarkach do włosów :|
jeżeli to możliwe, pojedź do innego elektryka.

nie znam się, ale na mojego gusta na 80% "jakiś" przekaźnik, na 10% problem z grzejącymi się kablami (tylko nie wiem czy wogóle powinny się grzać, chyba że te które są w pobliżu przepływu gorącego powietrza) i znikaniem napięcia gdzieś w kosmos.
pozostałe 10% ??

... <alien> ...
.wolnemedia.net
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sie 2009, 14:03
Posty: 700
Skąd: gołdap
Auto: MAGDA 121 DB 1,3 16V 91' 39kW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121