problem z 5tym biegiem

Mazda 121 1996–2001

Postprzez lukbury » 15 kwi 2011, 12:38

witam, dzis wszedlem w posiadanie mazdy 121 1,8d z 96 roku, poniewaz to moje auto "alternatywne" ( w zastepstwie motocykla w deszczore dni) kupilem je w "srednim stanie" z uszkodzona skrzynia biegow i kilkoma innymi elementami wymagajacymi poprawki, moje pytanie do posiadaczy i uzytkownikow brzmi nastepujaca, czy komus zdazyl sie podobny problem-kazdy bieg wchodzi gladko i wyczuwalnie, lewarek nie ma nadmiernego luzu ani nie zachowuje sie nieprecyzyjnie, pomimo to piaty bieg nie wchodzi, tzn lewarek wendruje w pozycje w ktorej wlacza piaty bieg ale nie wyczuwam takiego delikatnego oporu jak przy wlaczaniu kazdego innego biegu i pomimo popchnieca lewarka w pozycje piatego biegu ... biegu "nie ma", zaznaczam, ze probowalem na wszystkie sposoby myslac ze mechanizm od wybierania biegow jest zuzyty, nic z tych rzeczy. Auto chcial bym szybko doprowadzic do stanu jaki by mnie zadowalal wiec zwracam sie do Was z pytaniem czy to jakas usterka ktora da sie usunac po wyjeciu skrzyni czy lepiej kupic uzywana skrzynie i podmienic? przypuszczam, ze cena oryginalnych czesci do skrzyni dalece przekroczy cene samej uzywanej skrzyni... tak czy inaczej czekam na jakies info, a o rozwiazaniu w/w problemu napewno napisze
lukbury
 

Postprzez zbychu28 » 17 sie 2011, 22:08

mozliwe ze brak piatki jesli tego nie naprawisz mam uzywke z gwarancja-350 z wysylka auto przywiozlem z austrii moj tel-723 902 668
Początkujący
 
Od: 11 mar 2009, 21:23
Posty: 26
Skąd: nowa ruda
Auto: mazda 323f 1.6 16v 92r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121