Mazda 2 2003 (DY) 2003r – Nie działa prawy tylny kierunkowskaz

Mazda2 2002–2007

Postprzez mucharz » 15 cze 2019, 13:12

Witam.
Mam auto jak w temacie i problemem jest nie działający prawy tylny kierunkowskaz. Wszystko się zaczęło od tego, że pies przegryzł przewód od haka i niestety moja siostra tego nie zauważyła i tak jeździła z takim przegryzionym przewodem gdzie było pełno zwarć. No ale na początku takiej jazdy wszystko działało, dopiero w którymś momencie, jak stała na światłach kontrolka zaczęła szybciej migać. Myślałem, ze to po prostu spalona żarówka, ale okazuje się, że z żarówką wszystko w porządku (wymieniłem nawet dla pewności). Sprawdziłem, czy masa jest podłączona, czy sie może nie poluzowała, no i masa też jest okej. Żarówka kierunkowskazu jest podłączona pod takie ustrojstwo. To znaczy, że to jest uszkodzone, czy może coś innego (żarówka jest podłączona pod przewód niebieski oznaczony numerem 6)? Można to wykręcić i sprawdzić, czy raczej jest to nierozbieralne?
Pozdrawiam

Dopisano 15 cze 2019, 12:46:

Witam.
Znalazłem jeszcze jedną usterkę. Nie działa tylne światło przeciwmgielne, mimo iż żarówka jest cała. Także podsumowując,nie działa tylne światło przeciwmgielne tylne i TYLKO prawy tylny kierunkowskaz, a wszystkie inne działają (prawy kierunkowskaz z przodu działa).
Bardzo prosze o naprowadzenie na to, co może być uszkodzone.
Pozdrawiam
Załączniki
kierunek.jpg
Początkujący
 
Od: 15 cze 2019, 13:10
Posty: 1
Auto: Mazda 2 (DY) 2003r 1.4 Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121