Stacyjka i wkładka zamka – czy zestaw z innego modelu będzie pasował?

Mazda2 2002–2007

Postprzez kimoz » 18 cze 2018, 11:43

Witam wszystkich, to mój pierwszy post, wybaczcie, że od razu pytanie w dziale technicznym, ale jak wiadomo – jak trwoga to do Boga. Postaram się udzielać częściej i pomagać innym. :)

Wracając do merium: utopiłem jedyny klucz na kajakach. Mieszkam w małym mieście i lokalnie jest tylko jeden punkt, który zajmuje się takimi rzeczami i wołają za usługę 600 złotych.. Pomyślałem, żeby spróbować to obejśc i zakupić stacyjke, wkładke zamka i immobiliser w necie albo na szrocie i wymienić samemu. Niestety nigdzie w internecie, ani w szrotach które obdzwoniłem nie udało mi się znaleźć tego zestawu w sprzedaży. W związku z tym mam pytanie: czy taki zestaw z mazdy 626 będzie pasował? Stacyjka wygląda na identyczną, pytanie co z wkładką i komputerem.

http://allegro.pl/mazda-626-v-2-0-16v-s ... l#imglayer


A może ktoś z was zna jakiś szrot, do którego mógłbym przedzwonić i który wysyła części? Albo stacjonarnie w okolicach Torunia.
Jeżeli nie wolno tutaj wklejać linków z allegro to przepraszam i prosze o warna :D

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji .
Początkujący
 
Od: 18 cze 2018, 11:13
Posty: 1
Auto: Mazda 2, 2004 DY, 1.4, 59KW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121