Co sie moglo stac w skrzyni biegow?

Mazda2 2007–2014

Postprzez lilu » 18 sty 2017, 16:11

Witam, mam taki problem. Caly dzien jezdzila jak nalezy, wszystko wchodzilo doskonale, po czym przy parkowaniu (nie w czasie jazdy!) nagle lubudu! Myslalam, ze odlecialo z szyby trzymadelko do gps i huknelo o dashboard, ale nie. No i wtedy zaczely sie luzy na drazku. Niby dalej jezdzi bez wiekszych problemow, nie halasuje, ale jednak teraz trzeba te biegi wyczuwac zeby wlasciwie wchodzily. Z jedynka i dwojka nie ma problemow, ze wstecznym tez nie, ale juz trojki i czworki trzeba pilnowac, bo przez ten luz lubia sobie pojsc na boki. Strasznie dziala mi to na nerwy, lubie jak w aucie wszystko jest sprawne, w przeciwnym razie nie prowadzi mi sie dobrze. Najlepsze jest to, ze nie uzylam sily, delikatnie zmienialam bieg a tu lups. Bez mechanika sie nie obejdzie ale zastanawiam sie ile to bedzie kosztowac, auto jest z drugiej reki i mialam juz sporo kosztow a teraz to. Oplaca sie to naprawiac czy lepiej tak zajezdzic i zezlomowac?
lilu
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121