Polecane warsztaty LPG

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez makmarc » 31 gru 2003, 12:36

W związku z tym, iż w wielu tematach pojawiają się informacje o zakładach montujących instalacje LPG, powstał ten właśnie oddzielny wątek, w którym możecie opisać swoje doświadczenia z różnymi warsztatami na terenie naszego kraju.

W związku z powyższym, podczas opisywania, proszę o stosowanie się do podanych wytycznych:


1.
podejście do klienta;
2. zakres i jakość wykonanej usługi;
3. kwestie finansowe;
4. dane adresowe firmy.
makmarc
 

Postprzez xXx » 21 wrz 2004, 21:37

Wszystkich którzy znają jakieś godne polecenia, a także odradzane zakłady montujące LPG w Polsce proszę o dopisywanie się w temacie.

EDIT BY Loczek: zebrałem wszystkei polecane i nie polecane zakłądy do kupy, prosze o wpisywanie pytan o polecany zakład tylko do tego tematu.

Jezeli macie jakąś opinie o zakładzie to poprosze o dokładny adres i nazwe firmy.

Mam nadzieje ze ułatwi wam to przeglądanie tego tematu ;)


POLECANE ZAKŁADY:

AS TECH MOTO
ul. Ogrodowskiego 30
63-700 Krotoszyn
Tel.: 062 725 28 47
Fax: 062 725 28 47


AUTO-GAZ Sławomir Piekarz
ul. Czerwonego Krzyża 14
Bydgoszcz
tel. (52)376 32 15
kom. 695 965 370

AUTO-GAZ Sławomir Piekarz
ul. Łęczyńska 56b
Lublin, 20-303
kom. 601 36 33 00

ALMA-GAZ
ul. Strzegomska 180
Wrocław 54-432
tel/fax 3573459

"Gaz-Tom" Tomasz Grajewski
05-830 Nadarzyn, ul. Żółwińska 45
woj. mazowieckie, pow. Pruszków
tel. (022) 739-71-71 fax. (022) 739-71-71
601332964
502422469


P0L4K napisał(a):Niestety odradzam ten zaklad.
Kumpel pewien czs temu zalozyl u nich gaz – tez w eFce BG(jedna rzecz trzeba przyznac – robia to naprawde FACHOWO!!! ) tylko wtedy nie zalozyli mu wskaznika rezerwy na butli bo nie mieli.Jechal tam dzisiaj wlasnie po to i byl umowiony na 17,a ze mi sie nudzilo to pojechalem z nim.Przyjechalismy,gadka szmatka, – dobra to poczekajcie chwile.Minela godzinka kumpel podszedl do goscia kiedy nas "obsluzy" diabelek na co on – jade teraz na 20-30 min na miasto i w miedzyczasie brat to zrobi.Oczywiscie w miedzy czasie podjezdzaly samochody za ktore od razu sie brali.....blablabla......kilka minut po 20 idziemy do blizniaka nr1(zaklad prowadzi 2 braci +xxx liczba pracownikow) z ponagleniem,poszedle do blizniaka nr 2 i tylko slyszelismy !@#$%&*.Po tej wymianie zdan,minelo kilka ladnych minut, brat nr 1 zaczal brac sie do roboty jupi ,odkryl butle i sie okazalo ze......nie da rady zalozyc wskaznika rezerwy ktory maja do wielozaworu ktory kumpel ma zmaontowany ysz ysz ysz i to tyle po krotce
Podkreslam ze bylismy umowieni na godzine.Musze przyznac ze instalacje montuja naprawde bajecznie ale podejscie do klienta ........bez komentarza


Dr. Marcus
62-800 Kalisz, Al. Wojska Polskiego 2C
tel. (062) 7643755

Serwis fabryczny Niedźwiedź-Lock
ul. Powstańców Wlkp. 4A
62-030 Luboń

AUTO-GAZ SERWIS Andrzej Rzepka
Autoryzowany serwis Landirenzo Polska
ul. Górna 31
43-195 Mikołów
tel/fax (032) 226-15-77

Energy Gaz Polska
www.egp.pl
Warszawa, za Promenadą
(szczegóły na stronie.)

AUTO – KRUPA
Strzała ul. Siedlecka 101
woj. mazowieckie


"Auto-Gaz-But" PHU. mgr inż.Słowik Czesław
Traugutta 59
37-450 Stalowa Wola
Tel. (015) 8420290

AUTO-GAZ BESKID
ul. T.T. Jeża 11
Bielsko-Biała
Tel.: (033)816-64-86.


Bartek napisał(a):Zakładali instalację w moim aucie – nie mam żadnych problemów z gazem, zero wystrzałów...




AUTO-KOMPLEKS
ul. Łopuszańska 31a
Warszawa
tel. 846-62-30


MazDarek napisał(a):Tam zagazowali mi mazdeczkę usmiech Ponad 20kkm na gazie i jeżdżę tam tylko na przeglądy (zero wystrzałów itp.)



arekzgorek napisał(a):Ja też, chyba nawet od CIebie miałem namiar, od razu zafundowałem 2 x sekwencję w 626 GF i corolla 2001 1,4 VVTI. POLECAM!!


zeberforever napisał(a):Proszę omijać z daleka.



Auto-Naprawa Rafal Piwowarski
Zabiele-Zakalen 36
tel. (0-86) 474-38-35, kom. 0-602-188-014


Globy napisał(a):Polecam z czystym sumieniem, trzy samochody zagazowane i zero problemow. Znajomi rowniez zadowoleni, przystepne ceny i wysoka jakosc montazu.




Tomik
ul. Matejki
Ostrów wielkopolski


pajos napisał(a):bylem juz regulowac kilka razy i niby troszke lepiej
ale i tak kicha albo gasnie albo przerywa.po prostu uczy sie na mojej madzi


AUTO GAZ PROMOCJA S.C.
Robert Daniluk, Marek Daniluk
14-500 BRANIEWO


Andrzej 123 napisał(a):są naprawdę dobrzy w tym co robią


AUTO BRC
ŚWIDNICA SKŁADOWA 3
8.00-16.00

Manieko i Kasor1 napisał(a):ZAGAZOWALI MIELE MAZDE Z DOBRYM SKUTKIEM SAM ZROBIŁEM 10 000 I NAWET ANI RAZU MI NIE ZGASŁA


KOBA Auto GAZ Piotr Korbanek
ul. Podmiejska Boczna 14
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 7263319


burtg napisał(a):autoryzowany serwis BRC – fachowa robota, dobry serwis umiarkowane ceny, zapisy na mc przed – przejechałem na lpg od kwietnia 20tkm i podjeżdzając na Schella uśmiech nie znika z twarzy mej – HEJ



Fugazi Spółka Jawna
ul.Lindego 5
30-148 Kraków

tel serwis +48 12 638 66 44
tel/fax montaż +48 12 638 02 00
kom +48 508 244 422

www: http://www.auto-gaz.pl
email: fugazi@fugazi.pl

Godziny otwarcia:
8:00 – 18:00 od pon. do czw.
8:00 – 18:00 Piatek
8:00 – 14:00 Sobota


RADAN "auto na gaz"
Ul. 1 Praskiego Pułku 62 (wjazd od S. Żeromskiego)
05-075 Warszawa Wesoła
Tel: 022-499-80-59
Tel 2: 888-90-85-68
Tel 3: 501-92-02-72

Zanetkaaa napisał(a):Byłam u nich dwa razy i dwa razy wyjechałam bardzo zadowolona, na regulację mieszanki gazu (30zł ) Widać, że panowie się znają i są bardzo konkretni usmiech Jeśli mogą to pomogą oczko (Min. wyregulowali mi gaz po strzale po panu ktorego opisalam ponizej i wszystko chodzi pieknie usmiech )


Heniek napisał(a):Mam gaz holendra,byłem w paru zakładach, nikt nie wiadział co sie dzieje a oni żnależli mi usterkę w 10 min.
Bardzo miła obsługa, indywidualne podejscie do klijenta.


MOTRONIC s.c.
ul. Przedmiejska 1
Wrocław
(boczna Legnickiej, między wiaduktami kolejowymi).
tel (071) 350 04 07


marakus napisał(a):Zamontowali mi BRC Sequent24 (626 1,8 DOHC GE). Działa bez zarzutu autko pali 9,3-9,5 trasa 10,5-11,5 miasto.Dwa dni po zamontowaniu pojechałem do Francji i nie było rożnicy między gazem i benzyną. Jak padł jakiś czujik to wymienili bez problemu. Mają kolejki i trzeba się umawiać ale dobrze wszystkich traktują, wszystko wytłumaczą i nie olewają nawet drobiazgów. Instalacji z mieszaczem nie chcieli zamontować chyba, że bym się uparł ze względu na strzały. Ceny też umiarkowane.
Naprawdę polecam.


Auto gaz"BOSTON"
Jastrzebie ul.Rybnicka

"mt" samochodowe instalacje gazowe
Warszawa ul. Perkuna 85
tel.022 672 39 99
mtautogaz@wp.pl

Tip-Plus Krzysztof Borowski
ul. Sienkiewicza 4a
62-530 Posada k/ Konina
Wielkopolska
tel. 509396063 lub 502287898


drof napisał(a):naprawde godni polecenia , kazda uwaga klienta spelniana bez zbednych uwag chyba zeby mialo szkodzic to delikatnie przemowia do rozumu łoł


EKO-CAR
ul. Przemysłowa 21
Jastrzębie Zdrój
woj. Śląskie
tel. (32)4719137

FHU "Export-Import"
Anna Nowak
ul. Sienkiewicza 24A m 16
Zwoleń
tel 600159617


Rafał Jabrzyk napisał(a):Mają hurtownięinstalacji gazowych. Ale gaz BRC zakładał mi pracownik w warsztacie w Góździe k. Zwolenia. Koleś naprawde ma pojęcie o tym co robi. Mam LPG już prawie 4 lata i zadnych problemów. Kilka razy strzeliła ale zastosowany patent zabezpieczający uchronił przepływkę W Tomaszowie Maz nikt nie chciał nawet patrzeć na silnik 2,5 i do tej pory nie chcą. Koleś nauczył mnie jak regulować samemu i byłem u niego ze 4 razy. Nigdy nie wziął kasy za regulację
Zdcydowanie polecam


Auto-West
na terenie Giełdy Samochodowej w Chwaszczynie
p. Wojciech Solski
tel. 604-90-63-90
522-70-90
wsolski@wp.pl

Huano napisał(a):Na prawdę konkretna firma, korzystam z usług p. Wojtka juz od jakiegoś czasu i niejedn raz ratował mi autko z ciężkiej opresji. Na prawdę POLECAM wszystkim z Trójmiasta i okolic.


Adgaz
ul.Wiśniowa 8a
05-500 Piaseczno

tel. 509 191 929

maxim_wawa napisał(a):no i moja tułaczka skonczona

w koncu po objezdzaniu od jednego gazownika do drugiego (niby specjalistów do holendrów) dalej mialem te same objawy.. az w koncu cos mnie podkusilo zeby zajrzec do AD-GAZ w piasecznie, generalnie opinie ktore czytalem nie były zbyt pohlebne (wiekszosc z ok 2005/2006 roku)

pojechalem z wrodzonym sceptycyzmem .. zostawiłem samochód na 6h .. dzwonili do mnie z 3x potwierdzajac i update'ując status naprawy.. i EUREKA.. uporali sie z problemem.. jest idealnie

certyfikat na koltec necam wiszący w biurze mnareszcie ookazał sie nie byc picem na wode jak w kilku innych zakladzikach ktore odwiedziłem

WIEC W PEŁNIE MOGE POLECIĆ BO SĄ NAPRAWDE DOBRZY




NIEPOLECANE ZAKŁADY:

"Autoryzowany Punkt Montażu instalacji gazowych"
Mostówka k. Wołomina
tel: 022-787-80-69
kom: 0501-395-240

Zanetkaaa napisał(a):Pomimo tego, że pan jest niezwykle sympatyczny i "wporzo" nie mogę polecic tego zakladu smutny poprzedni samochod byl zagazowany u nich – to byla tragedia, ciagle sie cos dzialo po jakims czasie od kupna mazdy pojechalam do nich po jakas drobnostke (podlaczenia kabelka podcisnienia gazu czy jakos tak – w kazdym razie jakis kabelek usmiech ) oczywiscie mi to pan zrobil. Nastepnie byl wystrzał gazu w moim samochodzie i nie mialam wolnych obrotow na PB a na gazie nie chodzil wcale – pan kazal zostawic samochod u niego w warsztacie mial zostac zrobiony do wieczora i mial mnie poinformowac o ktorej godzinie mam po niego przyjechac. Nie zrobil tego – pojechalam, okazalo sie ze samocho jest nawet nie tkniety a pan nie raczyl mnie o tym zawiadomic. Stal jeszcze u niego 3 dni po czym dowiedzialam sie ze Pan nie zna sie na japońcach i nie zrobi samochodu smutny Nie potrafil odpowiedziec na pytanie czy jest uszkodzona przepustnica, przeplywka czy silniczek krokowy. Ale "zrobil" mi gaz tzn. samochod jezdzil na gazie tylko strasznie "słabo" (jak sie potem dowiedzialam w serwisie nie powinien dotykac samochodu ktory nie moze jezdzic na PB) Niestety nie moge go polecic do mazd ale przyznam ze niektorzy moi znajomi sobie go chwala usmiech


Car gas
ul. Nadarzyńska
Kobyłka
(przy salonie Hyundaya)


taboon napisał(a):Nie mają o tym pojęcia. Wyleciało mi wszystko w powietrze a sprawa jest w sądzie. Mają jeszcze zakład w Ząbkach (pod Warszawą).


A.R.SZ. GAZ Renata Dawidziuk
Adres : ul. Piłsudskiego 60A ORAZ Kobyłka Nadarzyńska 38
Miasto : ZĄBKI
Województwo : mazowieckie

taboon napisał(a):W CAŁEJ OKOLICY SŁYNA Z PSUCIA AUT PRZY MONTAZU GAZU. SZUKAM KOGOŚ KOMU TEZ WYLECIAŁ SAMOCHÓD W POWIETRZE PO ICH MONTAZU:




Auto Moto Plus
ul. Żywiecka
Bielsko-Biała[/b]


Bartek napisał(a):Nieprawidłowo założyli instalację BRC mojemu znajomemu, unikają odpowiedzialności za własne błędy, trudno cokolwiek z nimi załatwić... Omijać z daleka!


AUTO EXPRESS ARMAL
ul. Grunwaldzka/Flisacka 2
85 – 425 Bydgoszcz
www.armal.pl


woodek napisał(a):z tego co zaobserwowałem, to sporo ludzi przyjeżdza tam na reklamacje,


Jakart
Wrocław
http://www.jakart.pl

ravo napisał(a):Nic nie naprawili tylko wzieli kase – na moje pytanie za co biora tyle kasy odpowiedzieli " musimy zarabiac, nikt za darmo nie pracuje " a usterki i tak nie naprawili chociaz 3 razy powtarzalem, ze to wina rezystorow w emulatorze a oni i tak mnie olewali. Szkoda slow !


Energy Gaz Polska
www.egp.pl
Warszawa, za Promenadą
(szczegóły na stronie.)

zoom3 napisał(a):Ostatecznie dystrybutor (i jednoczesnie autoryzowany serwis) BRC potwierdzil, ze reduktor byl za maly. Nie chcialem juz wracac do EGP tym bardziej, ze komunikacja z nimi stala sie nieprzyjemna i wrecz bylem przez nich atakowany. Czakram (dystrybutor) okazal sie bardzo pomocny w rozwiazywaniu problemu i zaoferowal reduktor ze znizka (okolo 300 zlotych). Przy wymianie okazalo sie po otwarciu maski, ze reduktor wisial na przewodach – EGP musial go niesolidnie zainstalowac. Instalatorzy Czakram zaraportowali sprawe do Rzeszowa (dystrybutora na Polske) – byli wyraznie wkurzeni na EGP. Ja takze. Moral z tego taki, ze: ZDECYDOWANIE ODRADZAM ENERGY GAZ POLSKA W WARSZAWIE. Czakram Warszawa okazal sie natomiast bardzo solidny i pomocny.
Ostatnio edytowano 1 lis 2004, 11:23 przez xXx, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 paź 2003, 00:01
Posty: 2775 (0/5)
Skąd: Lublin
Auto: Audi A6 Avant 2.8 V6 APR

PostTen post został usunięty przez Gość 3 mar 2015, 12:18.
Powód: Porządki

Postprzez Żanetka » 12 lut 2007, 22:29

POLECAM
RADAN "auto na gaz"
Ul. 1 Praskiego Pułku 62 (wjazd od S. Żeromskiego)
05-075 Warszawa Wesoła
Tel: 022-499-80-59
Tel 2: 888-90-85-68
Tel 3: 501-92-02-72

Czynne Poniedziałek – Piatek (Sob-Nd wolne) chyba do 17 :)

Byłam u nich dwa razy i dwa razy wyjechałam bardzo zadowolona, na regulację mieszanki gazu (30zł ) Widać, że panowie się znają i są bardzo konkretni :) Jeśli mogą to pomogą ;) (Min. wyregulowali mi gaz po strzale po panu ktorego opisalam ponizej i wszystko chodzi pieknie :) )


NIE POLECAM
"Autoryzowany Punkt Montażu instalacji gazowych"
Mostówka k. Wołomina
tel: 022-787-80-69
kom: 0501-395-240

Pomimo tego, że pan jest niezwykle sympatyczny i "wporzo" nie mogę polecic tego zakladu :( poprzedni samochod byl zagazowany u nich – to byla tragedia, ciagle sie cos dzialo po jakims czasie od kupna mazdy pojechalam do nich po jakas drobnostke (podlaczenia kabelka podcisnienia gazu czy jakos tak – w kazdym razie jakis kabelek :) ) oczywiscie mi to pan zrobil. Nastepnie byl wystrzał gazu w moim samochodzie i nie mialam wolnych obrotow na PB a na gazie nie chodzil wcale – pan kazal zostawic samochod u niego w warsztacie mial zostac zrobiony do wieczora i mial mnie poinformowac o ktorej godzinie mam po niego przyjechac. Nie zrobil tego – pojechalam, okazalo sie ze samocho jest nawet nie tkniety a pan nie raczyl mnie o tym zawiadomic. Stal jeszcze u niego 3 dni po czym dowiedzialam sie ze Pan nie zna sie na japońcach i nie zrobi samochodu :( Nie potrafil odpowiedziec na pytanie czy jest uszkodzona przepustnica, przeplywka czy silniczek krokowy. Ale "zrobil" mi gaz tzn. samochod jezdzil na gazie tylko strasznie "słabo" (jak sie potem dowiedzialam w serwisie nie powinien dotykac samochodu ktory nie moze jezdzic na PB) Niestety nie moge go polecic do mazd ale przyznam ze niektorzy moi znajomi sobie go chwala :)
Była 626 GE KL | Była 323 BG B6 "małyszolot"; Będzie... :D | Kiedyś zdobywczyni 997 obecnie 69 ;) |
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2006, 21:19
Posty: 738
Skąd: Złą sławą owiane /WWL
Auto: mazda 6

Postprzez karolq » 26 lut 2007, 21:47

Polecane:
Woj.Lubelskie

"Megaz" Michał Lato
Łucka-Kolonia, ul. 81 A
tel. 081 8555716
Trasa Lublin – Lubartów

2 samochody zagazowane u chłopaków i instalki działają jak należy :) Czysta robota, szybko bardzo polecam :D
CONTACT: 7348712
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 wrz 2006, 15:15
Posty: 148
Skąd: Wolica / Lubartów /Lublin
Auto: 323F BG 1.6 8V 91r.
323F BJ 1.6 16V 01r.

Postprzez coppola36 » 13 mar 2007, 02:17

Zwracam sie z uprzejma prosba do szanownych forumowiczow o ewentualne wskazowki w temcie gdzie udac sie w Poznaniu (lub jego okolicach) celem zainstalowania LPG do mojego auta XEDOS 6 2.0 V6, 92r., KF?
Bede wdzieczny zwlaszcza za taki adres, gdzie beda mieli pojecie o tym jak zalozyc odpowiednio dzialajaca instalacje w wersji: II gen czyli mikser + komp + krokowiec) i nie uslysze od razu ze: "do V6 montuja tylko Sekwencje"?

Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki i pozdrawiam <ok>
Początkujący
 
Od: 9 paź 2013, 00:09
Posty: 6
Auto: Mazda MX-5 1994 (NA), 1.8 l – BP, 131 KM

Postprzez Kulon » 14 mar 2007, 15:55

Polecam:

Zakład – rewelacja jednym słowem, profesjonalna obsługa i dość przystępne ceny usługi.

woj. Podlaskie

MAC & ROB
Robert Walczyk
18-400 Łomża
ul. Senatorska 13
tel./fax (0-86) 216-69-48
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 1 mar 2007, 04:42
Posty: 8
Skąd: Zambrów
Auto: Mazda Xedos 6 – 2.0 v6 24v

Postprzez Pioteq25 » 12 kwi 2007, 17:20

Macie jakieś doświadczenia z tej firmy?
EKO ALMA Sp. z o. o. 55-010 Radwanice (k/Wrocławia) ul. Grafitowa 2 tel. 071 311 73 99
Forumowicz
 
Od: 8 lut 2006, 18:26
Posty: 1818 (6/13)
Skąd: opolski mazdaspeed
Auto: UFO 1.8

Postprzez NODDI11 » 13 kwi 2007, 07:07

Polecam
Auto Gaz
Zduńska Wola
ul.Komisji Edukacji Narodowej 3/5
Teren ZDZ
tel. 606 351 574
Gazowałem u nich już dwa auta i wszystko jak w zegarku. Montują instalację firmy Landirenzo.


Nie polecam
Marys
Łódź
ul. Wędkarska 18

Z sekwencją sobie nie poradzili, efekt: po trzech miesiącach mojej cierpliwości kazałem ją zdjąć.
Przez te trzy miesiące tak się zżyłem z jednym z pracowników że zdradził mi że takie przypadki zdażają im się dość często.
KRZYSIEK
Mondeo Klub Polska
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 17 mar 2007, 07:20
Posty: 15
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 626 GE 95r.1.8 gaz

PostTen post został usunięty przez Gość 3 mar 2015, 12:18.
Powód: Porządki

Postprzez Pit » 26 kwi 2007, 19:39

Nowy_z_bydgoszcz napisał(a):a polci ktos zakłady z bydgosczy poniewaz kupilem mazde 626 i chialbym wyjac gaz ze starego samochodu do nowego czyli mazdy poleci ktos i prosze o opinie

pierwszy post, pierwszy wpis :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 05:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez yaaro » 2 maja 2007, 07:47

Witam
Jestem z Wrocławia i szukam dobrego gaziarza. Na początku tematu znalazłem dwa wrocławskie, polecane adresy. Nie wiem jak z ich aktualnością, bo temat dość stary. Jeden z wymienionych gaziarzy najwyraźniej zmienił numer.

Proszę więc o aktualną informację na temat dobrych gaziarzy we Wrocławiu lub okolicach którzy dobrze zamontują mi STAGE300 lub KME do V6

Pozdrawiam szanowne grono :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 13:13
Posty: 43
Skąd: Wrocław
Auto: kiedyś Xedos 6 B6, obecnie KF + Acura TL

Postprzez marakus » 2 maja 2007, 08:15

Motronic ciągle działa. Nie wiem czy montują Staga i KME
MOTRONIC s.c.
ul. Przedmiejska 1
Wrocław
Kiedyś Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Teraz Toyota Camry 2,4L 2002r
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2006, 12:20
Posty: 818
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Toyota Camry 2002r. 2.4L

Postprzez swierczu » 2 maja 2007, 10:25

Witam,

ja polecam zakład "NAGAZ Stefanowski" w Łodzi. Serwisowałem u nich moje poprzednie auto czyli Tico. Wcześniej miałem problemy z instalacją gazową w Tico dopóki nie trafiłem do nich. Parę dni temu zagazowałem u nich swoje MX-3 z silnikiem B6-DOHC. Mam założoną instalację SGI. Na nie mam wyrobionej opinii, gdyż przejechałem tylko jeden bak gazu ale instalacja założona bardzo profesjonalnie i przy tym estetycznie. Paru znajomych również korzystało lub korzysta z usług tej firmy i wszyscy są bardzo zadowoleni. Jedyny minus to wyższa cena ale za jakość się płaci. Dokładny adres to:

90-740 Łódź, Aleja 1-go Maja 47
Biuro Obslugi Klienta: /0-42/ 638-00-50 , 638-00-55 e-mail: info@nagaz.pl
http://www.nagaz.pl
Pozdrawiam,
swierczu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 lut 2007, 12:05
Posty: 87
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 3 2.3, MX-3 1.6

Postprzez ins » 8 maja 2007, 08:36

Witam,
przylaczam sie do postu Coppoli – czy w Poznaniu lub okolicach jest jakis godny polecenia zaklad? Mam instalacje do wyregulowania i przy okazji chcialbym zrobic badanie techniczne.

Czy Serwis fabryczny Niedźwiedź-Lock w Luboniu ma pelny zakres uslug? Brzmi, jakby zajmowali sie raczej swoja blokada, anizeli gazem, ale chyba nie znalazl sie tutaj przez przypadek.. Mial ktos jakies doswiadczenia?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2007, 18:12
Posty: 37
Skąd: Wielkopolandia.
Auto: Mx-3 1.6

Postprzez Widelec » 5 cze 2007, 21:23

witam,
ktoś może polecić naprawdę dobry zakład w Gdańsku (ew. w trójmieście)? nie musi być najtańszy, musi być dobry i wstawiać dobre instalacje, no i najlepiej z doświadczeniem w instalacjach do X6... Nie chciałbym żeby ktoś się uczył montować na moim aucie...
pzdr.
Ł.
Forumowicz
 
Od: 14 maja 2007, 22:13
Posty: 560
Skąd: Gdańsk

Postprzez Widelec » 19 cze 2007, 09:12

się jeszcze raz zapytam – zakładał ktoś z Trójmiasta w Xedosie 6 2,0 gaz i może polecić zakład który faktycznie wie co robi?? w każdym w którym dzwoniłem "nie zakładali w tym modelu, ale oczywiście mogą to zrobić"... takjakby nie chciałbym żeby ktoś się na moim aucie uczył...
Forumowicz
 
Od: 14 maja 2007, 22:13
Posty: 560
Skąd: Gdańsk

Postprzez gdyniek » 4 lip 2007, 11:55

Ktos zakladal moze gaz do Mazdy w Gliwicach, lub najblizszej okolicy?
czy jest zaklad godny polecenia (albo nie)?
Forumowicz
 
Od: 22 maja 2007, 13:33
Posty: 47 (1/0)
Skąd: Gliwice
Auto: 626 GW 2001r LPG
M5 2.0 2010 LPG

PostTen post został usunięty przez Gość 3 mar 2015, 12:19.
Powód: Porządki

PostTen post został usunięty przez Gość 3 mar 2015, 12:19.
Powód: Porządki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy LPG