Strona 1 z 1
Premacy 1.8 i BRC sequent 24

Napisane:
29 cze 2014, 11:48
przez desty
Witam. 5 lat temu zakładałem do swojej Premacy BRC sequent24 był to jeden z pierwszych sterowników. Szarpała i szarpie do tej pory. Czy w tym temacie się coś zmieniło ? Jest jakieś nowe oprogramowanie, albo lepszy sterownik BRC ? Jak inni rozwiązują ten problem ?
Re: Premacy 1.8 i BRC sequent 24

Napisane:
29 cze 2014, 13:49
przez wegus_1
BRC powinno ogarnąć dotryski, kiedy byłes u gazownika ?
Zmiana softu a może zmiana wtryskiwaczy – po 5 latach (ile km ?) to już może byc ich kres.
Re: Premacy 1.8 i BRC sequent 24

Napisane:
29 cze 2014, 20:33
przez desty
Witam. Na gazie zrobiłem 40 tyś. Przymykałem oko na szarpanie. W tamtym roku przy przeglądzie gazownik mi powiedział, że problem można rozwiązać przez wymianę sterownika na nowszy bo na ten stary nie mam map. Podobno ma pewne mapy na nowy sterownik i szarpanie jest wyeliminowane. Na forach Lpg piszą, że jest problem z przejściem z sekwencji na półsekwencję i wtedy jest szarpnięcie i podobno BRC nie da się ustawić. Dlatego pytam właścicieli Mazd Premacy czy mają BRC Sequent24 i są zadowoleni.
Re: Premacy 1.8 i BRC sequent 24

Napisane:
30 cze 2014, 14:21
przez lucxxx
Z tego co pamiętam to kolega Wysol zakładał do Premki instalację BRC i jest zadowolony. On ma co prawda silnik 2.0 ale to też jest z półsekwencją. Zajrzyj do działu
viewforum.php?f=313 i poszukaj tematu o jego Mazdzie

Napisane:
30 cze 2014, 18:19
przez flywin
tak tylko mało kto potrafi dobrze zamontować BRC. zazwyczaj Makaron i kilometry węży.