Poszukiwany specjalista od gazu w lubelskim (Radzyń Podlaski)

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez k-lukas » 26 mar 2014, 14:43

Witam,
poszukuje specjalisty od gazu w woj. lubelskim, najchetniej w okolicach Radzynia Podlaskiego, ale nie jest to koniecznosc. Niestety moj zaufany mechanik boryka sie z choroba juz od dluzszego czasu i nie wiadomo kiedy i czy wogole bedzie w stanie wrocic do pracy, a moja Madzia 6 GH 2.5 czeka juz od pewnego czasu na gaz. Z racji, ze glownie podrozuje na trasach i niejedokrotnie pokonywane odcinki maja po 700km, dlatego potrzebuje gazu, ale nie chce trafic na partacza czy oszusta, dlatego czekam na polecenia juz sprawdzonych ludzi.
skills don't go hand in hand with money
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 17 lis 2011, 11:10
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Auto: była:Mazda 6 kombi FL, 2005/06r, 2.0 147KM benzyna
Jest:Mazda 6 GH kombi, 2008, 2.5 170KM Top

Postprzez dradzik1 » 29 mar 2014, 22:13

witaj. Ja wczoraj założyłem do swojej mazdy gaz u pana STOPY z KALINÓWKI koło lublina. POLECAM ponieważ ja też dostałem polecenie od znajomych i nie narzekam /
Początkujący
 
Od: 27 mar 2014, 22:24
Posty: 5
Skąd: LUBLIN
Auto: MAZDA TRIBUTE 3.0 V6 LPG AUTOMAT USA 2004 R

Postprzez DeviS » 31 mar 2014, 11:36

Witam.
Mieszkam 30km od Radzynia i osobiscie jechałem do Buska Zdroju na założenie gazu. Szczerze polecam zrobić te 250km i wiedzieć że ma się zrobione jak należy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2013, 00:58
Posty: 479 (1/14)
Skąd: Parczew/Warszawa
Auto: Była: Mazda 6 GG 1.8 '05r + LPG
Jest: Mazda 6 GJ 2.5 '15r

Postprzez marecki26 » 31 mar 2014, 17:37

A ja zakładałem tu http://adamrogowski.net/
i też jestem zadowolony -fachowy montaż i bezproblemowa jazda na lpg przez 2,5 roku od montażu
Forumowicz
 
Od: 12 kwi 2011, 14:58
Posty: 63
Skąd: Lublin
Auto: M5 CR LF 2010r/LPG
Była 323f BJ 1.6 2002r/LPG

Postprzez DeviS » 1 kwi 2014, 13:44

A ja zakładałem tu http://adamrogowski.net/


Faktycznie, Pan Adam bardzo polecany gazownik w woj Lubelskim.
Tylko niestety trzeba poczekać trochę długo na swoją kolej....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2013, 00:58
Posty: 479 (1/14)
Skąd: Parczew/Warszawa
Auto: Była: Mazda 6 GG 1.8 '05r + LPG
Jest: Mazda 6 GJ 2.5 '15r

Postprzez newuser » 1 kwi 2014, 23:05

Mieszkajac w LBN tez mialem kiedys taki dylemat szukajac jakegos dobrego instalatora w okolicach i tez wybralem opcje montazu w Busko-Zdroju u naszego forumowego kolegi i to byl bardzo dobry wybor. Oczywiscie kontaktowalem sie ze wspomnianym tutaj juz p.Rogowskim ale tam cena byla okolo 1tys wyzsza niz u Bananmina na tych samych gratach oczywiscie...Kiedys dobre wrazenie sprawiali jeszce chlopaki z Warsztatowni ale odkad sie rozdzielili wydaje mi sie ze nie jest juz tak dobrze jak kiedys, a przynajmniej serwis pozostawia duzo do zyczenia..teraz po przeprowadzce majac jezzce dalej do Buska wybor bylby ten sam. Klopotliwy mozy byc serwis "w razie w" ale przy dobrym montazu odwiedzasz Busko raczej tylko raz w roku na przegladzie. Bananmin jest na tyle ok i elstycznym czlowiekiem ze jak sie z nim umawialem to po prostu mowil przyjedz kiedy Ci pasuje tylko tyrknij rano ze jedziesz i bedziesz...No i sam przeglad to nie tylko wymiana filtrow ale tez troche jezdzenia ze skanerem zeby wszystko dograc idealnie a nie na odwal....Masz mlode jeszce auto wiec oddaj je komus kto zna sie na rzeczy, ja polecam zaklad w Busku <ok> , pzdr
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2008, 01:08
Posty: 167 (0/2)
Auto: mazda 3S 2,3 2006

Postprzez k-lukas » 4 kwi 2014, 05:42

dzieki panowie, za wszystkie porady, niestety bylem juz w kropce i musialem szybko cos postanowic zanim pojawil sie pierwszy wpis od was, bo czekal mnie wyjazd na ktorym zrobilem prawie 3tys. kilometrow. z polecen znajomych wybralem Pana Wojtowicza z Radzynia Podlaskiego i powiem wam, ze wstepnie jestem zadowolony, gdyz poki co wszystko sie swietnie sprawuje, czlowiek sam jezdzi tylko japonczykami, a jego corka rowniez jezdzila gh wiec znal juz to auto. Po montazu oczywiscie przeprowadzil testy podczas jazdy ( czesc razem ze mna ) i calosc poki co wyglada bardzo dobrze. oczywiscie gdyby cos sie dzialo z moja instalacja, wezme wasze slowa pod uwage i nie bede zwlekal, aby pojechac do Buska. z checia rowniez spotkam sie z wami koledzy, by wspolnie obejrzec i ocenic, czy moja instalacja sie do czegos nadaje czy popelnilem blad.
skills don't go hand in hand with money
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 17 lis 2011, 11:10
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Auto: była:Mazda 6 kombi FL, 2005/06r, 2.0 147KM benzyna
Jest:Mazda 6 GH kombi, 2008, 2.5 170KM Top

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy LPG