PREMACY 1.8 2002 BRC 24 SEQUENT PALI 14 LITRÓW!!POMOCY:(:(

Dział poświęcony użytkowaniu aut z instalacjami gazowymi przeznaczonymi do zasilania silników z wtryskiem pośrednim paliwa.

Postprzez aro77 » 19 maja 2012, 22:33

Witam wszystkich jestem tu nowy i załamany, mam Premacy 1.8 2002 101 KM i pali mi 9 litrów benzynki...załozyłem sekwencje BRC 24 SEQUENT i pali mi 14 litrów!!! jak dam jej w podłoge zapala sie Check Engine, spece którzy zakładali instalacje oczywiscie szukaja dziury w całym....tylko nie w INSTALACJI LPG...że niby katalizatror sie konczy że niby sonda umiera itp......auto jeżdzi bez najmniejszym problemów zarówno na PB jak i LPG nie szarpie ani nic...ale spalanie 14 litrów to lekka przesada...znajomy ma identyczną z instalacja KME, wtryski HANA 2000 i pali mu max 11!!!mam nowe filtry olej świece...auto zachowuje sie idelanie....co to moze byc ?...niby mam gwarancje ale juz na [cenzura].i chu..... ostatnio poszło bo 2660zł...wziąc potrafili a teraz dupa...stacja SERWIS EKO-AUTO ŁÓDŹ.....MOŻE KTOS MIAŁ PODOBNY PROBLEM???
aro77
 

Postprzez rob777 » 23 maja 2012, 22:24

Moja była Premacy (2003r 1,8l) z taką samą instalacją BRC paliła 11-12l po mieście, kilka razy spaliła 13l (latem – nonstop klima i w korkach). Jak instalator nie daje rady, można zwrócić się z prośbą do głównego przedstawiciela i on może wskazać inny zakład, który to poprawi w ramach gwarancji, pod warunkiem, że był to zakładane u autoryzowanego przedstawiciela BRC ( przynajmniej tak było jak ja zakładałem).
Moją Premacy zagazowałem też w Łodzi, ale w TERAZ GAZ na pomorskiej. Z instalacją nie miałem problemów – na początku też zapalił się kilka razy "check", ale po wymianie świeć jak ręką odjął.
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2009, 17:04
Posty: 30
Skąd: Pabianice
Auto: Mazda 6 GJ 2,5 Kombi '14
Mazda 6 2,5 L5 KOMBI '08+LPG
Mazda 6 KOMBI 2,0 LF '06+LPG

Postprzez aro77 » 23 maja 2012, 22:53

Dziei wielkie za info pzdr
aro77
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy LPG