Mazda 2 II 2010 tuning optyczny – pomoc

Postprzez fufuj » 15 lis 2020, 20:59

Witam wszystkich. Niedługo wejdę w posiadanie mazdy 2 II 2010 1.5l benzyna w wersji sport. Będzie to moje pierwsze w życiu auto. Auto sprawdzone, od znajomego, serwisowane w aso, 1 właściciel itp itd. mechanicznie bardzo dobry egzemplarz, również czytałem o tym modelu dobre opinie, aczkolwiek dość drogie (około 20 tysięcy) jak na 10 letnie auto tej klasy (z tego co patrzyłem). O tyle o ile z zewnątrz auto wizualnie w miarę mi się podoba, o tyle środek jest dla mnie bardzo prymitywny i chciałbym w nim "coś" zmienić. Jak wspominałem, mam zerowe doświadczenie z autami, nie znam się totalnie, jestem 100% laikiem. O tyle o ile fotele na pewno da się obić/zmienić, to jak sytuacja wygląda z zegarami i deską rozdzielczą, które lekko mówiąc nie podobają mi się? Czy da się je totalnie zmienić na jakieś inne? Jaki jest to nakład finansowy? Czy moglibyście pomóc nakierować mnie na jakieś strony/serwisy zajmujące się takimi rzeczami, jeśli są w ogóle do zmiany? Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim.

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 15 lis 2020, 20:43
Posty: 1
Auto: Mazda 2 II 2010 1.5l benzyna

Postprzez Szymon45 » 8 cze 2021, 17:54

witaj,
mam taki sam samochód tylko nieco starszy (2007) i też bym go chętnie "odświeżył" w środku i odrobinę z zewnątrz, troszeczkę mu indywidualności dodać

czy udało Ci się coś zrobić albo przynajmniej znaleźć ?
Początkujący
 
Od: 7 cze 2021, 12:31
Posty: 8 (0/2)
Auto: Mazda 2 DE JMZDE
prod. 2007
1498 benzyna Sport
76 KW
2007.10 – 2015.06

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje