Polecane warsztaty ASO Mazda 2008

Postprzez madzia620 » 8 wrz 2009, 21:14

Witam. Co do historii z parującymi lampami to ja bym nie byl taki pochopny. Zaden autoryzowany serwis nie wymieni lampo na gwarancji jesli nie bedzie widocznych kropel. A parowanie lamp to jest normalne zjawisko. Z siedzeniem pewnie tez nie bylo latwo, auto mam po gwarancji wiec z takimi pierodlami bawiesie sam, wiec kto robi podobnie jak ja to pewnie wie rownie dobrze jak latwo znalesc takiego chrzaszcza. Pozdrawiam.
Początkujący
 
Od: 18 sie 2009, 22:04
Posty: 5
Skąd: krakow

Postprzez M6_marcin » 8 wrz 2009, 21:22

madzia620 napisał(a):Witam. Co do historii z parującymi lampami to ja bym nie byl taki pochopny. Zaden autoryzowany serwis nie wymieni lampo na gwarancji jesli nie bedzie widocznych kropel. A parowanie lamp to jest normalne zjawisko. Z siedzeniem pewnie tez nie bylo latwo, auto mam po gwarancji wiec z takimi pierodlami bawiesie sam, wiec kto robi podobnie jak ja to pewnie wie rownie dobrze jak latwo znalesc takiego chrzaszcza. Pozdrawiam.


Wyraźnie napisałem, że widać krople skraplające się w reflektorze, szczególnie zimą! jak tu nie być pochopnym?co do trzeszczenia: nie chodzi o to czy było łatwo czy nie znaleźć im przyczyne trzeszczenia z okolic bagażnika, tylko czemu 3 razy zapewniali mnie, że jest ok wszystko, po czym zaraz od nich jak wyjechałem dźwięk znów się pojawiał. Po to mam gwarancje żeby do do nich bić przy każdej nieprawidłowości... poza tym tak jak napisałem we wcześniejszy poście:
Mazda anndora Kraków – porażka na całej linii
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2009, 21:54
Posty: 72
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 6 GH MZR-CD 140 Sedan 08

Postprzez Jaksa » 8 wrz 2009, 21:46

M6_marcin napisał(a):Mazda anndora Kraków
Jak to jest nowy serwis to nie ma sie co dziwic ( sa na rynku rok z hakiem ) prowadze mazdę 19 rok i nadal sie uczę , nie mogę powiedziec o sobie ze jestem wszystko wiedzący – takie zycie. Sam posiadam nową szostke ( pierwszy raz w zyciu :) ) korzystam z usług ASO w Warszawie bo sam sobie nie mogę "klepac " ksiązki <lol> napewno koledzy czasami maja mnie dosyc <lol> bo nie naleze do łatwego klienta ale tak z drugiej strony kazdy serwis autoryzowany ma nad sobą gorę czyli MMP ktora nie chce tak wszystkiego wymieniac gwarancyjnie . Moja tylna lewa lampa tez ( po myciu ) lekko zaparowuje i nic nie moge z tym zrobic , jest nota serwisowa i tyle ....
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 22:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez M6_marcin » 8 wrz 2009, 21:51

Rozumiem, że może PAROWAĆ, natomiast nie rozumiem, czemu skraplają sie krople wody w środku i mazda motor polska nie reaguje na to. Chyba będe musiał napisać do mazda europe.
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2009, 21:54
Posty: 72
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 6 GH MZR-CD 140 Sedan 08

Postprzez MiszczSen » 10 wrz 2009, 12:41

Jaksa – a do jakiego ASO w Wawie jeździsz?
Sam, już, tuż-tuż, muszę się wybrać i nie wiem gdzie :(
Początkujący
 
Od: 28 lut 2008, 17:20
Posty: 13
Skąd: Łajoming
Auto: Mazda6, 2.0 l MZR-CD Top

Postprzez CezaR83 » 10 wrz 2009, 13:06

Ja wczoraj odwiedziłem AZetów na Puławskiej 516, Okresik sie zbliżał dla Madzi! :D Panowie mają remont budynku (nowa siedziba wygląda ładnie na plakatach) ale i tak poradzili sobie sprawnie a i dzięki za umycie dokładne ;)
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 16:47
Posty: 2095 (46/9)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez madzia620 » 25 lis 2009, 21:51

Sam napisałes ze wymontowali kanape i wymienili jakas spinke. Spoko, ciekawe jak łatwo jest znaleść jakąs spinke, i czy wogole im za to zapłacili LOL. Sa, pracowałem kiedyś w ASO, o prawda nie mazdy bo to troche samobujstwo nowa marka i ciężko żeby cokolwiek ktokolwiek podpowiedział. Ja osobiscie swoja madzie sam osłuchuje i jak mi os trzeszczy to staram się samemu pierdoly rozwiazywac. Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 18 sie 2009, 22:04
Posty: 5
Skąd: krakow

Postprzez Lucass » 1 gru 2009, 10:55

Byłem pierwszy raz w serwisie Auto-Club na Szparagowej w Łodzi.Zleciłem im jedynie ustawienie xenonów (panowie w innym serwisie przy okazji wymiany gwarancyjnie reflektora tak popierdzielili ustawienie świateł że w rezultacie oślepiałem wszystko i wszystkich).

Po zleceniu usługi na recepcji Auto-Clubu natychmiastowo moje auto było już na stanowisku i mechanik poradził sobie z prawidłowym ustawieniem świateł w dosłownie kilka minut.
Usługa była gratis , panowie niechcieli wystawiać mi na to rachunku.
Ogólnie salon i serwis wygląda bardzo dobrze , sterylna czystość i porządek.
Na recepcji serwisu wisi z tablica z podanymi kosztami przeglądów dla każdego modelu Mazdy oraz cenami częsci zamiennych i innych usług.
W obszernym salonie można obejrzeć właściwie każdy model Mazd.
Niestety Auto-Club niema autoryzacji Mazdy Poland a przynajmniej jak mówią narazie bo ma to sie zmienić i nie wykonują napraw gwarancyjnych.
Moje pierwsze wrażenie jeśli chodzi o Auto-Club jest bardzo dobre i zdecydowanie cała placówka wygląda najbardziej profesjonalnie w porównaniu do innych ASO Mazdy.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z tym serwisem ?
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec”
(George Carlin)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 kwi 2007, 09:43
Posty: 213
Skąd: Lodz
Auto: Była RX-8 , CX-7 2.3 jest
Cx-5 2.0 sky passion MY12
Subaru Outback H6 MY11

Postprzez Jasziu » 3 gru 2009, 09:39

Witam kolegów.

Czy ktoś może serwisował Premacy w trójmieście u "BMG Bogdan Goworowski" – jakieś opinie na temat tego serwisu?

Mam wymianę na 90kkm i dostałem wycenę jak na zdjęciu z linku poniżej.
(jakby się nie otwierał w przeglądarce – trzeba zapisać na dysku)
http://jasziu.3mio.org/mazda/premacy_serwis_na_90000.jpeg

cena netto.

Niestety gdy padło stwierdzenie że premacy nigdy nie robili lekko zwątpiłem.
Co z tego że ASO jak doświadczenia 0.

Ewentualnie czy ktoś może polecić inny serwis godny zaufania :–)
(wiem – Jaksa – rozważam też wyprawę pod warszawę ale może bliżej?)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 30 paź 2008, 12:47
Posty: 7
Skąd: Mosty koło Gdyni
Auto: Mazda Premacy '02 1,9/101KM

Postprzez Jaksa » 3 gru 2009, 09:58

Jasziu napisał(a):może serwisował Premacy w trójmieście u "BMG Bogdan Goworowski"
Kupowałem u nich madzie , generalnie obsługa super , nie miałem doczynienia z działem serwisowym ....
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 22:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez arturo76 » 3 gru 2009, 12:51

Ma ktoś doświadczenie z serwisem "Pro-moto" w Zabrzu
Początkujący
 
Od: 30 lis 2009, 12:43
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Auto: Mazda CX-5 (KE) 2.2D 175KM Revolution
Mazda 2 DY 1.4i AT

Postprzez madzia620 » 3 gru 2009, 20:32

Byłem pierwszy raz w serwisie Auto-Club na Szparagowej w Łodzi.Zleciłem im jedynie ustawienie xenonów (panowie w innym serwisie przy okazji wymiany gwarancyjnie reflektora tak popierdzielili ustawienie świateł że w rezultacie oślepiałem wszystko i wszystkich).

??

A co sie dzieje z twoimi xenonami ze trzeba byloje ustawiac xenon da sie ustawic w przypadku gdy nie ma saopoziomowania czy tez w bogatszych wersjach doswietlania zakretow AFS.
Mysle ze normalnie taka usługa kolo 20-30zł. nie ma sie co podniecac:P
Początkujący
 
Od: 18 sie 2009, 22:04
Posty: 5
Skąd: krakow

Postprzez strazak65 » 4 gru 2009, 15:37

Jasziu napisał(a):Witam kolegów.

Czy ktoś może serwisował Premacy w trójmieście u "BMG Bogdan Goworowski" – jakieś opinie na temat tego serwisu?

Mam wymianę na 90kkm i dostałem wycenę jak na zdjęciu z linku poniżej.
(jakby się nie otwierał w przeglądarce – trzeba zapisać na dysku)
http://jasziu.3mio.org/mazda/premacy_serwis_na_90000.jpeg

cena netto.

Niestety gdy padło stwierdzenie że premacy nigdy nie robili lekko zwątpiłem.
Co z tego że ASO jak doświadczenia 0.

Ewentualnie czy ktoś może polecić inny serwis godny zaufania :–)
(wiem – Jaksa – rozważam też wyprawę pod warszawę ale może bliżej?)


Jeśli masz na gwarancji nic nie poradzę, ale jeśli po gwarancji to polecam gościa koło Kartuz 607607289 Miechucino
Była Mazda Millenia 2,5 rok 1997
Obrazek
Pozdrawiam Andrzej.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 paź 2008, 16:35
Posty: 11
Skąd: Skarżysko Kamienna
Auto: Mazda Millenia 2,5 V6 24v1997r

Postprzez Lucass » 7 gru 2009, 20:23

madzia620 napisał(a):
A co sie dzieje z twoimi xenonami ze trzeba byloje ustawiac xenon da sie ustawic w przypadku gdy nie ma saopoziomowania czy tez w bogatszych wersjach doswietlania zakretow AFS.
Mysle ze normalnie taka usługa kolo 20-30zł. nie ma sie co podniecac:P


Ja się nie podniecam tylko zrobili na mnie dobre pierwsze wrażenie. Dlatego o tym napisałem i spytałem czy ktoś ma doświadczenie z tym serwisem .Chciałbym wreszcie trafić na jakiś ASO Mazdy z górnej półki(może takich niema) , jestem przyzwyczajony do usług naprawdę na poziomie innych marek z którymi wcześniej jeżdziłem np. Honda , Audi.

Niewiem co mi zrobili panowie z xenonami w pewnym warszawskim ASO przy okazji wymiany reflektora ale świeciłem prawie w przelatujace samoloty :)
Wracałem do Łodzi i postanowiłem żeby mi tam sprawdzili światła , no i ustawili tak że nikogo już nie poraziłem.Ja mam samopoziomowanie i chyba przeczę Twojej teorii że xenona z samopoziomowaniem sie nie ustawia.
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec”
(George Carlin)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 kwi 2007, 09:43
Posty: 213
Skąd: Lodz
Auto: Była RX-8 , CX-7 2.3 jest
Cx-5 2.0 sky passion MY12
Subaru Outback H6 MY11

Postprzez krzych » 7 gru 2009, 20:29

Z tego co mi wiadomo, ksenony wyrownuja tylko roznice miedzy poziomem podwozia a poziomem jezdni, nic poza tym (wiec jak ktos ma w kosmos i obciazy bagaznik to autopoziomowanie obnizy tylko ten kosmos lekko w dol, a nie zjedzie do poziomu jezdni). Ustawianie powinno byc dokladnie takie samo jak w kazdym innym samochodzie (w samochodach bez ksenonow/autopoziomowania tez mozna obnizac swiatla tylko tam zamiast pomiaru automatycznego czujnikiem pomiar robi kierowca :P)

PS. No chyba ze sie myle, ale tak slyszalem :P
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez s4v4g3 » 11 gru 2009, 17:25

Witam,
przeklejam swój wątek jak prosił Myjk + kilka szczegółów.

"Witam,
dzisiaj tj. 7 grudnia 2009, przeżyłem niemiłą niespodziankę w serwisie Auto-Art Jaremko – Wrocław, ulica Szybowcowa 19.
Chciałem wymienić olej + sprawdzenie smoka.
Pierwsze złe wrażenie:
Magicy byli zdziwieni, że chcę wlać Dexelie 5w30. Polecali półsyntetyk.
Oczywiście postawiłem na swoim i kazałem wlać Dexelie. Na co oni odpowiedzieli, że ten olej to lipa, bo właśnie stoi u nich silnik rozkraczony, który jeździł na tym oleju.
Smoka nie sprawdziłem, zaczęli swoje mówić – po co sprawdzać, skoro ciśnienie oleju jest w porządku i nic się nie dzieje. No wszystko git, rację może i mają. Tak czy siak sprawdzę smoka ale już u innych "magików".
Na domiar złego, nie wiedzieli ile wlać oleju!! Musiałem im powiedzieć, że z wymianą filtra około 4,6 litra wejdzie. Patrze co on robi – a on niechcący wlał 5 litrów !! Ja pier....Później sprawdził ile jest na miarce – ledwo ponad połowa miarki :O WTF?

No i na sam koniec powiedzieli, że właśnie przez Dexelie filtr pod miską się zapycha – LOL?

Wyszedłem od nich strasznie zmieszany.

Niestety – serwis Auto-Art Jaremko zaliczam jako – homo-niewiadomo !!!"
KONIEC <jelen>
Forumowicz
 
Od: 16 sie 2009, 23:11
Posty: 392 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: CX-9 Signature 2018r.

Postprzez Jaksa » 11 gru 2009, 20:41

s4v4g3 napisał(a):Na co oni odpowiedzieli, że ten olej to lipa, bo właśnie stoi u nich silnik rozkraczony
Widac ze śpią chłopaki na szkoleniach :|
s4v4g3 napisał(a):po co sprawdzać, skoro ciśnienie oleju jest w porządku i nic się nie dzieje.
No własnie hahaha :|
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 22:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Basilius » 12 lut 2010, 22:38

Witam, z racji tego, że to dział polecane serwisy zatem kilka słów na temat serwisu Mazda Boroń na trasie do Katowic (Katowicka 2, Dąbrowa Górnicza). Trafiłem tam ponieważ byłem zmuszony sytuacją jaka spotkała moją Madzię. Wcześniej byłem u Dygi w Katowicach. Od wizyty u Dygi zaczęły się moje problemy. Zatem kilka słów o Mazda Boroń:

Obsługa telefoniczna – nienaganna. Pełna kultura i profesjonalizm. Informacje zawsze na temat i konkretne.
Po wejściu na serwis Panowie poprosili o kluczyki i podpisanie zlecenia. Oglądneliśmy samochód czy nie ma uszkodzeń. Nienaganny wygląd Panów (Panie również ale z Paniami akurat nie miałem do czynienia), pełna kultura, bardzo sympatyczni. Samochód wjechał na serwis i miało to trwać powiedzmy pół godziny. Po 45 minutach przychodzi jeden z Panów i mówi, że przepraszają ale diagnostyka się wydłuża z powodu kilku błędów i problemów z komunikacją ale, że próbują je zlokalizować. Generalnie cały czas wiedziałem co się z wozem dzieje. Każdy problem konsultowany ze mną i omawiane wyjścia. I jedna z ważniejszych rzeczy: jak zajedziecie Państwo do zwykłego mechanika lub ASO do d..py to zazwyczaj co mówią? "Panie kochany tutaj wszystko jest do kitu, wszystko zepsute, nic nie działa a naprawa może kosztować, że ło ho ho!!!" a tutaj? "Proszę się na razie nie martwić, na pewno wszystko będzie ok. Zdiagnozujemy i zobaczymy. Diagnoza trwa dłużej ponieważ... Jest problem, ale..." Wbrew pozorom ceny Panowie mają lepsze niż np. u Dygi – tak w końcowym rozrachunku. Zawsze, ale to zawsze dostajemy konkretną propozycję i kilka wyjść z sytuacji. Fachowe doradztwo Pana Łukasza! Zdecydowanie miła rozmowa, konkretne rady co do eksploatacji wozu. Najważniejsze jednak jest to, że Panowie bezbłędnie lokalizują usterki i naprawiają je! Ja miałem problem z czujnikiem temperatury spalin i sondą lambda. Za każdym razem mogłem zerknąć na komputer i zobaczyć co i jak. Wlazłem pod samochód itd. Nie było problemu. Ciągła informacja o wozie i jego stanie. U dygi nie dolali mi oleju tyle ile potrzeba. Zgubili spinkę od filtra powietrza i uświnili tapicerkę samochodu. Wogóle zwalili czujnik. Szkoda gadać. Filtr paliwa nie oryginalny mazdy tylko zamiennik. Wycieraczka mimo promocji zimowej 39PLN za dwie – dostałem wycieraczkę od RX8 (tak było na fvat) za ponad 40PLNza sztukę... Nie skomentuję. Płyn dolany po 16PLN za litr – nie prosiłem. W Mazda Boroń otrzymałem samochód odmyty z zewnątrz i że tak powiem podmyty wewnątrz. U Dygi Panowie ćmią fajki przy kliencie – no kurna rozwaliło mnie to. U Boronia jest to raczej nie do pomyślenia. Każdy jest "do dyspozycji" i udziela informacji. Pozdrawiam Pana Łukasza – kierownika serwisu, Pana który przyjmował zlecenie (bardzo mi przykro, ale nie pamiętam imienia). Obydwu Panom gratuluję podejścia do klienta i do firmy – chciałbym kiedyś mieć takich pracowników. Pan Boroń powinien im dać podwyżki :D Pan elektryk, który działał przy moim wozie również wie o co chodzi. Choć sprawiał wrażenie negatywnie nastawionego do marki ;) z dieslem.
Dużo ze względu na zdarzenie miałem też z Panami od blach :) Pan Przemek – kierownik działu konkretny człowiek. Potrafi doradzić i odpowiednio pokierować. Bardzo profesjonalna pomoc przy usuwaniu szkody z PZU, odpowiednio pokierował i rzetelnie poinformował mnie co i jak. Profesjonalne podejście do klienta – dziękuję. Panów pracujących na serwisie nie poznałem z imienia ale widziałem pracę. Wiedzą co robią i jak do czego się zabrać. Pozdrawiam Panów.

Generalnie jak widzicie ostatnio byłem w Mazda Boroń kilka razy – życie... :( ale za każdym razem byłem tak samo miło przyjęty i tak samo zadowolony upuszczałem serwis. Fakt, trzeba było zapłacić. Ale płaciłem nie za czcze gadanie i obietnice bez pokrycia, ani nie za ściemniactwo i mydło w oczach lecz za konkretną usługę i rozwiązanie problemu. Za to warto zapłacić bo na dłuższą metę gwarantuję kłopoty i dużo większe wydatki! Polecam! Reasumując:
– profesjonalna obsługa,
– profesjonalne podejście do klienta,
– profesjonalne podejście do samochodu i problemu,
– fachowe doradztwo,
– dobre ceny (jak na ASO oczywiście ;) )
– bardzo ładny i duży lokal – można obejrzeć kilka samochodów,
– z góry podane ceny za diagnostykę, przeglądu i innych podstawowych spraw,

Szkoda, że za Mazda Boroń ciągnie się jakaś zła fama po starych czasach. Ekipa ogólnie się zmieniła od tamtego czasu i to widać już na wejściu do salonu. Zdecydowanie polecam Mazda Boroń – Panowie rozwiązali moje problemy z Magdą i pomogli ponadprogramowo :))) choć do łatwych klientów nie należę. Pozdrawiam ekipę.
Welcome to the Internet,
where men are men,
women are men,
and children are FBI agents.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 08:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez krzych » 12 lut 2010, 23:01

s4v4g3 napisał(a):Magicy byli zdziwieni, że chcę wlać Dexelie 5w30. Polecali półsyntetyk.
Oczywiście postawiłem na swoim i kazałem wlać Dexelie. Na co oni odpowiedzieli, że ten olej to lipa, bo właśnie stoi u nich silnik rozkraczony, który jeździł na tym oleju.

Przeciez Ty masz przedlifta, zero DPFu, wiec na grzyba Ci dexelia?

Basilius napisał(a):(Panie również ale z Paniami akurat nie miałem do czynienia)

To chyba dlatego tam tak wracasz i zadowolony wychodzisz, strach pomyslec co bedzie jak w koncu i z nimi bedziesz mial do czynienia ;)
Ostatnio edytowano 12 lut 2010, 23:07 przez krzych, łącznie edytowano 1 raz
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Basilius » 12 lut 2010, 23:07

Chciałbym jeszcze polecić serwis MAZVAGTECH w Mysłowicach. Panowie w serwisie bardzo mili. Konkretne podejście do sprawy. BYłem tam już jakiś czas temu i gdyby nie moja gorąca głowa to pewnie uratowałbym 500PLN. A tak – trudno :) Szybka diagnoza za pierwszym razem. Za drugim niestety polegli, ale pewnie gdyby to był inny dzień (nie krótka sobota) to pewnie by doszli w końcu do tego, że lambda już szwankuje bo Panowie wiedze posiadają. Pozdrawiam :) i polecam.
Welcome to the Internet,
where men are men,
women are men,
and children are FBI agents.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 08:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki