Niepolecane sklepy i serwisy

Postprzez mazgh » 28 lut 2010, 20:22

Takiego filozofa jak ty rozpoznaje przed drzwiami .
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez Grytek » 1 mar 2010, 00:45

Panie Andrzeju, nigdzie się nie pomyliłem.Jak kierował Pan stacją z Osielsku ceny były "powalające" (po Pana odejściu wróciły do normy).Przypadek żarówki przytoczyłem specjalnie, bo to tylko akcesoria a nie część bezpośrednio wpływająca na bezpieczeństwo!Co zaś się tyczy Pańskiej niepamięci to gdyby komuś zaproponować część za kosmiczną cenę i byłby to jednostkowy przypadek , to możnaby takiego klienta zapamiętać.Jeśli zaś robi się to codziennie, to wchodzi to w krew i o takich przypadkach się nie pamięta.Ja nie myślę z Panem toczyć żadnych wojen słownych na tym forum.Wyraziłem tylko swoją opinię i przypomniałem jeden z przypadków, który nie tylko mnie dotyczy.Mam prawo podzielić się swoją opinią, o miejscu z którym jest Pan zwiącany (nie mylić z tym, z którymi Pan był bo to już przeszłość). Jest to miejsce, które będę omijał i chciałbym ostrzec także innych by się zastanowli czy nie postąpić podobnie.Myślę także że napewno Auto Myjnię to możecie mieć profesjonalną. Pozdrawiam i życzę zastanowienia a nie niepotrzebnej walki na posty.
A na foto moja (była) niezapomniana staruszka...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2005, 23:27
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 GH Ex+

Postprzez mazgh » 1 mar 2010, 09:42

Wiesz tu nie ma walki o posty .
Cały wpis ma za zadanie wyjaśnienia ,że jeżeli ktoś nie chce to nie musi kupować części czy korzystać z usług w naszym mieście jest wiele firm i wybór należy do każdego indywidualnie.Choć bardzo często Ci którzy się zarzekaja i tak kupują tu części ,ponieważ zawsze od lat dziewiędziesiątych są i były na miejscu.
Jeżeli ktoś nie operuje canami oryginalnymi Epc Mazda to wtedy ciężko mu zrozumieć ,że Ceny są wielkie a czujnik abs do M323 BA kosztuje 4 razy tyle
co do M6 GH.
To nie jest tak ,że każdemu jest drogo bo są klienci ,których znam od 15 lat i pasuje im do dziś.
Zawsze tak jest i było ,że klient dowiaduje się jaki będzie koszt wykonania usługi i części – więc ma zawsze wybór.

Dobra kończymy post ,bo ogólnie to nie ma sensu dalej pisać na drugi raz trzeba ominąć odpisywanie i koniec.

pozdrawiam
bezproblemowej eksplatacji.
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Postprzez krzych » 3 mar 2010, 00:28

LOL, dawno nie slyszalem lepszego dowcipu :) to chyba nie ten watek? ;D (przepraszam, mam nadzieje, ze Cie to osobiscie nie dotknie :) )
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Yapa » 3 mar 2010, 01:30

krzych napisał(a):LOL, dawno nie slyszalem lepszego dowcipu :) to chyba nie ten watek? ;D (przepraszam, mam nadzieje, ze Cie to osobiscie nie dotknie :) )

sorry, nie kumam :) dlaczego nie ten wątek?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 16:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez krzych » 3 mar 2010, 01:52

Yapa napisał(a):
krzych napisał(a):LOL, dawno nie slyszalem lepszego dowcipu :) to chyba nie ten watek? ;D (przepraszam, mam nadzieje, ze Cie to osobiscie nie dotknie :) )

sorry, nie kumam :) dlaczego nie ten wątek?

Oj no przepraszam – to w nawiazaniu do tego ze to zart i ze do dowcipow ;) Porazka jakas na maksa powiem Ci.
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Basilius » 3 mar 2010, 03:05

Czy można taki stan rzeczy zgłosić do MMP i czy oni mają jakąkolwiek władzę nad swoimi ASO?
Welcome to the Internet,
where men are men,
women are men,
and children are FBI agents.
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 09:00
Posty: 272
Skąd: Wolbrom
Auto: Mazda 6 GY, 2.0 CD 143KM(166), Mazda MX-3 2.5 V6 KL-ZE

Postprzez krzych » 3 mar 2010, 14:08

Basilius napisał(a):Czy można taki stan rzeczy zgłosić do MMP i czy oni mają jakąkolwiek władzę nad swoimi ASO?

Maja, moga zabierac autoryzacje, ale w dzisiejszych czasach malo jest tych, co taka autoryzacje chetnie wezma zamiast innych ;)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez Yapa » 3 mar 2010, 18:09

krzych napisał(a):
Yapa napisał(a):
krzych napisał(a):LOL, dawno nie slyszalem lepszego dowcipu :) to chyba nie ten watek? ;D (przepraszam, mam nadzieje, ze Cie to osobiscie nie dotknie :) )

sorry, nie kumam :) dlaczego nie ten wątek?

Oj no przepraszam – to w nawiazaniu do tego ze to zart i ze do dowcipow ;) Porazka jakas na maksa powiem Ci.

późno było i umysł nie ten :)
azety orzekły że chyba wahacz :(, efekt odwiedzin pewnej dziury ..
a co do ASO Sójka- nie chce to nie zarobi, a poziom kultury pozostawię bez komentarza.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 16:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez Pit » 3 mar 2010, 22:45

O kurcze. Dwa "serwisy" (hehe) Mazdowe z mojego miasta się pożarły ;) lol lol lol
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Fiveopac » 4 mar 2010, 16:53

Grytek Zapraszam serdecznie na spotkania regionalne w Bydgoszczy –> viewtopic.php?f=61&t=31754 :) myle, ze jest kilka osob, ktore chetnie by podzielo sie refleksjami z korzystania z uslug warsztatu na Inw.1 jak i w Osielsku :)
Pit napisał(a):O kurcze. Dwa "serwisy" (hehe) Mazdowe z mojego miasta się pożarły ;) lol lol lol

Thx Pit za cynk do tego wątku, żal mi by bylo gdybym go ominal.
Nie bede wylawal łez jak to za sprawa jednego z w/w warsztatu wzialem sprawy w swoje rece i stalem sie naprawde mocny w wlasonercznej naprawie i znajomosci swojego modelu, podziele sie tylko refleksja iz jeden zadowolony klient to kilku nastepnych nowych klientow. Jeden niezadowolony klient bedzie odradzal warsztat kazdemu mozliwemu potencjalnego klientowi a tych juz bedzie sporo.... Mysle, ze ja juz sobie odbilem swoj "dlug wdziecznosci" wobec jednego z tych warsztatow :)
Less roof, more fun
Obrazek
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4294 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez Grytek » 4 mar 2010, 21:40

Dzięki za zaproszenie. Na wczorajsze już nie zdąże :) ale następne przed nami! Pozdrawiam.
A na foto moja (była) niezapomniana staruszka...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2005, 23:27
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 GH Ex+

Postprzez AlbatrosGrodno » 28 mar 2010, 13:10

Data Auto Tychy
ul.Mikołowska 60
Dlaczegóż..długa historia rozpier... mi silnik na maxa reklamacja uznana ale i tak nie zostało to zrobione jak trza.Wielka porażka a wydawało się że to poważny serwis.Szczegóły?Oto link do mojego wątku gdzie przez miesiąc opisywałem walkę z tymi "fachowcami"

viewtopic.php?f=89&t=92063
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 sty 2010, 21:55
Posty: 189
Skąd: Tychy/czasem okolice Kielc
Auto: Opel Vectra 1.8 135KM 1997r

Postprzez lukkas_kg » 8 kwi 2010, 23:55

Serwis Samochodowy Makulski
Kołobrzeg, ul. Bałtycka 10

nie polecam bardzo, tną wałki na VACie (najpierw mowia Ci cene za usługę, a po skończonej robocie, jak idziesz do kasy placic to dowiadujesz się, że to cena netto)

poza tym, robią przy okazji inne rzeczy, oczywiscie pytaja się najpierw czy zrobic, bo warto "przy okazji a cenowo nie bedzie duzej roznicy" a jak przychodzi co do czego to cena rosnie naweet o 300%! nie polecam, radzę omijać z daleka
Forumowicz
 
Od: 15 sie 2009, 05:16
Posty: 171
Auto: 626 GE 1.8 96'

Postprzez Tubi » 15 kwi 2010, 15:01

Mechanika Pojazdowa Auto-Moto-Service. Jan Mazurowski
Chełmońskiego 16, 83-110 Tczew

Stanowczo odradzam, pojechałem na wymiane oleju i świec. Olej był przelany a świece nie dokręcone, zauważyłem to dopiero gdy auto zaczeło szarpać cztaj po dwóch dniach. Co zakończyło się wymianą uszczelek pod pokrywami zaworów i nowym kompletem świec...
Co się stanie, gdy jadąc z prędkością światła, włączysz przednie reflektory?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2009, 12:54
Posty: 1468 (10/16)
Skąd: Subkowy
Auto: Był:
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1992
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1994
Mazda Xedos 9 TA 2.5 AT 2000
Mazda 6 GY 2.3 MT 2005 fl
Jest:
Mazda 6 GJ SE 2.0 MT 2012

Postprzez MATEOS » 24 kwi 2010, 16:25

Widzę panowie że mniej miejsca zajmą dobre serwisy w tym kraju .Albo jak przystało na prawdziwego polaka samemu wszystko umieć zrobić.W M6 żle wyzerowany licznik wymiany oleju i oczywiście musiałem się prosić o resztę oleju który pozostał w bańce MAZDA DOBOSZ BYTOM a miałem zaufanie bo od lat 80 z mazdą mają do czynienia. MAZDA DYGA KATOWICE słabo pomimo wcześniejszego ustalenia terminu – dzień poślizgu ,bardzo skandaliczna obsługa przez starszą panią która ma za nic ludzi pozostawiających ciężkie pieniądze , naprawdę przemądrzała i bardzo arogancka może z racji wieku.Teraz jeżdżę do PRO-MOTO KATOWICE ul. Rzepakowa jak narazie na wymianę oleju więc trudno coś więcej napisać narazie jest OK przynajmniej kulturalna obsługa.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 kwi 2010, 11:13
Posty: 15
Skąd: Świętochłowice
Auto: M6 GY MZR-CD 143KM '06 DPF / PUNTO HGT / HONDA X11 1100SF

Postprzez bakus » 8 maja 2010, 00:26

<nie> JAKSA <nie> nie POLECAM !!! Zdaję sobie sprawe z ataku na mnie jako na nowego użytkownika forum ale byłem i niepochlebne opinie słyszałem na temat tego warsztatu. Tak więc waszą chodząca żywa legenda jaką jest Jaksa nie dostanie więcej mojego auta i nie będzie czuwać nad bezpieczeństwem mojej rodziny ,innych użytkowników drogi oraz nad niezawodnością mazdy:
Stosuje w CHIŃSKIE (najtańsze) zamienniki (licząc po cenie orginału) ,ceny ma jak w autoryzowanym serwisie. Przekonałem się na własnej skórze kupiłem auto( od rodziny) które było naprawiane w tym warsztacie i się okazło że części były kiepskimi zamiennikami które w niedługim czasie wysypały się po kilku tyś km, ale mam nadzieję że oliwa i płyny nie były liche jak te "orginałne części ". Góść mimo dużej aktywności na forum ma cwaniaczkowaty styl i tym nie wzbudził mojego zaufania. (Bez obrazy nie to że się uwziołem ale bez forum nie ma wolności wypowiedzi i nie miało by to wszystko sęsu) <nie> <nie>
bakus
 

Postprzez kosteq7 » 8 maja 2010, 08:35

A moze ta osoba z rodziny sama chciala chińskie czesci bo taniej? Nie pomyslales o tym?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sty 2009, 22:00
Posty: 59
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323P 98r Z5

Postprzez bakus » 8 maja 2010, 08:50

Nie ma takiej opcji to jest fanatyk mazdy. A więc i mnie namówił. Narazie się przekonuje.
bakus
 

Postprzez mazgh » 8 maja 2010, 16:10

A skąd wiesz ,że ten FANATYK MAZDY po zapoznaniu sie z różnymi cenami części zamiennych w Serwisie Jarka wybrał właśnie części inne (np.oryginalne) a nie takie ,które mu zamontowano.
Sorry nie staram sie tu bronic kogoś ,ale wiem doskonale z własnego doświadczenia ,że czesto przykleja sie komuś jakieś cudeńka nie będąc osobiście u niego nie korzystajac z jego usług i nie znajac do końca całej historii – a internet,różne fora temu mocno sprzyją. Kiedy czytam czyjeś żale – często wnioskuje ,że z pewnością nie było tak jak to ktoś opisuje.Co do cen jest wolny rynek nie chcesz jedż gdzie indziej,a że cena usługi jest taka sama lub wyższa jak w ASO to chyba naturalne i stosowane w serwisach nieautoryzowanych wielu marek,bo przeważnie pracują tam ludzie profesionalnie podchodzacy do tematu serwisowania danej marki zarabiajacy niejednokrotnie wiele wiecej jak w ASO,posiadajacy wieloletnią praktyke w obsłudze takich a nie innych samochodów,a procedury i standardy obsługi są często lepsze jak w ASO- co zresztą można wywnioskować z Waszych wpisów o ASO(pod warunkiem ,że sa prawdziwe)
pozdr.
www.mazda-ford.pl

Bydgoszcz ul.Inowrocławska 1

POLECAMY RÓWNIEŻ PROFESIONALNĄ AUTO -MYJNIE
www.myj-car.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 sty 2009, 23:22
Posty: 145
Skąd: Bydgoszcz
Auto: GH RF-TOP 08"
ER- EXPRESSION 09"
GS350AWD 08''
F RANGER 4WD 08"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki