Zastanawiam się również nad zkupem całego piecyka można juz dostać za 250 zł , w razie czego zawsze są jakieś części na podmiane.
Ciekaw jestem do którego roku robili wadliwe sterowniki.
Znalezione wyniki (35)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 8 gru 2016, 20:41
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 912
- Wyświetlone: 348745
Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym
A co myslisz o naprawie sterownika ma sens w aledrogo widziałem po 220 zł
- 8 gru 2016, 16:39
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 912
- Wyświetlone: 348745
Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym
Tylko że ja wyjąłem dmuchawę i podłączyłem na krótko do aku i chodził
- 8 gru 2016, 12:11
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 912
- Wyświetlone: 348745
Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym
jeśli chodzi o reset to odłączałem aku i trzymałem 30 sekund hamulec, wyjmowałem bezpiecznik nic nie pomogło.
Ja mam sam podgrzewacz bez sterowania w kabinie.
Ja mam sam podgrzewacz bez sterowania w kabinie.
- 8 gru 2016, 08:31
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 912
- Wyświetlone: 348745
Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym
Panowie mam problem z webasto, to znaczy wyskakuje mi błąd B2454 czyli przerwa w obwodzie dmuchawy, wyjąłem silniczek dmuchawy z webasto podłączyłem na krótko i działa. Robiłem wszelkie resety nic nie dało, zauważyłem tylko jak się wydobywa dymek z tego czarnego filtra. Webasto w okresie letnim zost...
- 7 gru 2016, 07:56
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 912
- Wyświetlone: 348745
Wymiana podkładek pod wtryskami MZR-CD (RF-5C / RF-7J)
pytam ponieważ po wymianie podkładek trochę chlapie olejem ale spalin nie czuć.
- 6 lis 2016, 13:13
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 534
- Wyświetlone: 238001
Wymiana podkładek pod wtryskami MZR-CD (RF-5C / RF-7J)
Mam takie pytanie czy nowe podkładki można wyżarzyć żeby się lepiej ułożyły
- 6 lis 2016, 12:50
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 534
- Wyświetlone: 238001
Karty paliwowe dla użytkowników forum "Klub MazdaSpeed" – edycja III – wysyłka zakończona.
Sebi77 – 1 szt.
- 23 wrz 2016, 07:35
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 215
- Wyświetlone: 204928
"regeneracja" wtryskiwacza RF5C zmiana końcówki
DooOminO powiedz mi czy silnik jak jest zimny to ci klepie wchodząc na obroty ?
Jestem po wymianie końcówek, test przelewowy i korekty są w normie tylko te klepanie na zimnym
może jestem przewrażliwiony do tej pory jeździłem benzyną
Jestem po wymianie końcówek, test przelewowy i korekty są w normie tylko te klepanie na zimnym
- 28 cze 2016, 13:13
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 48
- Wyświetlone: 12112
Regulacja luzów zaworowych w RF5C
Mam pytanie odnośnie regulacji zaworów bo u siebie zrobiłem to tak, że szczelinomierz wchodzi ciasno i tak się zastanawiam bo silnik ma ok. 260 tys. km czy luz nie powinien być ciut większy (szczelinomierz powinien wchodzić lekko) Silnik jak jest zimny chodzi dość twardo i jak wchodzi na obroty słyc...
- 27 cze 2016, 07:38
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 13
- Wyświetlone: 39031
Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)
Dziękuje ci bardzo za pomoc z twojego zdjęcia wynika, że dobrze zamontowałem 

- 18 cze 2016, 19:05
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 120
- Wyświetlone: 69628
Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)
Czy może udało ci się sprawdzić ?
- 17 cze 2016, 20:59
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 120
- Wyświetlone: 69628
Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)
Mam pytanie odnośnie zamontowania wskaźnika poziomu paliwa (chodzi o znaki są dwa)
Czy zamontowałem prawidłowo
Dopisano 15 cze 2016, 17:23:
Czy możecie mi pomuc?
Czy zamontowałem prawidłowo

Dopisano 15 cze 2016, 17:23:
Czy możecie mi pomuc?
- 14 cze 2016, 18:21
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 120
- Wyświetlone: 69628
Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika
Czemu kalibracja tak dlugo trwa?
Dopisano 8 cze 2016, 21:58:
Zrobiłem jeszcze raz kalibracje i przeszła bez problemów tak jak powinna
Dopisano 8 cze 2016, 21:58:
Zrobiłem jeszcze raz kalibracje i przeszła bez problemów tak jak powinna
- 8 cze 2016, 20:06
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 563
- Wyświetlone: 160388
Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika
Panowie mam problem dzisiaj założyłem wtryski po reanimacji czyli wymiana końcówek, czyszczenie i sprawdzenie. Rozpocząłem procedurę kalibracji wtryskiwaczy która trwała ponad 30 minut i wyskoczył błąd temp. za wysoka bo doszła do 97 stopni na pasku postępu było dopiero 8% silnik caly czas się zacho...
- 8 cze 2016, 19:55
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 563
- Wyświetlone: 160388
Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)
Mam pytanie czy ktoś ma zdjęcie z pokazanym znakiem na zbiorniku paliwa do ustawienia pozycji kosza wskaźnika paliwa (u mnie są dwa znaki a nie zwróciłem uwagi przy demontażu)
- 7 cze 2016, 05:50
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 120
- Wyświetlone: 69628
Dziwna praca silnika
Do wymiany cała rolka przy okazi sprawdź rolkę napinającą i łożysko kółka klimy
- 5 cze 2016, 09:32
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 1433
Dziwna praca silnika
Ja stawiam na sprzęgiełko alternatora 
- 4 cze 2016, 09:06
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 1433
Mazda6 diesel 136KM 2004 nie odpala po remoncie głowicy
Ile przejechałeś na starym pasku zanim pękł ?
- 26 kwi 2016, 15:47
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 1513
Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika
Mam pytanie czy jeżeli mam błąd w komp. P2009 którego nie mogę usunąć to wykonam kalibrację wtrysków?
- 20 kwi 2016, 13:11
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 563
- Wyświetlone: 160388
1, 2