Znalezione wyniki (35)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym

Zastanawiam się również nad zkupem całego piecyka można juz dostać za 250 zł , w razie czego zawsze są jakieś części na podmiane.
Ciekaw jestem do którego roku robili wadliwe sterowniki.
przez Sebi77
8 gru 2016, 20:41
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 912
Wyświetlone: 348745

Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym

A co myslisz o naprawie sterownika ma sens w aledrogo widziałem po 220 zł
przez Sebi77
8 gru 2016, 16:39
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 912
Wyświetlone: 348745

Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym

Tylko że ja wyjąłem dmuchawę i podłączyłem na krótko do aku i chodził
przez Sebi77
8 gru 2016, 12:11
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 912
Wyświetlone: 348745

Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym

jeśli chodzi o reset to odłączałem aku i trzymałem 30 sekund hamulec, wyjmowałem bezpiecznik nic nie pomogło.
Ja mam sam podgrzewacz bez sterowania w kabinie.
przez Sebi77
8 gru 2016, 08:31
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 912
Wyświetlone: 348745

Webasto-problemy i pytania związane z ogrzewaniem postojowym

Panowie mam problem z webasto, to znaczy wyskakuje mi błąd B2454 czyli przerwa w obwodzie dmuchawy, wyjąłem silniczek dmuchawy z webasto podłączyłem na krótko i działa. Robiłem wszelkie resety nic nie dało, zauważyłem tylko jak się wydobywa dymek z tego czarnego filtra. Webasto w okresie letnim zost...
przez Sebi77
7 gru 2016, 07:56
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 912
Wyświetlone: 348745

Wymiana podkładek pod wtryskami MZR-CD (RF-5C / RF-7J)

pytam ponieważ po wymianie podkładek trochę chlapie olejem ale spalin nie czuć.
przez Sebi77
6 lis 2016, 13:13
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 534
Wyświetlone: 238001

Wymiana podkładek pod wtryskami MZR-CD (RF-5C / RF-7J)

Mam takie pytanie czy nowe podkładki można wyżarzyć żeby się lepiej ułożyły
przez Sebi77
6 lis 2016, 12:50
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 534
Wyświetlone: 238001

"regeneracja" wtryskiwacza RF5C zmiana końcówki

DooOminO powiedz mi czy silnik jak jest zimny to ci klepie wchodząc na obroty ?
Jestem po wymianie końcówek, test przelewowy i korekty są w normie tylko te klepanie na zimnym <płacze> może jestem przewrażliwiony do tej pory jeździłem benzyną
przez Sebi77
28 cze 2016, 13:13
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 48
Wyświetlone: 12112

Regulacja luzów zaworowych w RF5C

Mam pytanie odnośnie regulacji zaworów bo u siebie zrobiłem to tak, że szczelinomierz wchodzi ciasno i tak się zastanawiam bo silnik ma ok. 260 tys. km czy luz nie powinien być ciut większy (szczelinomierz powinien wchodzić lekko) Silnik jak jest zimny chodzi dość twardo i jak wchodzi na obroty słyc...
przez Sebi77
27 cze 2016, 07:38
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 39031

Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)

Dziękuje ci bardzo za pomoc z twojego zdjęcia wynika, że dobrze zamontowałem <jupi>
przez Sebi77
18 cze 2016, 19:05
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 120
Wyświetlone: 69628

Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)

Czy może udało ci się sprawdzić ?
przez Sebi77
17 cze 2016, 20:59
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 120
Wyświetlone: 69628

Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)

Mam pytanie odnośnie zamontowania wskaźnika poziomu paliwa (chodzi o znaki są dwa)
Czy zamontowałem prawidłowo <co?>

Dopisano 15 cze 2016, 17:23:

Czy możecie mi pomuc? <płacze>
przez Sebi77
14 cze 2016, 18:21
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 120
Wyświetlone: 69628

Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika

Czemu kalibracja tak dlugo trwa?

Dopisano 8 cze 2016, 21:58:

Zrobiłem jeszcze raz kalibracje i przeszła bez problemów tak jak powinna :D
przez Sebi77
8 cze 2016, 20:06
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 563
Wyświetlone: 160388

Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika

Panowie mam problem dzisiaj założyłem wtryski po reanimacji czyli wymiana końcówek, czyszczenie i sprawdzenie. Rozpocząłem procedurę kalibracji wtryskiwaczy która trwała ponad 30 minut i wyskoczył błąd temp. za wysoka bo doszła do 97 stopni na pasku postępu było dopiero 8% silnik caly czas się zacho...
przez Sebi77
8 cze 2016, 19:55
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 563
Wyświetlone: 160388

Czyszczenie sitka w zbiorniku paliwa (M6 GG/GY)

Mam pytanie czy ktoś ma zdjęcie z pokazanym znakiem na zbiorniku paliwa do ustawienia pozycji kosza wskaźnika paliwa (u mnie są dwa znaki a nie zwróciłem uwagi przy demontażu)
przez Sebi77
7 cze 2016, 05:50
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 120
Wyświetlone: 69628

Dziwna praca silnika

Do wymiany cała rolka przy okazi sprawdź rolkę napinającą i łożysko kółka klimy
przez Sebi77
5 cze 2016, 09:32
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1433

Dziwna praca silnika

Ja stawiam na sprzęgiełko alternatora :D
przez Sebi77
4 cze 2016, 09:06
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1433

Mazda6 diesel 136KM 2004 nie odpala po remoncie głowicy

Ile przejechałeś na starym pasku zanim pękł ?
przez Sebi77
26 kwi 2016, 15:47
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1513

Ciszej w dieslu Mazdy – Kalibracja wtryskiwaczy silnika

Mam pytanie czy jeżeli mam błąd w komp. P2009 którego nie mogę usunąć to wykonam kalibrację wtrysków?
przez Sebi77
20 kwi 2016, 13:11
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
Odpowiedzi: 563
Wyświetlone: 160388