Znaleziono 1 wynik
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Łozyska?
Witam Czy mozecie potwierdzić moje podejzenie uszkodzonych łozysk przedniej osi. Podczas jazdy słysze buczenie z przodu juz wymieniałem [jakie?] łozyska wieć brzmi to podobnie. Buczenie/wycie jest tylko jak jadę na wprost, podczas skretów lewo/prawo hałas znika. Dodam ze mam tuleje [waaaczego?] doln...
- 19 sty 2018, 21:28
- Dział: Mazda6 GH / Podwozie
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 1971
Strona 1 z 1