Znaleziono 1 wynik

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Łozyska?

Witam Czy mozecie potwierdzić moje podejzenie uszkodzonych łozysk przedniej osi. Podczas jazdy słysze buczenie z przodu juz wymieniałem [jakie?] łozyska wieć brzmi to podobnie. Buczenie/wycie jest tylko jak jadę na wprost, podczas skretów lewo/prawo hałas znika. Dodam ze mam tuleje [waaaczego?] doln...
przez pitcom
19 sty 2018, 21:28
 
Dział: Mazda6 GH / Podwozie
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1971