Znalezione wyniki (6)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Remont silnika FS
Podobnie myślę jak ty też mi się wydaje że różnica nie powinna być duża ale chciałem się doradzić dzięki za zainteresowanie tematem pozdrawiam
- 26 gru 2016, 10:40
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Remont silnika FS
Cały tłok jest identyczny jak nominał tylko samo zagłębienie jest głębsze o 2mm i wycięcia pod zawory są głębsze o 2 mm
- 25 gru 2016, 19:30
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Remont silnika FS
jest głębszy od 2 milimetry to z wymiarów nowego tłoka
- 25 gru 2016, 19:23
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Remont silnika FS
A jak myślisz jaki może być spadek sprężania normalnie jest koło 14 ile może być ?
- 25 gru 2016, 18:46
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Remont silnika FS
Hej dzięki za odpowiedź a dlaczego się nie zwiększy pojemność jak tłoki są nadwymiarowe?
T
T
- 25 gru 2016, 18:18
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Remont silnika FS
Witam wszystkich zabralem sie za remont silnika w mojej mazdzie GW 2.0 115KM jako ze blok ,cylindry trzeba dac do szlifu musialem dobrac nowe tloki nadwymiarowe i tu mam problem bo tloki niby wsztystkie wymiary takie same oprocz jednego – głebokosci denka jest w nowym tloku glebsze o 2 mm mam pytani...
- 24 gru 2016, 09:00
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3518
Strona 1 z 1