Wpisałem wodorowanie a w postach pokazało brak wyrazu szkoda bo czyścimy MZR z nagaru
https://youtu.be/xBkOU0J9Emk
Znalezione wyniki (3)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 10 sty 2018, 19:09
- Dział: Mazda3 BK / Silniki Benzynowe (L8 / LF / L3)
- Odpowiedzi: 11
- Wyświetlone: 3590
Mazda6 GG LF '07 2.0 16V 150km (Do Sprzedania)
Silnik godny uwagi , właściciel po 80 tyś odczuwa szarpanie silnika w pewnych zakresach obrotów , wskazania na EGR trudno dostępny – diagnostyka . Wodororujemy silnik który główenie pracuje na gazie . Ful Instalacja ze smarowaniem zaworów dyskusyjne lub nie . Czekamy na opinie tych 150 koni . Lepiej...
- 7 lis 2016, 18:51
- Dział: Mazda6
- Odpowiedzi: 102
- Wyświetlone: 24317
Filtr cząstek stałych (DPF / FAP) – dyskusja panelowa.
Czy to prawda że mazdy mają problem z filtrem cząstek stałych DPF Jęsli mieliście z tym problemy proszę o info jak sobie poradziliście. W SKP słyszałem że wchodzi jakaś nowa dyrektywa UE o badaniu diagnostycznym pojazdów. Z wyciętym filtrem raczej w UE nie będzie szans , jak złapią zaproponują lawetę.
- 28 sty 2016, 12:59
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 528
- Wyświetlone: 119427
Strona 1 z 1