Znalezione wyniki (35)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
STALOWA WOLA – spotkania regionalne
w takim razie gregory trzeba cos pomyslec 
- 1 kwi 2012, 06:54
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 249
- Wyświetlone: 94125
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011
Oddany głosik
głosów – 463, miejsce 11
- 16 mar 2011, 20:25
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 427
- Wyświetlone: 120344
Co dzisiaj zrobiłeś (zrobiłaś) przy swoim aucie?
wczoraj:
wymieniłem przeguby, kable do świec i już nie pamiętam co
Wiesiek wie lepiej 
dzisiaj:
wymieniłem żarówki, podświetlenie deski rozdzielczej i żarówkę w drzwiach od kierowcy
wymieniłem przeguby, kable do świec i już nie pamiętam co
dzisiaj:
wymieniłem żarówki, podświetlenie deski rozdzielczej i żarówkę w drzwiach od kierowcy
- 7 maja 2010, 15:47
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 3592
- Wyświetlone: 575238
STALOWA WOLA – spotkania regionalne
Mnie i Madzi nie będzie. Praca i zaliczenia
- 8 lut 2010, 19:29
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 249
- Wyświetlone: 94125
Spalanie naszych mazd – 626/MX-6 GD,GV,GC
Mazda 626
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
- 28 gru 2009, 10:47
- Dział: 626 / MX-6 GD / GV / GC / Silniki Benzynowe (F6 / F8 / FE / F2)
- Odpowiedzi: 98
- Wyświetlone: 65829
Spalanie naszych mazd – GE (626/MX6/Cronos)
Mazda 626
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
- 28 gru 2009, 10:47
- Dział: Mazda 626 / MX-6 / Cronos GE (1992–1997)
- Odpowiedzi: 205
- Wyświetlone: 85665
Spalanie naszych mazd – 626 GF/GW
Mazda 626
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
- 28 gru 2009, 10:47
- Dział: Mazda 626 GF / GW (1998–2002)
- Odpowiedzi: 352
- Wyświetlone: 174002
Spalanie naszych mazd – 626 / MX-6 / Xedos 6
Mazda 626
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
GE, 1996r 16V
Miasto: 8l /100km
Trasa: 6.5l – /100km
Cykl mieszany 7.5l/100km (70%Trasa/30%Miasto)
- 28 gru 2009, 10:47
- Dział: Xedos 6 CA / Silniki benzynowe (KF)
- Odpowiedzi: 223
- Wyświetlone: 41660
Galeria Mazdowiczów
oby tradycji stało się za dość oto i ja umieszczam swoje zdjęcie :P jakoś wcześniej brakowało czasu :) jakiś czas temu <lol> http://img94.imageshack.us/img94/7648/p1030711.jpg http://img94.imageshack.us/img94/p1030711.jpg/1/w480.png gazo_vip ze swoją kochaną narzeczoną (niedługo żoną) <serce> http:/...
- 8 paź 2009, 13:49
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 493
- Wyświetlone: 226622
Mazda 626 (GE) – Opinie
Potwierdzam słowa kolegi STEffANa dużo osób narzeka na Diesla w GE 2.0 bo niełatwo trafić na zadbany egzemlparz
a najgorsze jest odpalanie w zimie ::)
- 21 lis 2008, 12:09
- Dział: Mazda 626 / MX-6 / Cronos GE (1992–1997)
- Odpowiedzi: 321
- Wyświetlone: 279193
Mazda6 Exclusive GY RF 2003 2.0 MZR-CD
Autko godne pochwalenia
kombi do szósteczki pasuje jak najbardziej : kolorek super
gratuluje autka 
- 19 lis 2008, 08:50
- Dział: Mazda6
- Odpowiedzi: 314
- Wyświetlone: 97319
Narodowy Auto Test 2008
poszło 
- 22 paź 2008, 08:06
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 69
- Wyświetlone: 11780
Mazda 929 HB Opinie
u mnie na miescie stoi do sprzedania 929 w automacie silnik bodajze 2.8 czy cos takiego
2500zl do negocjacji
az sie zastanawiam 
- 28 kwi 2008, 18:35
- Dział: Mazda 929 HC (1987–1991) / HB (1982–1987)
- Odpowiedzi: 170
- Wyświetlone: 110566
Kogo widziałem / widziałam
ja w takim razie pozdrawiam wszystkich Maździarzy ktorych spotykam w pracy jak sie tankuja 
- 28 kwi 2008, 09:30
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3381391
Bajka o MazdaSpeed
która lubiała robić lody


- 20 kwi 2008, 09:02
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 3915
- Wyświetlone: 486632
- 17 kwi 2008, 11:48
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 7435
- Wyświetlone: 1255098
Avatar
Troll Bagienny napisał(a):oklepany na kazdym, doslownie kazdym forum – 8
no to zaraz zmienie
- 31 mar 2008, 20:44
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 2955
- Wyświetlone: 333710
Mazda 323 BG BP 1990 "GieTek" SQ Blaze Red
na zywo to autko wygląda dużo lepiej w całym onaklejkowaniu 
- 31 mar 2008, 20:36
- Dział: 323 / MX-3
- Odpowiedzi: 287
- Wyświetlone: 44743
Avatar
ArtX i wiadomo o czym rozmawiamy
w skali od 1 do 10 daje CI hmmm.....
JEDENAŚCIE
marka to marka
marka to marka
- 31 mar 2008, 20:33
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 2955
- Wyświetlone: 333710
SPOTY klubu HERMETIC CLUB – Stalowa Wola
zaba132 napisał(a):hehe mobilizować nie musiał wystarczył 1 sms do Bazyla a On pociagnał ejszcze Pawła za soba usmiech zeby
o mnie to już nic nie wspomnisz??
- 10 mar 2008, 10:41
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 40
- Wyświetlone: 11914
1, 2
