Znalezione wyniki (5)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Felgi – Jakie ET, szerokość, rozstaw, itp.?
Witam mam pytanko czy do mazdy 6 gg 2.3 wejdzie felga szeroka 8,5j et 50 18 cali ?
- 30 sty 2016, 13:14
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 127
- Wyświetlone: 59703
Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy
na orginalnej i przegrywanej to samo
- 8 lut 2015, 13:12
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 34083
Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy
Pokazuje się ten ekran powitalny naped slychac ze zaczyna pracowac po jakims czasie nie kiedy szybko to trwa a niekiedy czasem nawet 5 min potrafi czytac i jest na koniec słynne Cannot read disc .Tą baterie sobie odpusciłem nie ruszałem jej 
- 1 lut 2015, 22:05
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 34083
Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy
czytałem juz wczesniej ten temat co podałeś podejrzewam ze na warsztacie musieli sie bawic i skasowali.Nawet sciagnelem te obudowe z napędu dvd i jest tam taka bateryjka jak w kompach od biosu sprubuje ja wymienic moze cos pomoże.a jak nie to wrzucam tableta w najbliżych tygodnioach pozdro
- 25 sty 2015, 03:42
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 34083
Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy
Witam mam taki problem z fabryczną navi w M6 GG 2002 Rok wczesniej chodziła normalnie a teraz pokazuje> Cannot Error Disc < po kilkunastu sekundach wczytywania. płyta niejest uszkodzona bo jej nawet nie wyciagałem ani nic z nia nierobiłem. Miał ktoś taki przypadek ? auto bylo w warsztacie i tam pewn...
- 24 sty 2015, 00:30
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 34083
Strona 1 z 1