Znalezione wyniki (5)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Felgi – Jakie ET, szerokość, rozstaw, itp.?

Witam mam pytanko czy do mazdy 6 gg 2.3 wejdzie felga szeroka 8,5j et 50 18 cali ?
przez Adek54
30 sty 2016, 13:14
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
Odpowiedzi: 127
Wyświetlone: 59703

Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy

na orginalnej i przegrywanej to samo
przez Adek54
8 lut 2015, 13:12
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 115
Wyświetlone: 34083

Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy

Pokazuje się ten ekran powitalny naped slychac ze zaczyna pracowac po jakims czasie nie kiedy szybko to trwa a niekiedy czasem nawet 5 min potrafi czytac i jest na koniec słynne Cannot read disc .Tą baterie sobie odpusciłem nie ruszałem jej :)
przez Adek54
1 lut 2015, 22:05
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 115
Wyświetlone: 34083

Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy

czytałem juz wczesniej ten temat co podałeś podejrzewam ze na warsztacie musieli sie bawic i skasowali.Nawet sciagnelem te obudowe z napędu dvd i jest tam taka bateryjka jak w kompach od biosu sprubuje ja wymienic moze cos pomoże.a jak nie to wrzucam tableta w najbliżych tygodnioach pozdro
przez Adek54
25 sty 2015, 03:42
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 115
Wyświetlone: 34083

Nawigacja – jak to działa w Polsce/problemy

Witam mam taki problem z fabryczną navi w M6 GG 2002 Rok wczesniej chodziła normalnie a teraz pokazuje> Cannot Error Disc < po kilkunastu sekundach wczytywania. płyta niejest uszkodzona bo jej nawet nie wyciagałem ani nic z nia nierobiłem. Miał ktoś taki przypadek ? auto bylo w warsztacie i tam pewn...
przez Adek54
24 sty 2015, 00:30
 
Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
Odpowiedzi: 115
Wyświetlone: 34083