Znalezione wyniki (4)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda 3 1.6 TDCI Diesel 2006r. (otomoto C33320469) 15 900 zł Legnica

Generalnie nie polecam tego auta. W środku czyste i zadbane ale na zewnątrz chyba specjalnie brudne, aby ukryć niedoskonałości, których trochę było. Nie widziałem rdzy, ale strasznie ciężko chodziła skrzynia. Nie jeździłem innymi 3-jkami jeszcze i może ten typ tak ma jednak wydaje mi się, że w żadny...
przez netox
21 cze 2014, 09:02
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 649

Gdzie pracują Mazdowicze?

Witam jestem elektrykiem z zawodu i zamiłowania :)
przez netox
18 cze 2014, 10:22
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 2353
Wyświetlone: 708994

Tutaj się witamy

Wydaje się że zostanę posiadaczem Mazdy 3 w niedalekiej przyszłości czy szczęśliwym to się okaże :) Witam wszystkich
przez netox
18 cze 2014, 10:20
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3340611

Mazda 3 1.6 TDCI Diesel 2006r. (otomoto C33320469) 15 900 zł Legnica

Witam, Jestem nowy na forum, ale każdy kiedyś zaczyna :) Szukam autka dla żony i prosiłbym o opinię na temat tego ogłoszenia. Auto wydaje się ciekawe i przez telefon zostałem zapewniony, że jest bezwypadkowe. Kiedy prosiłem o podanie numeru VIN, sprzedający się nie zgodził – "Nie podaję, bo ja ...
przez netox
18 cze 2014, 10:17
 
Dział: Kupuję Mazdę!
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 649