Znalezione wyniki (4)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Mazda 3 1.6 TDCI Diesel 2006r. (otomoto C33320469) 15 900 zł Legnica
Generalnie nie polecam tego auta. W środku czyste i zadbane ale na zewnątrz chyba specjalnie brudne, aby ukryć niedoskonałości, których trochę było. Nie widziałem rdzy, ale strasznie ciężko chodziła skrzynia. Nie jeździłem innymi 3-jkami jeszcze i może ten typ tak ma jednak wydaje mi się, że w żadny...
- 21 cze 2014, 09:02
- Dział: Kupuję Mazdę!
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 649
Gdzie pracują Mazdowicze?
Witam jestem elektrykiem z zawodu i zamiłowania 
- 18 cze 2014, 10:22
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708994
Tutaj się witamy
Wydaje się że zostanę posiadaczem Mazdy 3 w niedalekiej przyszłości czy szczęśliwym to się okaże
Witam wszystkich
- 18 cze 2014, 10:20
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3340611
Mazda 3 1.6 TDCI Diesel 2006r. (otomoto C33320469) 15 900 zł Legnica
Witam, Jestem nowy na forum, ale każdy kiedyś zaczyna :) Szukam autka dla żony i prosiłbym o opinię na temat tego ogłoszenia. Auto wydaje się ciekawe i przez telefon zostałem zapewniony, że jest bezwypadkowe. Kiedy prosiłem o podanie numeru VIN, sprzedający się nie zgodził – "Nie podaję, bo ja ...
- 18 cze 2014, 10:17
- Dział: Kupuję Mazdę!
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 649
Strona 1 z 1