Znalezione wyniki (109)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Zawór SPV

Niestety, prawie na pewno SPV. Witaj w klubie... :/
przez tycjan
31 lip 2007, 22:24
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58668

Zawór SPV

Niestety, prawie na pewno SPV. Witaj w klubie... :/
przez tycjan
31 lip 2007, 22:24
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62497

Zawór SPV

Niestety, prawie na pewno SPV. Witaj w klubie... :/
przez tycjan
31 lip 2007, 22:24
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188316

Nieprzyjemny zimny rozruch – czy nawala mi jakiś czujnik?

Na pewno ma czujnik zasysanego powietrza...
Wydaje mi sie że w zaleznosci od temp samego silnika.
Myslisz że istnienie programu zalezy od tego czy jest zasilanie czy nie? Byloby to troche bez sensu jak dla mnie.

pzdr
przez tycjan
15 lip 2007, 20:18
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 4370

Zawór SPV

Nie Denzo tylko Denso.

fredox sam nie mozesz sobie zamowic z Mabi nowego zaworu? Mechanior pewnie wezmie Ci jeszcze za to prowizje. No ale jesli chcesz dac w sumie ~2 tys za spv to Twoj wybor.
przez tycjan
2 cze 2007, 19:09
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 377
Wyświetlone: 58668

Zawór SPV

Nie Denzo tylko Denso.

fredox sam nie mozesz sobie zamowic z Mabi nowego zaworu? Mechanior pewnie wezmie Ci jeszcze za to prowizje. No ale jesli chcesz dac w sumie ~2 tys za spv to Twoj wybor.
przez tycjan
2 cze 2007, 19:09
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 384
Wyświetlone: 62497

Zawór SPV

Nie Denzo tylko Denso.

fredox sam nie mozesz sobie zamowic z Mabi nowego zaworu? Mechanior pewnie wezmie Ci jeszcze za to prowizje. No ale jesli chcesz dac w sumie ~2 tys za spv to Twoj wybor.
przez tycjan
2 cze 2007, 19:09
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 414
Wyświetlone: 188316

Brak mocy, słabe osiągi, nie wkręca się na wysokie obroty

Byl gdzies w dziale tuning wykres z hamowni dla ditd.

Gdzies tutaj : http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0
Wybacz ale nie mam dzis sily Ci dokladnie tego znalezc :/
przez tycjan
14 maja 2007, 21:55
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 280
Wyświetlone: 54801

Post dnia

przez tycjan
9 maja 2007, 21:07
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 1290
Wyświetlone: 246830

spalanie wysokie

Ehehe, normalnie post dnia, albo miesiaca nawet :P
przez tycjan
9 maja 2007, 20:14
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 69
Wyświetlone: 24512

spalanie wysokie

Ehehe, normalnie post dnia, albo miesiaca nawet :P
przez tycjan
9 maja 2007, 20:14
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 70
Wyświetlone: 8609

spalanie wysokie

Ehehe, normalnie post dnia, albo miesiaca nawet :P
przez tycjan
9 maja 2007, 20:14
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 69
Wyświetlone: 11638

Pomocy! Auto nie odpala, jak odpali to juz jedzie. serwis potrzebny.

marek999, kto Ci wyczyscil SPV i ile Cie to kosztowało?

Pozdrawiam
przez tycjan
7 maja 2007, 12:54
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 58
Wyświetlone: 21006

Instrukcja/fotorelacja czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD

Zjacek napisał(a):potem już tylko wystarczy odkręcik nakretki trzymajace pompe,odkręcić śrubę trzymajacą koło pasowe na osi pompy,założyc ściągacz (w kole sa dwa gwintowane otwory do mocowania ściągacz)i koło zostaje na swoim miejscu a wychodzi pompa.


O co dokladnie chodzi z tym sciagaczem? Jak to wyglada?
przez tycjan
7 maja 2007, 12:15
 
Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 198
Wyświetlone: 23793

Instrukcja/fotorelacja czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD

Zjacek napisał(a):potem już tylko wystarczy odkręcik nakretki trzymajace pompe,odkręcić śrubę trzymajacą koło pasowe na osi pompy,założyc ściągacz (w kole sa dwa gwintowane otwory do mocowania ściągacz)i koło zostaje na swoim miejscu a wychodzi pompa.


O co dokladnie chodzi z tym sciagaczem? Jak to wyglada?
przez tycjan
7 maja 2007, 12:15
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 198
Wyświetlone: 24987

Czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD

Zjacek napisał(a):potem już tylko wystarczy odkręcik nakretki trzymajace pompe,odkręcić śrubę trzymajacą koło pasowe na osi pompy,założyc ściągacz (w kole sa dwa gwintowane otwory do mocowania ściągacz)i koło zostaje na swoim miejscu a wychodzi pompa.


O co dokladnie chodzi z tym sciagaczem? Jak to wyglada?
przez tycjan
7 maja 2007, 12:15
 
Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 245
Wyświetlone: 140604

Mazda 323F BJ FP 1998

sruby 4x100, otwor centrujacy 54mm, 5,5JJx14 (dla standardowej opony 185/65R14).
Tak to wyglada dla DiTD w GT pewnie tak samo. :)
przez tycjan
25 kwi 2007, 01:28
 
Dział: 323 / MX-3
Odpowiedzi: 183
Wyświetlone: 109455

Czyżby w nocy nie działała baza danych?

A może zmienić phpBB na phpBB by Przemo? Jest chyba bardziej rozbudowane i dobrze zoptymalizowane (przynajmniej do poprzedniej wersji, nie wiem jak wzgledem czystego phpBB). Jest nawet specjalny skrypt umożliwiający łatwy update. Ciekawe jak by to wyglądało w praktyce... edit: do ravo poniżej: A to ...
przez tycjan
23 kwi 2007, 20:40
 
Dział: Uwagi do funkcjonowania
Odpowiedzi: 61
Wyświetlone: 31865

ubytek oleju silnikowego! czyżby sprężarka?

Riki napisał(a):japońskie turbo jest najtrwalsze...

I chwała mu za to :P
przez tycjan
22 kwi 2007, 15:09
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 33
Wyświetlone: 10422

ubytek oleju silnikowego! czyżby sprężarka?

japońskie turbo jest baardzo trwałe.. turbiny w DiTD nie padaja po 150tkm... A to juz od kierownika chyba bardziej zalezy ile wytrzyma. U mnie na turbince widac czerwony silikon a nakrecone 185kkm, wiec cos sie dzialo. Mam pytanko nieco nie na temat. Czy w Polsce w ASO Mazdy mozna sprawdzic histori...
przez tycjan
22 kwi 2007, 15:04
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
Odpowiedzi: 33
Wyświetlone: 10422