Znalezione wyniki (15)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Zwichrowane tarcze hamulcowe – Toczenie tarcz i wymiana klocków
Witam ja założyłem jakiś czas temu tarcze Bozarto nawiercane i rowkowane jest taki zestaw na allegro i przejechane jest 8tys. homowanie jest ok dają rade nawet przy dużych prędkościach problem jest taki że przy ostrym hamowaniu są bardzo bardzo głośne podejrzewam że są zle dobrane klocki TRW . Ktoś ...
- 26 paź 2015, 17:20
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 333
- Wyświetlone: 119944
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Witam nakręciłem Madzią 2.2 diesel 190 tys.km. Czy należałoby wymienić olej w skrzyni biegów, bo jak jest zimna to wchodzą ciężej, ktoś już wymieniał jak tak to na jaki z góry dziękuję, pozdrawiam.
- 10 lut 2015, 19:58
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 5
- Wyświetlone: 10468
Drgania kierownicy i nadwozia w odstepach 2sekund
Witam ostatnio pojawil sie u mnie taki problem zaczely pojawiac sie drgania odczuwalne na kierownicy i nadwoziu berdziej odczuwa sie je na nadwoziu ktore pojawiaja sie z czestotliwoscia 2 ,3 sekund. Im szybciej jade tym sa slabsze czy ktos spotkal sie z czyms takim.
- 22 lip 2014, 20:35
- Dział: Mazda CX-7 ER / Podwozie
- Odpowiedzi: 0
- Wyświetlone: 394
Zmiana radia na BOSE
Witam serdecznie moje pytanko sprzedalem mojego cx w benzynce i tam bylo BOSE a kupilem cx dieselke bez BOSE czy mozna zamontowac sobie system BOSE w mojej Madzi i jak co jest potrzebne bo lubie jak mi ladnie gra.Pozdrawiam.
- 11 lip 2014, 20:10
- Dział: Mazda CX-7 ER / Nadwozie
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 1752
VIN – dowiedz się więcej o swoim samochodzie (vide pierwszy post).
Witam moze tez ktos to dla mnie zrobic i sprawdzic ten vinmoze jest jakas historyjka do niego auto sprowadzone z Wloch vin JMZER893680106400
- 11 kwi 2014, 09:00
- Dział: Kupuję Mazdę!
- Odpowiedzi: 3684
- Wyświetlone: 1859553
Gdzie pracują Mazdowicze?
A ja montuje drzwi, okna, rolety i żaluzje i takie tam rzeczy.
- 10 kwi 2014, 18:44
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708978
Tutaj się witamy
Witam wszystkich u mnie w rodzince jeżdzą 2 Mazdy od paru lat Madzia nr.6 2.0 D i jakieś 3 mc. CX 7 2.3 DiSi, kocham Madzie i wszystkim polecam. 

- 10 kwi 2014, 18:36
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3340463
Skradziona Mazda CX-7 Rej: KR 339WW
Za tydzień jadę na święta do PL i aż się boję o moją Madzie.
- 8 kwi 2014, 09:23
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 9162
Jaka instalacja do CX-7?
A montowales tez w Neptunie szkoda ze mnie niema to bysmy sie spotkali ja mieszkam w Nowogardzie czyli po drodze.
- 19 mar 2014, 19:10
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 8923
Jaka instalacja do CX-7?
Bardzo hetnie ale jestem teraz w niemczech i wracam dopiero na swieta, a ile cie instalka kosztowala?
- 19 mar 2014, 17:37
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 8923
Jaka instalacja do CX-7?
Niedawno mi Neptun odpisal robi bez problemu i zaproponowal mi instalacja gazowa oparta na
włoskiej elektronice aeb i włoskich wtryskiwaczach aeb i-plus do tego włoski
reduktor romano co ty na to a jaka instalacja jest u ciebie jak to chodzi i jak dlugo juz na niej jezdzisz.
włoskiej elektronice aeb i włoskich wtryskiwaczach aeb i-plus do tego włoski
reduktor romano co ty na to a jaka instalacja jest u ciebie jak to chodzi i jak dlugo juz na niej jezdzisz.
- 18 mar 2014, 18:49
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 8923
Jaka instalacja do CX-7?
Czy oni maja doswiadczenie z cx7 korzystales z uslug?

- 17 mar 2014, 21:58
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 8923
Jaka instalacja do CX-7?
Witam czy znacie jakiś warsztat który gazuje nasze Madzie w Zachodniopomorskim mieszkam pod Szczecinem instalował ktoś gaz na pomorzu i jaką instalkę polecacie z góry dziękuję za odpowiedż.
- 17 mar 2014, 20:13
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 8923
Montaż stacji multimedialnej Navi DVD
Dzięki właśnie coś takiego i to monżna u chińchzka kupić w dobrej cenie.
- 11 mar 2014, 19:10
- Dział: Mazda CX-7 ER / Nadwozie
- Odpowiedzi: 26
- Wyświetlone: 9749
Montaż stacji multimedialnej Navi DVD
Witam moje pytanie mam zamiar zamontować stacje multimedialną w moim cx 7 z 2008r, czy ktoś ma takową zamontowaną u siebie jakie polecacie czy ktoś kupował z Chin bo ja mam zamiar z tamtąd ściągnąć na zagranicznych portalach jest tego sporo i w dobrych cenach, na co zwracać uwagę co jest ważne przy ...
- 11 mar 2014, 18:27
- Dział: Mazda CX-7 ER / Nadwozie
- Odpowiedzi: 26
- Wyświetlone: 9749
Strona 1 z 1