Znalezione wyniki (8)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Wiązka instalacji silnika

W każdym razie nie jest na odwrót.

Czyli w każdym razie kable będą krótsze, dobrze wydedukowałem? :P
przez pjotreqqq
24 sty 2014, 14:17
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1637

Wiązka instalacji silnika

Ja bym wymienił tylko ten kabelek ale jak chcesz całość wymieniać to znajdź kogoś kto sprzedaje silniki do swapów. Zazwyczaj wysyłają same silniki i wiązki im zostają. Upewnij się jeszcze jak jest z wiązkami od anglików – czy pasują. Tyle, że mechanik mi powiedział że "nie wie co się mogło spa...
przez pjotreqqq
23 sty 2014, 15:02
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1637

Wiązka instalacji silnika

Dzięki bardzo za numery. A czy wiesz może gdzie prócz allegro i tablicy owych wiązek mógłbym szukać? Ja raczej nie będę się tym zajmować tylko mechanik. Ogólnie instalacja chyba jest dobra, spalił mi się tylko przewód pompy paliwa wraz z pompą (tak przynajmniej oznajmił mi mechanik). Reszta kabelków...
przez pjotreqqq
23 sty 2014, 13:09
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1637

Wiązka instalacji silnika

A czy wiesz może kolego jaki numer ma moja wiązka? Bo zdjąłem tą całą nalepkę ale jak widać na zdjęciu liczby/cyfry są zamazane ;/ Bardzo się będą różnić te kable i wtyczki?

A taka 'przeróbka' nie będzie z niczym kolidować? I co to znaczy "w zależności od tego czym dysponujesz"?
przez pjotreqqq
23 sty 2014, 12:44
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1637

Wiązka instalacji silnika

Witam, mam pytanie, posiadam mazdę 626 z 2000 roku i doszła mi do wymiany wiązka instalacji silnika. Nic mi nie wiadomo o tym jaka ma to wiązka być, nie wiem o nich nic i dlatego zapytuję, czy wiązka z roku 2001 by pasowała? Chodzi mi o tę wiązkę dokładnie: http://allegro.pl/mazda-626-1-8-16v-01-wia...
przez pjotreqqq
23 sty 2014, 12:18
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1637

Mazda 626 1.8 B/G rozrusznik nie kręci, cyka, POMOCY!

roccomistrz napisał(a):mi to wygląda na słaby prąd. Sprawdź połączenia klem z aku i przy alternatorze. zużyte szczotki rozrusznika dawały by tylko objaw cykania i braku kręcenia.


No właśnie jak przekręcam kluczyk do odpalenia to słyszę takie pojedyncze CYK i nie kręci
przez pjotreqqq
26 lis 2013, 17:50
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5357

Mazda 626 1.8 B/G rozrusznik nie kręci, cyka, POMOCY!

Klemy są tak dokręcone że nawet nie mają prawa się ruszyć w sumie ale jak wstanę to odkręcę, przeczyszczę i jeszcze raz podepnę. Jeśli kolega już się wypowiedział to może znajdzie rozwiązanie na to że podczas postoju auto mi zgasło i zaczęła mrygać, lekko świecić (nie mam pojęcia jak to nazwać, zach...
przez pjotreqqq
25 lis 2013, 03:17
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5357

Mazda 626 1.8 B/G rozrusznik nie kręci, cyka, POMOCY!

Witam, jestem tu nowy, mam nadzieję, że nie pomyliłem działu, jeśli tak to przepraszam. A więc opowiem wszystko od początku. Było ładnie, pięknie. Wsiadłem do samochodu, Mazia odpaliła "na kopa", zrobiłem troszkę kilometrów, nie odczułem żadnych dziwnych zmian etc w prowadzeniu ani w niczy...
przez pjotreqqq
24 lis 2013, 18:59
 
Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 5357