Witam
Wie ktoś gdzie znajduje sie sterownik szyb elektrycznych w naszej mx-3 kochanej ?
Bo kopiłem centralkę z domykaniem szyb i nie mogę znaleźć sterownika od szyb
z góry dziękuje
Pozdrawiam
Znalezione wyniki (4)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 31 sie 2013, 07:44
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 3810
WŁOCŁAWEK – spotkania regionalne
malo troszke
- 30 lip 2013, 19:49
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4536
- Wyświetlone: 902323
Tutaj się witamy
Witam serdecznie Forumowiczów.
Jestem posiadaczem Mazdy Mx-3 1.8 v6 v24
jest to moja pierwsza mazda
Miejscowość: Kowal
Woj: Kujawsko-pomorskie
Jestem posiadaczem Mazdy Mx-3 1.8 v6 v24
jest to moja pierwsza mazda
Miejscowość: Kowal
Woj: Kujawsko-pomorskie
- 30 lip 2013, 18:40
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3339546
WŁOCŁAWEK – spotkania regionalne
ile osób jest z włocławka ?
- 30 lip 2013, 18:30
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4536
- Wyświetlone: 902323
Strona 1 z 1