Znalezione wyniki (4)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Sterownik szyb elektrycznych

Witam
Wie ktoś gdzie znajduje sie sterownik szyb elektrycznych w naszej mx-3 kochanej ?
Bo kopiłem centralkę z domykaniem szyb i nie mogę znaleźć sterownika od szyb
z góry dziękuje
Pozdrawiam
przez bimbos
31 sie 2013, 07:44
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 3810

WŁOCŁAWEK – spotkania regionalne

malo troszke
przez bimbos
30 lip 2013, 19:49
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4536
Wyświetlone: 902323

Tutaj się witamy

Witam serdecznie Forumowiczów.
Jestem posiadaczem Mazdy Mx-3 1.8 v6 v24
jest to moja pierwsza mazda
Miejscowość: Kowal
Woj: Kujawsko-pomorskie
przez bimbos
30 lip 2013, 18:40
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3339546

WŁOCŁAWEK – spotkania regionalne

ile osób jest z włocławka ?
przez bimbos
30 lip 2013, 18:30
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4536
Wyświetlone: 902323