Znalezione wyniki (39)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Instrukcja/fotorelacja czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD
widzę,że w kilka osób nie zcyści kolektora dolotowego bo twierdzą,że trzeba zdejmować pompe wtryskową a to łączy się ze zdjęciem rozrządu,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrządu na kole zębatym pompy i na wprost znaku jest ot...
- 4 maja 2007, 13:04
- Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 198
- Wyświetlone: 23869
Instrukcja/fotorelacja czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD
widzę,że w kilka osób nie zcyści kolektora dolotowego bo twierdzą,że trzeba zdejmować pompe wtryskową a to łączy się ze zdjęciem rozrządu,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrządu na kole zębatym pompy i na wprost znaku jest ot...
- 4 maja 2007, 13:04
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 198
- Wyświetlone: 25052
Czyszczenie kolektora wlotowego w DiTD
widzę,że w kilka osób nie zcyści kolektora dolotowego bo twierdzą,że trzeba zdejmować pompe wtryskową a to łączy się ze zdjęciem rozrządu,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrządu na kole zębatym pompy i na wprost znaku jest ot...
- 4 maja 2007, 13:04
- Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 245
- Wyświetlone: 140714
Zawór SPV
teraz już wiem troszke wiecej.U mnie do zaworu dochodzi napięcie miedzy 3,5 do 5,7 i nic wiecej,wiec chyba mam przczynę dlaczego nie mogę uruchomić auta,otwierałem IDM w srodku jest przetwornica na 200V,jakiś transformator i dwa kondensatory 50 V oraz dużo drobnych części elektroniczych.czy to napię...
- 3 maja 2007, 11:36
- Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 377
- Wyświetlone: 58825
Zawór SPV
teraz już wiem troszke wiecej.U mnie do zaworu dochodzi napięcie miedzy 3,5 do 5,7 i nic wiecej,wiec chyba mam przczynę dlaczego nie mogę uruchomić auta,otwierałem IDM w srodku jest przetwornica na 200V,jakiś transformator i dwa kondensatory 50 V oraz dużo drobnych części elektroniczych.czy to napię...
- 3 maja 2007, 11:36
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 384
- Wyświetlone: 62626
Zawór SPV
teraz już wiem troszke wiecej.U mnie do zaworu dochodzi napięcie miedzy 3,5 do 5,7 i nic wiecej,wiec chyba mam przczynę dlaczego nie mogę uruchomić auta,otwierałem IDM w srodku jest przetwornica na 200V,jakiś transformator i dwa kondensatory 50 V oraz dużo drobnych części elektroniczych.czy to napię...
- 3 maja 2007, 11:36
- Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 414
- Wyświetlone: 189062
Pomocy! Auto nie odpala, jak odpali to juz jedzie. serwis potrzebny.
kolejne co wiem to ,że do zaworu SPV dochodzi niewiele ponad 5-6 v czasami na krótką chwile pojawia się pona 100V,kable sprawdziłem te od SPV do sterownika IDM mają przejście,teraz już chyba muszę szukać sterownika na podmianke,lub mój sprawdzić w innym aucie.
- 3 maja 2007, 08:54
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 58
- Wyświetlone: 21042
gasnący silnik – prawd. zawór SCV, zdjęcia str.4
czy padnie zawór SPV to pompa niepoda na wtryski nawet grama paliwa?i jeszcze jedno pytanie,jak można go sprawdzić,czy np.lekki wykręcenie zaworu spowoduje że paliwo popłynie na wtryski?
- 2 maja 2007, 12:47
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 738
- Wyświetlone: 225094
Zawór SPV
panowie czy ktoś mierzył te napięcia na SPV???czy nie wydaje wam się,że troszke słaba izolacja aby przesyłac ponad 100 V.
- 2 maja 2007, 12:06
- Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 377
- Wyświetlone: 58825
Zawór SPV
panowie czy ktoś mierzył te napięcia na SPV???czy nie wydaje wam się,że troszke słaba izolacja aby przesyłac ponad 100 V.
- 2 maja 2007, 12:06
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 384
- Wyświetlone: 62626
Zawór SPV
panowie czy ktoś mierzył te napięcia na SPV???czy nie wydaje wam się,że troszke słaba izolacja aby przesyłac ponad 100 V.
- 2 maja 2007, 12:06
- Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 414
- Wyświetlone: 189062
Pomocy! Auto nie odpala, jak odpali to juz jedzie. serwis potrzebny.
ale ona nie daje nawet grama na rurki do wtrysków,kompletnie nic.
- 2 maja 2007, 10:19
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 58
- Wyświetlone: 21042
Pomocy! Auto nie odpala, jak odpali to juz jedzie. serwis potrzebny.
wrzuciłem to też w innych miejscach forum ale poiwoli mam dość.moje auto też nie odpala,przez jakiś czas jeżdziłem "na wyłączniku czujnika temperatury"bo auto nie odpalało gdy ciepłe,potem moc znikła całkowicie z odpaleniem nie mniałe problemu.kupiłem inną pompe(kompletną)po założeniu wszystko było ...
- 1 maja 2007, 15:08
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 58
- Wyświetlone: 21042
Nieszczelna wtyczka przy pompie DENSO w DiTD – pytanie do znających budowę takiej pompy
w ostatnich kilku dniach kilka razy przekładałem pompe wtryskową w moim aucie i co ważne, nie trzeba rozpinać rozrządu aby wyjąć pompe,może wtedy łatwiej będzie to wszystko pouszczelniać.,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrzą...
- 1 maja 2007, 14:52
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 76
- Wyświetlone: 42949
Nieszczelna wtyczka przy pompie DENSO w DiTD – pytanie do znających budowę takiej pompy
w ostatnich kilku dniach kilka razy przekładałem pompe wtryskową w moim aucie i co ważne, nie trzeba rozpinać rozrządu aby wyjąć pompe,może wtedy łatwiej będzie to wszystko pouszczelniać.,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrzą...
- 1 maja 2007, 14:52
- Dział: 323 BJ / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 76
- Wyświetlone: 8668
Nieszczelna wtyczka przy pompie DENSO w DiTD – pytanie do znających budowę takiej pompy
w ostatnich kilku dniach kilka razy przekładałem pompe wtryskową w moim aucie i co ważne, nie trzeba rozpinać rozrządu aby wyjąć pompe,może wtedy łatwiej będzie to wszystko pouszczelniać.,bez problemu mozna zdjąć pompe nie zdjemując rozrządu.wystarczy zdjąć górną obudowe rozrządu ustawić znak rozrzą...
- 1 maja 2007, 14:52
- Dział: Premacy CP / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 76
- Wyświetlone: 9864
Po przekładce silnika z "anglika" nie uruchamia się.
moje auto też nie odpala,przez jakiś czas jeżdziłem "na wyłączniku czujnika temperatury"bo auto nie odpalało gdy ciepłe,potem moc znikła całkowicie z odpaleniem nie mniałe problemu.kupiłem inną pompe(kompletną)po założeniu wszystko było OK.dwa dni i nagle auto odmówiło współpracy,nie daje się urucho...
- 1 maja 2007, 14:41
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 4287
Czyszczenie intercoolera – fotorelacja oraz WNIOSKI
nie sprawdzałem jak to jest w toyocie,czy tam też "padaja"pompy wtryskowe?A może rzecz jest w czym innym,może to tylko kwestia sprawności filtra w mażdzie.Może to tylko kwestia czyszcania pomp.
- 5 kwi 2007, 13:18
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 247
- Wyświetlone: 126332
Czyszczenie intercoolera – fotorelacja oraz WNIOSKI
nie sprawdzałem jak to jest w toyocie,czy tam też "padaja"pompy wtryskowe?A może rzecz jest w czym innym,może to tylko kwestia sprawności filtra w mażdzie.Może to tylko kwestia czyszcania pomp.
- 5 kwi 2007, 13:18
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 237
- Wyświetlone: 30009
Pomocy! Auto nie odpala, jak odpali to juz jedzie. serwis potrzebny.
ja mam odpięty czujnik temperatury i wtedy auto odpala i w miarę normalnie pracuje,a czy może ktoś napisać czy można zdjąć(odkrecić) głowice rozdzielaczową (chyba tak to sie nazywa) bo rozumiem,że zawór SPV mozna bez przeszkód wykreic/ć i po załozeniu spowrotem nic sie nie zmieni.czy nic sie nie prz...
- 4 kwi 2007, 13:45
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Diesla (RF-2A / RF-4F)
- Odpowiedzi: 58
- Wyświetlone: 21042
1, 2