Znalezione wyniki (7)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
VIN – dowiedz się więcej o swoim samochodzie (vide pierwszy post).
Proszę o sprawdzenie auta o numerze vin JMZGG12F661609317
- 2 lip 2013, 07:53
- Dział: Kupuję Mazdę!
- Odpowiedzi: 3684
- Wyświetlone: 1859630
Gdzie najlepiej zamontować przełącznik (wskaźnik ilości gazu)
Dziękuję za porady. Instalacja juz zamontowana a przycisk wylądował po lewej stronie od kierownicy – jednak standard 
- 31 paź 2012, 06:55
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 10
- Wyświetlone: 14232
Gdzie najlepiej zamontować przełącznik (wskaźnik ilości gazu)
klajgus napisał(a):tez mam BRC i włącznik zażyczyłem sobie nietypowo w popielniczceja nie pale, wiec jak dla mnie idealne miejsce.
A to ciekawy pomysł
- 27 paź 2012, 17:40
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 10
- Wyświetlone: 14232
Gdzie najlepiej zamontować przełącznik (wskaźnik ilości gazu)
Witam,
Tak jak w temacie proszę o poradę gdzie najlepiej zamontować przełacznik (wskaźnik ilości gazu) w mazdzie 6? Jeżeli to możliwe to poproszę o zdjęcia gdzie Panowie montujecie.
Dodam jeszcze, że w planach jest instalacja BRC Sequent 24.11
Tak jak w temacie proszę o poradę gdzie najlepiej zamontować przełacznik (wskaźnik ilości gazu) w mazdzie 6? Jeżeli to możliwe to poproszę o zdjęcia gdzie Panowie montujecie.
Dodam jeszcze, że w planach jest instalacja BRC Sequent 24.11
- 26 paź 2012, 14:40
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 10
- Wyświetlone: 14232
[M6 GG/GY] Wymiana żarówki w podsufitce i drzwiach
Dzięki za pomoc. Dzisiaj znalazłem chwilę i udało się wymienić żarówki. Potwierdzam, że nożem jest najprościej to zrobić 
- 16 wrz 2012, 17:11
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 21
- Wyświetlone: 17564
[M6 GG/GY] Wymiana żarówki w podsufitce i drzwiach
Używacie do wciśnięcia tych blaszek śrubokrętu czy czegoś innego? Chyba łatwo jest uszkodzić plastik znajdujący się na brzegach?
- 10 wrz 2012, 22:00
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 21
- Wyświetlone: 17564
Tutaj się witamy
Witam i pozdrawiam 
- 13 sie 2012, 13:04
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3340816
Strona 1 z 1