Bardzo ładnie się Madzia rozwija
Znalezione wyniki (52)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Mazda3 BK Z6 '05 Active "Sunlight Silver Metallic"
co do malowania progów komplet powinien kosztować ok 300-350 zł, pytanie tylko jak głębokie są rysy i czy da się je ładnie zakryć.
Bardzo ładnie się Madzia rozwija
Bardzo ładnie się Madzia rozwija
- 28 maja 2013, 08:11
- Dział: Mazda3
- Odpowiedzi: 248
- Wyświetlone: 95978
Mazda3 1.6 – Jaką instalację założyć? Wasze propozycje
ja mam ok 12000km STAG 300+ bez lubryfikacji i śmiga bez problemu
Zastanowiłbym się jednak nad korzystaniem z zakładu gdzie nie chcą udzielić Ci informacji jakie części założą, to jakaś bzdura na zasadzie "jak Pan już zapłaci to Panu powiemy"
Zastanowiłbym się jednak nad korzystaniem z zakładu gdzie nie chcą udzielić Ci informacji jakie części założą, to jakaś bzdura na zasadzie "jak Pan już zapłaci to Panu powiemy"

- 4 kwi 2013, 11:09
- Dział: Sekwencja IV generacji
- Odpowiedzi: 200
- Wyświetlone: 115965
Spalanie Mazda3 BK
na łódzkich drogach średnia 23km/h to szaleństwo 
Mnie po mieście wychodzi ok 12 litrów gazu, także u Ciebie na pewno spalanie spadnie, kwestia przyzwyczajenia się do Magdy
Mnie po mieście wychodzi ok 12 litrów gazu, także u Ciebie na pewno spalanie spadnie, kwestia przyzwyczajenia się do Magdy
- 19 mar 2013, 19:24
- Dział: Mazda3 BK (2003–2008)
- Odpowiedzi: 1233
- Wyświetlone: 309886
Mazda3 – Przycisk MEDIA
Teoretycznie powinno. Zwarcie 1 i 13 daje sygnal ze cos jest podlaczone. Pozostale to tylko sygnal. Ja wezme sie za to jak troche sie ociepli, jak na razie mam taki sam objaw jak u Ciebie czyli nic :/
- 11 mar 2013, 11:31
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Fabryczny zestaw audio – kiepska jakość
Ja na sanyo nie moge narzekać. Nie jest to bose, ale gra całkiem całkiem
- 9 mar 2013, 12:03
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 84
- Wyświetlone: 13672
Żarówki – zestawienie dla modelu BK
hmmm, ja wymieniałem obie i jakoś nie widziałem problemu z wymianą. Fakt nie robiłem tego na mrozie 

- 8 mar 2013, 20:23
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 135
- Wyświetlone: 54346
Mazda3 – Przycisk MEDIA
No nic. Zobacze jeszcze z inna kostka, moze cos nie styka
- 7 mar 2013, 17:38
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Mazda3 – Przycisk MEDIA
ba, jasne że próbowałem
Ale niestety nic to nie dało, próbowałem wszystkich przycisków łącznie z load, może ten port jest walnięty
Ale niestety nic to nie dało, próbowałem wszystkich przycisków łącznie z load, może ten port jest walnięty

- 7 mar 2013, 12:36
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Mazda3 – Przycisk MEDIA
tak to wygląda
- 7 mar 2013, 12:00
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Mazda3 – Przycisk MEDIA
w kostce, złączyłem 1 i 13, i oczywiście wyprowadziłem jacka
- 7 mar 2013, 11:49
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Mazda3 – Przycisk MEDIA
mam przycisk media oraz load, nie mam mp3, czyli teoretycznie zmieniarkę powinno dać się podłaczyć. znalazłem też opis tego gniazda i teoretycznie powinno byc tak jak piszesz u siebie, w praktyce niestety nie działa :( http://www.mazdas247.com/forum/attachment.php?s=d45e0d9d2b2afcd5eb68e8f0fc3d3a7a&...
- 7 mar 2013, 09:47
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Mazda3 – Przycisk MEDIA
IMG_20130306_135814.jpg odświeżając trochę temat. Wiem że Lukasowim udało się uruchomić przycisk Media za pomocą schematu który opisywał, mnie niestety nie. Czy były jakieś zmiany w gniazdach radia między wersjami przed i po lifcie ? W radiu znalazłem też jeszcze jedno wejście (prócz tych z tyłu), ...
- 7 mar 2013, 09:41
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 153
- Wyświetlone: 68112
Zakup opon – doradztwo2
Bo cieche uniroyale są drogie w porównaniu z konkurencją 
- 19 lut 2013, 14:45
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 1111
Sportowy układ wydechowy firmy Sebring
W Polonezach wierciło się dziurę w wydechu żeby je "usportowić" 
- 7 lut 2013, 13:56
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 77
- Wyświetlone: 19767
Mazda3 – wymiana filtra i oleju w silniku ZJ/Z6
Koledzy podpowiedzcie.
Czeka mnie pierwsza wymiana oleju w benzynie 1.6. Czy kupować dexelię 10W40 czy inną, a może inny olej ?
Wyczytałem że z filtrów knecht lub filtrona.
Czy jeszcze o czymś powinienem wiedzieć co będzie potrzebne przy wymianie, cos niestandardowego ?
Czeka mnie pierwsza wymiana oleju w benzynie 1.6. Czy kupować dexelię 10W40 czy inną, a może inny olej ?
Wyczytałem że z filtrów knecht lub filtrona.
Czy jeszcze o czymś powinienem wiedzieć co będzie potrzebne przy wymianie, cos niestandardowego ?
- 31 sty 2013, 22:15
- Dział: Mazda3 BK / Silniki Benzynowe (ZJ / Z6)
- Odpowiedzi: 185
- Wyświetlone: 63321
Kogo widziałem / widziałam
a kiedy teraz jest mocny nocny ?
- 10 sty 2013, 11:05
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380403
ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B
Wlasnie dojechalem, ale pogoda chyba wygonila Wszystkich do manu
- 27 lis 2012, 18:51
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 10791
- Wyświetlone: 1330073
Lusterko boczne
Lustro w BK składa się z 3 elementów: Szkieletu, zwierciadła i nakładki lakierowanej.
Z racji tego że miałem jakiś czas temu przygodę z lusterkiem i kupiłem jako całość to mam jeszcze w domu zalegający szkielet. Jeżeli o niego Ci chodzi to daj znać na PW, jakoś się dogadamy.
Z racji tego że miałem jakiś czas temu przygodę z lusterkiem i kupiłem jako całość to mam jeszcze w domu zalegający szkielet. Jeżeli o niego Ci chodzi to daj znać na PW, jakoś się dogadamy.
- 25 lis 2012, 17:04
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 13
- Wyświetlone: 1942