Znalezione wyniki (52)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Mazda3 BK Z6 '05 Active "Sunlight Silver Metallic"

co do malowania progów komplet powinien kosztować ok 300-350 zł, pytanie tylko jak głębokie są rysy i czy da się je ładnie zakryć.
Bardzo ładnie się Madzia rozwija ;)
przez kosamkpl
28 maja 2013, 08:11
 
Dział: Mazda3
Odpowiedzi: 248
Wyświetlone: 95978

Mazda3 1.6 – Jaką instalację założyć? Wasze propozycje

ja mam ok 12000km STAG 300+ bez lubryfikacji i śmiga bez problemu ;)
Zastanowiłbym się jednak nad korzystaniem z zakładu gdzie nie chcą udzielić Ci informacji jakie części założą, to jakaś bzdura na zasadzie "jak Pan już zapłaci to Panu powiemy" <cisza>
przez kosamkpl
4 kwi 2013, 11:09
 
Dział: Sekwencja IV generacji
Odpowiedzi: 200
Wyświetlone: 115965
PostTen post został usunięty przez radzi89 10 kwi 2013, 14:58.
Powód: OT

Spalanie Mazda3 BK

na łódzkich drogach średnia 23km/h to szaleństwo ;)
Mnie po mieście wychodzi ok 12 litrów gazu, także u Ciebie na pewno spalanie spadnie, kwestia przyzwyczajenia się do Magdy
przez kosamkpl
19 mar 2013, 19:24
 
Dział: Mazda3 BK (2003–2008)
Odpowiedzi: 1233
Wyświetlone: 309886

Mazda3 – Przycisk MEDIA

Teoretycznie powinno. Zwarcie 1 i 13 daje sygnal ze cos jest podlaczone. Pozostale to tylko sygnal. Ja wezme sie za to jak troche sie ociepli, jak na razie mam taki sam objaw jak u Ciebie czyli nic :/
przez kosamkpl
11 mar 2013, 11:31
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Fabryczny zestaw audio – kiepska jakość

Ja na sanyo nie moge narzekać. Nie jest to bose, ale gra całkiem całkiem
przez kosamkpl
9 mar 2013, 12:03
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 84
Wyświetlone: 13672

Żarówki – zestawienie dla modelu BK

hmmm, ja wymieniałem obie i jakoś nie widziałem problemu z wymianą. Fakt nie robiłem tego na mrozie <glupek2>
przez kosamkpl
8 mar 2013, 20:23
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 135
Wyświetlone: 54346
PostTen post został usunięty przez radzi89 10 kwi 2013, 14:57.
Powód: OT

Mazda3 – Przycisk MEDIA

No nic. Zobacze jeszcze z inna kostka, moze cos nie styka
przez kosamkpl
7 mar 2013, 17:38
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Mazda3 – Przycisk MEDIA

ba, jasne że próbowałem :D
Ale niestety nic to nie dało, próbowałem wszystkich przycisków łącznie z load, może ten port jest walnięty <glupek2>
przez kosamkpl
7 mar 2013, 12:36
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Mazda3 – Przycisk MEDIA

IMG_20130307_115617.jpg
IMG_20130307_115607.jpg

tak to wygląda
przez kosamkpl
7 mar 2013, 12:00
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Mazda3 – Przycisk MEDIA

w kostce, złączyłem 1 i 13, i oczywiście wyprowadziłem jacka
przez kosamkpl
7 mar 2013, 11:49
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Mazda3 – Przycisk MEDIA

mam przycisk media oraz load, nie mam mp3, czyli teoretycznie zmieniarkę powinno dać się podłaczyć. znalazłem też opis tego gniazda i teoretycznie powinno byc tak jak piszesz u siebie, w praktyce niestety nie działa :( http://www.mazdas247.com/forum/attachment.php?s=d45e0d9d2b2afcd5eb68e8f0fc3d3a7a&...
przez kosamkpl
7 mar 2013, 09:47
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Mazda3 – Przycisk MEDIA

IMG_20130306_135814.jpg odświeżając trochę temat. Wiem że Lukasowim udało się uruchomić przycisk Media za pomocą schematu który opisywał, mnie niestety nie. Czy były jakieś zmiany w gniazdach radia między wersjami przed i po lifcie ? W radiu znalazłem też jeszcze jedno wejście (prócz tych z tyłu), ...
przez kosamkpl
7 mar 2013, 09:41
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 153
Wyświetlone: 68112

Zakup opon – doradztwo2

Bo cieche uniroyale są drogie w porównaniu z konkurencją :)
przez kosamkpl
19 lut 2013, 14:45
 
Dział: Mazda3 BK / Podwozie
Odpowiedzi: 19
Wyświetlone: 1111

Sportowy układ wydechowy firmy Sebring

W Polonezach wierciło się dziurę w wydechu żeby je "usportowić" ;)
przez kosamkpl
7 lut 2013, 13:56
 
Dział: Mazda3 BK / Podwozie
Odpowiedzi: 77
Wyświetlone: 19767

Mazda3 – wymiana filtra i oleju w silniku ZJ/Z6

Koledzy podpowiedzcie.
Czeka mnie pierwsza wymiana oleju w benzynie 1.6. Czy kupować dexelię 10W40 czy inną, a może inny olej ?
Wyczytałem że z filtrów knecht lub filtrona.
Czy jeszcze o czymś powinienem wiedzieć co będzie potrzebne przy wymianie, cos niestandardowego ?
przez kosamkpl
31 sty 2013, 22:15
 
Dział: Mazda3 BK / Silniki Benzynowe (ZJ / Z6)
Odpowiedzi: 185
Wyświetlone: 63321

Kogo widziałem / widziałam

a kiedy teraz jest mocny nocny ?
przez kosamkpl
10 sty 2013, 11:05
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3380403

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

Wlasnie dojechalem, ale pogoda chyba wygonila Wszystkich do manu
przez kosamkpl
27 lis 2012, 18:51
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1330073

Lusterko boczne

Lustro w BK składa się z 3 elementów: Szkieletu, zwierciadła i nakładki lakierowanej.
Z racji tego że miałem jakiś czas temu przygodę z lusterkiem i kupiłem jako całość to mam jeszcze w domu zalegający szkielet. Jeżeli o niego Ci chodzi to daj znać na PW, jakoś się dogadamy.
przez kosamkpl
25 lis 2012, 17:04
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 1942