Wojtek napisał(a):i leci on analogowo...
moze byc tez tak, ze w liczniku nie ma przejscia w tych wersjach pomiedzy sygnalem a mikroprocesorem...
Tzn???
Nie ma przyejścia tzn że brak tylko podłączenia czyli jakiegoś kabelka czy brak modułu odpowiedzialnego na zmiane analogowego sygnału na cyfrowy???