Znalezione wyniki (5)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Nawiew – nie włącza sie automatycznie
dzięki za pomoc
- 30 paź 2011, 15:03
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 1499
Nawiew – nie włącza sie automatycznie
tak automatyczną
- 26 paź 2011, 08:59
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 1499
Nawiew – nie włącza sie automatycznie
czy to może być wina wiatraczka czy coś z elektryką jest nie tak 

- 25 paź 2011, 19:11
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 1499
Nawiew – nie włącza sie automatycznie
tylko że przy deszczowej pogodzie zaczynają mi szyby parować a dmuchawa nie uruchamia się od razu i jest problem bo trzeba otwierać szyby
- 25 paź 2011, 18:35
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 1499
Nawiew – nie włącza sie automatycznie
WITAM WSZYSTKICH, może ktoś mi pomoże ,mam problem z nawiewem ,mianowicie nie włącza się automatycznie tylko wtedy gdy silnik złapie temperaturę 
- 25 paź 2011, 17:18
- Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 1499
Strona 1 z 1