Znalezione wyniki (5)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Nawiew – nie włącza sie automatycznie

dzięki za pomoc
przez mariusz146
30 paź 2011, 15:03
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1499

Nawiew – nie włącza sie automatycznie

tak automatyczną
przez mariusz146
26 paź 2011, 08:59
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1499

Nawiew – nie włącza sie automatycznie

czy to może być wina wiatraczka czy coś z elektryką jest nie tak <co?>
przez mariusz146
25 paź 2011, 19:11
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1499

Nawiew – nie włącza sie automatycznie

tylko że przy deszczowej pogodzie zaczynają mi szyby parować a dmuchawa nie uruchamia się od razu i jest problem bo trzeba otwierać szyby
przez mariusz146
25 paź 2011, 18:35
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1499

Nawiew – nie włącza sie automatycznie

WITAM WSZYSTKICH, może ktoś mi pomoże ,mam problem z nawiewem ,mianowicie nie włącza się automatycznie tylko wtedy gdy silnik złapie temperaturę :(
przez mariusz146
25 paź 2011, 17:18
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1499