
Znalezione wyniki (104)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
wymiana tulei przód mazda 626
Dzięki za szybką odpowiedź.


- 10 lip 2020, 09:57
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 3721
wymiana tulei przód mazda 626
Dzień dobry.
Mam pytanie chcę wymienić całą tulejkę w wahaczu.Czy muszę odkręcać cały wahacz , czy tylko tylną tulejkę? Dam radę w garażu bez podnośnika?Czy są jakieś niespodzianki?
źle wkleiłem pytanie.
Mam pytanie chcę wymienić całą tulejkę w wahaczu.Czy muszę odkręcać cały wahacz , czy tylko tylną tulejkę? Dam radę w garażu bez podnośnika?Czy są jakieś niespodzianki?
źle wkleiłem pytanie.

- 9 lip 2020, 10:39
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 3721
Problem z wysprzęglaniem
Witam.
Pod maską w komorze silnika jest przy sprzęgle odpowietrznik zobacz może pomorze.
Sprzęgło jest hydrauliczne zobacz na płyn w zbiorniku od Hamulców, to jest jeden układ.
Pod maską w komorze silnika jest przy sprzęgle odpowietrznik zobacz może pomorze.

Sprzęgło jest hydrauliczne zobacz na płyn w zbiorniku od Hamulców, to jest jeden układ.
- 20 sie 2016, 13:48
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 5
- Wyświetlone: 2028
Kody błędów – AIR BAG
Witam.
Grzesiu a nie boisz się, że hebelki Ci nie zadziałają jak nie masz oryginalnych łożysk w tylnym zacisku.
Grzesiu a nie boisz się, że hebelki Ci nie zadziałają jak nie masz oryginalnych łożysk w tylnym zacisku.

- 6 mar 2015, 12:44
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 504
- Wyświetlone: 307079
Kody błędów – AIR BAG
Witam.
Ja kupiłem na allegro z atestem i działa.
Ja kupiłem na allegro z atestem i działa.
- 5 mar 2015, 21:36
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 504
- Wyświetlone: 307079
Świece zapłonowe ngk
Witam.
Patrz tu http://www.e-ngk.pl/index.php
Patrz tu http://www.e-ngk.pl/index.php
- 28 sty 2015, 14:17
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2272
626 GF 99r benzyna po lifcie ma check engine?
Witam.
Ja mam z 1999 roku produkcja po vin. Jest po lifcie rejestracja 2000.
Ja mam z 1999 roku produkcja po vin. Jest po lifcie rejestracja 2000.
- 19 gru 2014, 16:50
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 2542
Tuleje poliuretanowe
Witam.
To był tylko przykład,że można zamówic bez wysyłania zawieszenia.
To był tylko przykład,że można zamówic bez wysyłania zawieszenia.
- 14 paź 2014, 14:35
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2554
- 10 paź 2014, 16:56
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2554
spadające obroty i przygasanie silnika
Sprawdź może czujnik położenia wału.
- 1 paź 2014, 09:34
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 172
- Wyświetlone: 42049
Nie mogę wbić jedynki przy wolnej jeżdzie.
Witam.
Masz racje
mea maxima culpa.
Masz racje
mea maxima culpa.- 26 sie 2014, 15:52
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 5176
Jak ustawić odległość na sprężarce klimy?
Witam.
Rozmawiałem z facetem od klimy i on twierdzi że to brak czynnika.Nie wiem co o tym myśleć.
Rozmawiałem z facetem od klimy i on twierdzi że to brak czynnika.Nie wiem co o tym myśleć.

- 23 sie 2014, 17:16
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 5
- Wyświetlone: 2038
Nie mogę wbić jedynki przy wolnej jeżdzie.
Witam.
Jedynka nie jest zsynchronizowana .To że wrzucasz jedynkę decyduje prędkość z jaką toczy się samochód.U mnie też tak jest.Raz wejdzie raz nie.
Jedynka nie jest zsynchronizowana .To że wrzucasz jedynkę decyduje prędkość z jaką toczy się samochód.U mnie też tak jest.Raz wejdzie raz nie.
- 14 sie 2014, 14:48
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 5176
Jak ustawić odległość na sprężarce klimy?
Witam.
Dzieki za info.Czy ten 1 mm to jest granica?
Dzieki za info.Czy ten 1 mm to jest granica?

- 4 sie 2014, 18:23
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 5
- Wyświetlone: 2038
Jak ustawić odległość na sprężarce klimy?
Witam jak zabrać się za ustawienie odległości na kole od sprężarki klimy , strasznie terkocze na wolnych obrotach ponoć to wina za dużej odległości na kole pasowym?
- 31 lip 2014, 09:41
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 5
- Wyświetlone: 2038
Fabryczny pilot zamka centranego
Witam. Poszukajcie przy prawym słupku centralki na niej jest nr który będzie podobny do tego z pilota różnica 100 np 41601 41701 coś takiego i wiadomo co powinno być. Mazdy sprzedawane w usa i canada już się dorobiły swojej bazy pilotów i mają takową na stronie: http://www.originalkeyless.com/catego...
- 25 lip 2014, 18:19
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 35
- Wyświetlone: 18113
Przepalający się bezpiecznik stopu?
Witam,
Nie, ponieważ problem ustąpił
Nie, ponieważ problem ustąpił

- 3 cze 2014, 18:04
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2918
Trzeszczące głośniki !
Witam.
I pozdrawiam
I pozdrawiam
- 23 maja 2014, 16:46
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2349
Trzeszczące głośniki !
Witam.
Powinna być zawleczka na korbce w postaci pierścienia,jak znajdę rysunek to podeśle.
Powinna być zawleczka na korbce w postaci pierścienia,jak znajdę rysunek to podeśle.
- 22 maja 2014, 09:55
- Dział: 626 GF / GW / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2349
Regeneracja tylnego zacisku
Witam.
Jeśli będą chętni to mogę dorobić.
Jeśli będą chętni to mogę dorobić.
- 20 mar 2014, 14:18
- Dział: 626 GF / GW / Podwozie
- Odpowiedzi: 630
- Wyświetlone: 252913
