ale to już musi wtedy sporo klekotać:D
Znalezione wyniki (30)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Stukanie/Klekotanie zaworów na zimnym silniku
aż któregoś ranka nie odpali bo zgubi ciśnienie przez podparta szklankę
ale to już musi wtedy sporo klekotać:D
ale to już musi wtedy sporo klekotać:D
- 23 sty 2013, 22:52
- Dział: Mazda3 BK / Silniki Benzynowe (ZJ / Z6)
- Odpowiedzi: 84
- Wyświetlone: 48127
,,Piszczenie''tylnej klapy
Z własnego doświadczenia wiem, że piszczeć może tez mocowanie amortyzatora. Wydawało mi sie ze klapa.
- 21 sty 2013, 20:20
- Dział: 323 BA / BH / Nadwozie
- Odpowiedzi: 13
- Wyświetlone: 3510
Mazda 323 / 323F (BA / BH) – Szybkie pytania
Nie mogę powiedzieć żadnej pozytywnej opinii na temat mojej drogi(dziennie przejeżdżam ok 20km w jedna stronę do pracy) z tego 3km są przez coś gdzie droga jest twarda, dziurawa, kamienisto piaszczysta. Tzn my jako rodzice jesteśmy przyzwyczajeni do wsiadania i wysiadania a po odpowiednich manewrach...
- 20 sty 2013, 13:54
- Dział: Mazda 323 BA / BH (1994–1998)
- Odpowiedzi: 1902
- Wyświetlone: 391430
stukający zawor na zimnym silniku
Tylko skąd wiadomo co stuka, jak autor sam nie wie? Nie słyszeliśmy dźwięku wiec trudno powiedzieć. No tak racja z zaworem, patrzyłem na to pod innym kontem wiec nie pomyślałem. Pytanie czy migała przez walnięty czujnik, czy przez brak smarowania pompy olejowej, lub zatkany smok. W większości tych p...
- 20 sty 2013, 13:44
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (B3 / BP)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 2007
stukający zawor na zimnym silniku
co ma olej do zaworu? stawiam na panewkę, która stukała wcześniej a ktoś dolał jakiegoś doctora który pozbył sie na chwile problemu, a teraz Ty masz problem. A oleju ubyło na bagnecie, czy wlałeś 2litery tak sobie?
- 19 sty 2013, 20:24
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (B3 / BP)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 2007
Mazda 323 / 323F (BA / BH) – Szybkie pytania
Niedługo urodzi mi sie dziecko, mam pytanie czy nasze BA nadają sie przy dzieciach? czy ktoś jeździ z dzieckiem i mieści mu sie wszystko, czy BA jednak jest za mala na wózki, nosidełka? proszę o opinie i porady.
EDIT by Marek: Dołączyłem do tematu ogólnego
EDIT by Marek: Dołączyłem do tematu ogólnego
- 19 sty 2013, 20:21
- Dział: Mazda 323 BA / BH (1994–1998)
- Odpowiedzi: 1902
- Wyświetlone: 391430
Kłopoty z układem chłodzenia – Mazda 323 BA DIESEL
A czy ja coś nie tak napisałem? podałem możliwości jakie mogą być, jak kolega odpowietrzy i dalej będzie problem to będzie mniej więcej poglądowo wiedział co dalej sprawdzać;)
- 4 gru 2011, 11:19
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Diesla (PN)
- Odpowiedzi: 83
- Wyświetlone: 39302
[B6] Pierwsze uruchomienie po wymianie pierścieni
Powiem Ci kolego ze ja już tyle cudów widziałem jeśli chodzi o części... niby po Vinie a części czasami w ogóle nie pasują bo są 2 razy większe?! Sprawdź rozrząd i daj znać wtedy będziemy myśleć dalej. Wydaje mi sie ze mógł Ci pierścień szlak trafić na którymś cylindrze.
Powodzenia.
Powodzenia.
- 4 gru 2011, 10:51
- Dział: Xedos 6 CA / Silniki benzynowe (KF)
- Odpowiedzi: 13
- Wyświetlone: 3048
[B6] Pierwsze uruchomienie po wymianie pierścieni
Pierścienie aby na pewno były te same i chyba nie siłowałeś sie żeby je nasunąć palcami, albo nie rozginałeś ich? Tloki nie miały za dużych luzów i nie latały za bardzo na boki?Chyba ze coś od spodu źle skręcone i ma luz Po pierwszym nagraniu: Kopci i dziwnie chodzi bo masz rozrząd walnięty o jeden ...
- 3 gru 2011, 00:10
- Dział: Xedos 6 CA / Silniki benzynowe (KF)
- Odpowiedzi: 13
- Wyświetlone: 3048
Kłopoty z układem chłodzenia – Mazda 323 BA DIESEL
kopci? tzn w jakim kolorze Ci tam kopci? na biało po odpaleniu?
płynu Ci moze ubywać bo auto sie odpowietrza albo po prostu masz nieszczelny układ, walniętą głowice, niesprawny termostat i wywala przez zbiorniczek.Ciężko teraz to stwierdzić
płynu Ci moze ubywać bo auto sie odpowietrza albo po prostu masz nieszczelny układ, walniętą głowice, niesprawny termostat i wywala przez zbiorniczek.Ciężko teraz to stwierdzić
- 2 gru 2011, 23:37
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Diesla (PN)
- Odpowiedzi: 83
- Wyświetlone: 39302
Mazda 323F BG BP '93r. 1.8 16V GT 128KM
Naklejka kwestia gustu. Mnie strasznie odpycha ale chyba po to dodałeś zdjęcia i opis żeby komentować, przecież Twój samochód i to tylko sugestie z naszej strony;)
Lepsze foty, szkoda ze nie na alusie
Ładny wydech i fajny silniczek;)
Najpierw oddaj nocnik
Lepsze foty, szkoda ze nie na alusie
Ładny wydech i fajny silniczek;)
Najpierw oddaj nocnik
- 23 lis 2011, 19:23
- Dział: 323 / MX-3
- Odpowiedzi: 30
- Wyświetlone: 7021
Kłopoty z układem chłodzenia – Mazda 323 BA DIESEL
Odpalałeś go bez płynu?
Odpowietrzyłeś układ?
Odpowietrzyłeś układ?
- 21 lis 2011, 21:28
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Diesla (PN)
- Odpowiedzi: 83
- Wyświetlone: 39302
Problem z biciem kierownicy i pedału hamulca
oczywiście ze jest możliwość przetoczenia tarcz, kurde teraz zapomniałem jak sie nazywa ten gościu;D zależy tylko w jakim stanie masz tarcze i czy nie maja zbyt dużych rantów.
W jakim aucie potrzebujesz przetoczyć? to podam Ci jaki wymiar jest tarczy i odejmujac ranty czy da rade przetoczyć;)
W jakim aucie potrzebujesz przetoczyć? to podam Ci jaki wymiar jest tarczy i odejmujac ranty czy da rade przetoczyć;)
- 21 lis 2011, 20:42
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 1653
Mazda 323F BG BP '93r. 1.8 16V GT 128KM
zdejmij ta naklejkę z szyby bo cegła sie pcha sama do reki.
Wrzuć więcej zdjęć i umyj autko;)
Wrzuć więcej zdjęć i umyj autko;)
- 21 lis 2011, 20:28
- Dział: 323 / MX-3
- Odpowiedzi: 30
- Wyświetlone: 7021
Mazda 3 BK Zawieszenie – problemy, pytanie, sugestie
Tuleje nie maja z tym nic wspólnego. Zalezy jaki masz wahacz czy wogole można same tuleje wymienić czy wymienny jest tylko wahacz. Obstawiam ze wymienić możesz same tuleje które musisz wcisnąć na prasie czego w stodole młotkiem lepiej zebys nie robił. Czy na postoju tez słyszysz buczenie podczas skr...
- 21 lis 2011, 20:23
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 1354
- Wyświetlone: 307987
Gaśnie przy skrecie kierownicą
Proponuje sprawdzić czy w serwie nie masz wody, albo czy Ci sie pompa wspomagania nie blokuje na pasku np. przez napinacz;)
- 21 lis 2011, 20:13
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 21
- Wyświetlone: 6235
Gra w skojarzenia
mlodyMazda napisał(a):prawko
punkty
- 20 lis 2011, 19:15
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 14762
- Wyświetlone: 1918951
Problemy z ABS
a fakt przecież to stolica;)
- 20 lis 2011, 18:04
- Dział: MX-3 EC / Podwozie
- Odpowiedzi: 123
- Wyświetlone: 24551
predkosc maksymalna 323f bg 1.6 16v
Na niemieckich autostradach rzadko brakuje drogi;) Jedziesz 3 pasy, za chwile 4 i 5;) haha LUBIE TO.
- 20 lis 2011, 18:01
- Dział: 323 BG / Silniki Benzynowe (B3 / B6 / B8 / BP)
- Odpowiedzi: 52
- Wyświetlone: 13055
Alkoholowy kącik MazdaSpeed
dirtracer napisał(a):Michał88 napisał(a):Rozrobiony w wodzie i dodany
bład. tracisz % dolewając wody. zlewasz tego wina do garnka. lekko podgrzewasz wsypujesz cukier (w ciepłym dokładnie i szybko się rozpuszcza) i potem wlewasz to do butli i zamykasz...
...a później forumowicze sie zjeżdżają i degustacja
- 19 lis 2011, 14:28
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 5529
- Wyświetlone: 615995
1, 2