Znalezione wyniki (14)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Skaczące obroty / syczenie spod maski.
Dobra dobra zamotałem się <glupek2> kombinowałem z tą regulacją troche pomogło. Ale faluje dalej więc zaglądnąłem do płynu chłodniczego. Sprawdziłem czy aby nie jest zapowietrzony bo pompa wody była wymieniana. Wiem że to nie w tym wątku ale czy termostat może zapowietrzać układ chłodzenia? Zauważył...
- 16 cze 2012, 12:25
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 328
- Wyświetlone: 93993
Skaczące obroty / syczenie spod maski.
Witam was formułowicze u mnie problem z obrotami też występuje od dawna syczenie spod maski to przyczyna zbyt bardzo odkręconej śruby bypassu ale jak ja dokręce żeby nie syczało wtedy na wolnych obrotach gaśnie więc podkręciłem śrubke od gazu tak aby utrzymać obroty obawiam się że tak namieszałem że...
- 12 cze 2012, 13:09
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 328
- Wyświetlone: 93993
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
Witam ponownie koledzy sprawa ma się tak Byłem na komputerze błędów nie wykrył, mechanik podmieniał mi przepustnice i krokowy bez zmian wnerwiłem się i zacząłem sam przy dolocie powietrza kombinować i co się okazało? Przewód od przepływki do przepustnicy wogóle nie był przykręcony tylko założony i ś...
- 26 lip 2011, 11:01
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Prawidłowe obroty biegu jałowego
Świece wymienione pół roku temu na platynowe a przewody też tylko żę jakiś japońskie nie NGK czy DENSO
- 25 lip 2011, 07:26
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 49317
Prawidłowe obroty biegu jałowego
Kolego oto wlaśnie chodzi że jak się zatrzymuje i wciskam sprzęgło to od razu obroty lecą na sam dół bez żadnego atrzymywania! Jak załącze ogrzewanie tynej szyby to światła przygasaja tyle że na benzynie nie gaśnie ale bardzo nisko się zatrzymują i na gazie od razu gaśnie! 
- 24 lip 2011, 20:29
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 49317
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
Mam rozumieć że mam dolewać tyle aż zacznie płyn powracać tym wężykiem z boku jak tak to za malo płynu jest jeszcze!
- 24 lip 2011, 20:23
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Prawidłowe obroty biegu jałowego
Sorki za takie banalne pytanie ale gdzie jest masa na silniku?
- 24 lip 2011, 17:35
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 49317
Prawidłowe obroty biegu jałowego
U mnie przygasają światła jest to widoczne jak włącze inne odbiorniki np. klimatyzację!
- 24 lip 2011, 14:27
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 49317
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
Dzięki szumki44 jutro to wypróbóje dzisiaj tak kontrolnie zapaliłem autko odkręciłem korek od chłodnicy i obserwowałem czy babelkuje i bąbelkuje <płacze> 4 razy wiatrak się załanczał to dolewałem płynu i cały czas bąbelkuje albo jest tak bardzo zapowietrzony albo się zapowietrza oby to nie uszczelka...
- 24 lip 2011, 12:30
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Prawidłowe obroty biegu jałowego
Witam wszystkich ja mam taki problem że obroty w mojej madzi jada mi do zera i gaśnie podczas redukcji czy zatrzymywaniu ale nie za każdym razem nikiedy odbijają się i zostaja tak na 650 i delikatnie falują i gaz i benzyna 1.8 16v 99r próbowałem bypassem regulować ale bez efektów dodam że była zakła...
- 24 lip 2011, 09:18
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 155
- Wyświetlone: 49317
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
Kolego przecinki i kropki to mało ważne chodzi oto żeby mi ktoś konkretnego podpowiedział. Odpowietrzałem układ na odpalonym aucie dolałm 5l bąbelkowało a za każdym razem jak wiatrak się załączał to w korku od chłodnicy płyn znikał. jak się wyłączał już nie wracał. mam takie pytanie czy to tak musi ...
- 24 lip 2011, 09:02
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
jutro coś będe wiedział dzisiaj miał go mechanik oglądać także jutro po południu napisze co i jak dzięki za odpowiedź!
- 22 lip 2011, 20:13
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Skaczące obroty / syczenie spod maski.
dołącze sie dodyskusji mam takie objawy w mojej madzi gaśnie mi na wolnych wymieniona uszczelka kolektora ssącego przewody WN, świece zakładałem inną przepustnice i krokowy i nadal syczy gdzieś w okolicy przepustnicy muszę ten EGR zaślepić tylko czy to nie będzie jakoś źle wpływać na auto a jak to n...
- 22 lip 2011, 15:43
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 328
- Wyświetlone: 93993
Konsekwencje jazdy bez płynu chłodniczego.
Witm wszystkich otóż mam taki problem mechanik zmieniał mi termostat mazda 626 1.8 16V 99r i zapomniał zakręcić korek w chłodnicy i kilka dni tak jeżdziłem a płynu ubywało aż pewnego dnia zaczeła gasnąć i przegrzewać sie zaglądampod maske atam korek leży na plastiku nad chłodnicą płyn uzupęłniłem i ...
- 22 lip 2011, 14:38
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 19
- Wyświetlone: 6305
Strona 1 z 1