Znalezione wyniki (31)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Czyszczenie przepustnicy
gdzieś się na forum na taki pomysł napotkałem więc wspomniałem..
- 6 cze 2012, 13:48
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 84
- Wyświetlone: 29460
Czyszczenie przepustnicy
Witam. Pozwolicie że dorzucę parę słów do tematu. Niedawno wyczyściłem sobie przepustnicę i krokowca w mojej BJ. Autko jakby lepiej rusza z miejsca, trochę mi się lepiła przepustnica do obudowy z powodu nagaru (choć nieznacznego) i ciężko było spokojnie ruszyć. Z obrotami na biegu jałowym nie miałem...
- 5 cze 2012, 21:37
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 84
- Wyświetlone: 29460
Komputer pokładowy BJ po lifcie
Witam. Również zastanawiam się nad kompem w mojej BJ. Tak sobie myślę czy zamiast wymieniać cały licznik nie wystarczyło by wymienić tylko samej tarczy obrotów na tą z wyświetlaczem, co myślicie? Jeśli chodzi o wyświetlacz to myślę że z nim jest podobnie jak z telewizorem, pokazuje co mu wrzuci komp...
- 4 cze 2012, 09:49
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 52
- Wyświetlone: 21852
Drgania (wibracje) samochodu
nie jezdzic powyzej 120 i po kłopocie 
- 16 paź 2011, 18:43
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 103
- Wyświetlone: 33288
Komputer pokładowy "Touring Computer" – montaż, kalibracja [BJ benz., '98-'00]
Co można by zrobic aby w bj po fejscie byl komputerek. Wystarczy wymienic obrotomierz na ten z wyswietlaczem?
- 9 sie 2011, 22:18
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 148
- Wyświetlone: 53261
Metaliczne brzęczenie BJ 1,6
Mialem cos identycznego i tak jak gacus2004 chirurgicznym zabiegiem usunalem oslone kata iiiiiiiiiii
jaki tu spokoj, nic sie nie dzieje
Pozdrawiam..
jaki tu spokoj, nic sie nie dzieje
Pozdrawiam..
- 4 sie 2011, 20:26
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (ZL / ZM)
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 3744
Dziwny dźwięk przy cofaniu
No nie, tak mi moja nie robiła i nie mam tez zielonego pojecia od czego to moze byc. Przykro mi ale nie pomoge. Pozdro..
- 4 sie 2011, 20:16
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 7974
Dziwny dźwięk przy cofaniu
Mi tak "meczała"
osłona rury wydechowej za katalizatorem, ta na kolanku. Została zgrabnie usunieta przy czyszczeniu kata i juz nic sie nie drze 
- 2 sie 2011, 11:07
- Dział: 323 BJ / Podwozie
- Odpowiedzi: 17
- Wyświetlone: 7974
Kostka pod kierownicą
Ta kostke doskonale znam
. Ta o ktora pytam jest troche glebiej, nad pedalami a po prowej stronie drazka kierownicy.
- 30 lip 2011, 12:45
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 4
- Wyświetlone: 1330
Błędy SRS poduszek powietrznych: 47, 48
Ja tez mialem identyczny problem. Zanim przystapilem do ciecia zyl ;) postanowilem poczyscic wszystkie kostki od poduszek. Umieszczone sa w takich miejscach ze narażone sa na gigantyczne dzialanie wilgoci, szczegolnie po zimie. Narazie nic sie nie swieci a juz moze roczek minal. Zlaczki sniedzieja i...
- 30 lip 2011, 12:19
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 65
- Wyświetlone: 51106
Uruchomienie kontrolki otwarych drzwi
Witam. Ja miejsce na diode mam niestety na tarczy od wewnatrz widac kontrolke otwartych drzwi ale nie jest zrobiona tak aby przeswitywalo. Pangenitor zastanawiales sie moze nad uruchomieniem kontrolki braku plynu w spryskiwaczach? Widze ze masz puste miejsce na zarowke a na tarczy kontrolke. Ja mam ...
- 28 lip 2011, 20:01
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 27
- Wyświetlone: 8039
Kostka pod kierownicą
Sek w tym ze central mi dziala bez zarzutu. Moze byc tak ze z powodu tego ze dalem zalorzyc alarm to jest to wypiete? Wtyczka wychodzi bezposrednio z wiazki kabli.
- 24 lip 2011, 22:23
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 4
- Wyświetlone: 1330
Kostka pod kierownicą
Mam pytanko. Mam nad pedałami a pod kierownica kostke do ktorej nie jest nic wpiete. Jest na osiem przewodow z tym wpietych do niej jest szesc. Mam zdjecia ale niestety nie wiem jak je tu wrzucic.
Moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi.
Pozdro..
Moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi.
Pozdro..
- 24 lip 2011, 21:47
- Dział: 323 BJ / Nadwozie
- Odpowiedzi: 4
- Wyświetlone: 1330
Uszkodzona cewka, błąd P0420 a sonda lambda- 323f 1.6 2001
W jaki sposob oszukac sonde, czytalem o jakis podkladkach aby cofnac sonde z glownego strumienia spalin, jak grube powinny byc? Nie mam problemu z falujacymi obrotami na "luzie", silnik pieknie sie wkreca na obroty, na luzie obroty oscyluja okolo 800, przy zagrzanym silniku. Po uruchomieni...
- 21 lip 2011, 18:00
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (ZL / ZM)
- Odpowiedzi: 37
- Wyświetlone: 22067
Uszkodzona cewka, błąd P0420 a sonda lambda- 323f 1.6 2001
Jak wczesniej napisalem jezdze z tym bledem juz dwa lata a zrobilem 25000km. Wczoraj resetlem kompa, na cala noc odlaczylem kleme minusowa. Mialem trase do zrobienia, 120 km w tym 70% po autostradzie z dosyc fajna predkoscia bo powyzej 120km/h i wiecej jak 3000obr/min. W drodze powrotnej zaswiecil m...
- 21 lip 2011, 17:26
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (ZL / ZM)
- Odpowiedzi: 37
- Wyświetlone: 22067
Uszkodzona cewka, błąd P0420 a sonda lambda- 323f 1.6 2001
Witam. Borykam się z podobnym problemem już dwa lata. Co diagnosta to inna opinia. Pojechałem nawet do salonu Mazdy w Katowicach na komputer, tu diagnoza wykazała że przepływka jest uszkodzona. Zamieniłem się z kolegą przepływkami, mi błąd nadal wyskakiwał a koledze ani razu. Co ciekawe, kiedy przeg...
- 20 lip 2011, 21:09
- Dział: 323 BJ / Silniki Benzynowe (ZL / ZM)
- Odpowiedzi: 37
- Wyświetlone: 22067
Sonda Lambda – co to jest, do czego służy, gdzie się znajduje, jak sprawdzić i jaki zamiennik?
Tak se teraz dumalem i wydumalem ze skoro istnieje mozliwosc regulacji na przeplywce aby dopasowac mieszanke to czemu by nie, moze sie przeciez tez rozregulowac i dlatego konstruktorzy nasi kochani umozliwili regulacje mieszanki 
- 7 paź 2009, 19:47
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
- Odpowiedzi: 295
- Wyświetlone: 109028
Sonda Lambda – co to jest, do czego służy, gdzie się znajduje, jak sprawdzić i jaki zamiennik?
Serio pierwsze slysze, musze widac sie jeszcze wiele naumiec
Pozdrawiam i powodzonka zycze..
Pozdrawiam i powodzonka zycze..
- 7 paź 2009, 19:23
- Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
- Odpowiedzi: 295
- Wyświetlone: 109028
1, 2