Znalezione wyniki (4)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Przetwornica xenonów

Witam ! Czy ktoś może mi powiedzieć jakiego typu jest przetwornica do xenonów w Maździe 3 z 2008r? I gdzie ta przetwornica się znajduje i jak ją zdemontować?
przez Endi
9 maja 2011, 09:04
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 573

Wymiana prawej żarówki mijania w Maździe3

Czy naprawdę trzeba to wszystko demontować, nie moożna się dostać do żarówki prościej! W domu będę za 3 dni, w trasie nie będę tego wszystkiego demontował! Ostateczność wymiana w serwisie, ile to może kosztować i gdzie jest serwis w Szczecinie?
przez Endi
6 maja 2011, 12:05
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 785

Wymiana prawej żarówki mijania w Maździe3

Witam! Jestem w trasie i spaliła mi się żarówka prawego światła mijania w Maździe 3. Czy jak kupię żarówkę to da się ją szybko samemu wymienić? Może ktoś wie jaka to żarówka? Reflektor ksenon.
przez Endi
6 maja 2011, 08:26
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 785

Do czego służą poszczególne przyciski na kokpicie

Witam! Kupiłem Mazdę 3 z 2008 r , jutro chcę nią jechać w daleką trasę a nie mam bardzo czasu na rozpraacowanie poszczególnych przycisków na kokpicie. Czy ktoś mógłby krotko opisać do czego poszczególne służą. Byłbym wdzięczny i jutro pewniej bym się czuł za kierownicą.
przez Endi
5 maja 2011, 10:33
 
Dział: Mazda3 BK / Nadwozie
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 2725