Znalezione wyniki (307)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
Lutowałem i podłączyłem pod baterie i hula więc będzie można zakładać teraz jeszcze będę próbował dostać się do bcm czy da radę w miarę nie dużo rozkręcać bo auto w ciągłej eksploatacji jest Światełko na lewarek świec i ale na początku podłączyłem i zdziwiony byłem że nie działa te przy uchwytach w ...
- 11 lut 2026, 00:23
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
Tez tak sprawdzałem nie było oznak zycia
- 9 lut 2026, 22:24
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
No to nie mam skąd wziąść takiego napięcia podmienię diodę led i podłącze i będzie wiadomo czy zadziala
- 9 lut 2026, 21:23
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
Pod 1,5v paluszka podczepilem układ i nie zaświeciła chyba że za małe napiecie
- 9 lut 2026, 20:32
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
No to u mnie ta dioda nie świeci wyjąłem ten moduł fakt układ nie jest skomplikowany dioda nie wygląda na spalona
- 8 lut 2026, 21:25
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
A skąd wiesz ze tam dioda jest o napięciu od 3-4volt?
- 8 lut 2026, 20:03
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
A te klipsy niebieskie to wpina się w odpowiednie przewody
- 8 lut 2026, 15:30
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
A dużo roboty z dostaniem się do Bcm dużo trzeba demontować masz fotki w które przewody trzeba się wpiąć. A ta dioda to na 12v?
- 8 lut 2026, 14:55
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
To takie coś musiałbym zakupić https://pl.aliexpress.com/item/1005010367814811.html?UTABTest=aliabtest132057_39514&pdp_npi=4%40dis%21PLN%2128.80%2126.79%21%21%2154.93%2151.10%21%4021410ce717700559788044117e942a%2112000052156629897%21affd%21%21%21&dp=Cj0KCQiAhaHMBhD2ARIsAPAU_D5tN3hm2diWFuV2T-...
- 8 lut 2026, 11:52
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
A ten bcm to jest po stronie kierowcy i to ten co ma 3 wtyczki wpięte? Więc jak w takim razie się tam ew podpiąć?
- 7 lut 2026, 21:21
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Podświetlenie wnęki na nogi (podświetlenie powitalne)
Wiem że temat stary ale mam pytanie bo posiadam Mazdę 3 bl z 2011r wersja Sport auto z Niemiec i niestety nie ma podświetlenia na nogi ani na lewarek jedynie w drzwiach kierowcy i pasażera jest to delikatne podświetlenie niebieskie II teraz mam pytanie o dorzucenie wiązki pod nogi czy gdzieś tam jes...
- 7 lut 2026, 15:00
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 36
- Wyświetlone: 6232
Błąd P1a1c akumulator hybrydowy mazda 3 2.0 disi 2011r
I nikt nic nie może poradzić czy to wina akumulatora czy może przekaźnika który jest z przodu silnika między chłodnica a silnikiem?
- 6 lut 2025, 14:52
- Dział: Mazda3 BL / Silniki Benzynowe (LF / L5)
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 1380
Kupię Mazdę 2.0 2011-2013r
NIE AKTUALNE
Auto kupione
Auto kupione
- 6 lut 2025, 09:45
- Dział: Mazda3 BL / Silniki Benzynowe (LF / L5)
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 544
Błąd P1a1c akumulator hybrydowy mazda 3 2.0 disi 2011r
Witam posiadam Mazdę 3 2.0 2011r disi z systemem istop po odpaleniu auta świeci kontrolka na pomarańczowo istop. Czytałem błąd forscanem i wyszło tak p1a1c akumulator hybrydowy. Parametry pracy przekaźnika przełączania mocy A. Mam dwa aku ładowałem najpierw aku do istopu bo myślałem że jest słaby bł...
- 5 lut 2025, 12:45
- Dział: Mazda3 BL / Silniki Benzynowe (LF / L5)
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 1380
Stacja multimedialna
Witam mam pytanie do użytkowników Mazdy BL nie ważne czy benzyna czy diesel ci którzy mają stację multimedialna podłączona, to czy działają i przyciski na kierownicy po lewej stronie chodzi o dzwonienie rozłączanie i głośnomówiący bo ja mam radio i niestety te przyciski nie chodza
- 22 sty 2025, 14:54
- Dział: Mazda3 BL / Nadwozie
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 695
Kupię Mazdę 2.0 2011-2013r
Witam nie mogę znaleźć odpowiedniego działu który by był aktywny więc piszę tutaj szukam jak w temacie mazdy BL 2.0 disi manuał rok od 2011-2013 oczywiście auto sprawne nie uszkodzone. Rozważę wszystkie propozycje jedynie uwagi ma co do koloru. Nie szukam srebrnego i brązowego.
- 11 sty 2025, 15:19
- Dział: Mazda3 BL / Silniki Benzynowe (LF / L5)
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 544
Pilot – dokupienie
Jak ktoś ma Siemensa z oznaczeniem 5wk43409 d/e/f to śmiało może kupować ja zakupiłem mój ma oznaczenie 5wk43409 d ponieważ wcześniej na alliexpres kupiłem i po pół roku pad odpadł rezystor który gdzieś mi wypadł, zakupiłem z tej aukcji wcześniej pytając sprzedawcy czy podejdzie i w razie czego będz...
- 21 lis 2022, 00:17
- Dział: Mazda2 DE (2007–2014)
- Odpowiedzi: 34
- Wyświetlone: 22684
co to za wtyczka??
aha rozumie czyli tak jak jest z np. głośnikami w tylnych drzwiach w innych wersjach 323f nie było głośników tylko wiązki i trzeba było dołożyć. A można dołożyć tą antenę i potrzebna by była karta jeszcze, chodzi mi o to czy dało by się zrobić tak by otwierać klapę bagaznika przesunięciem nogi pod z...
- 2 kwi 2021, 15:12
- Dział: Mazda2 DE (2007–2014)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 5350
co to za wtyczka??
za co odpowiada ta antena można coś więcej na ten temat zadnych błedów nie ma na desce.
- 1 kwi 2021, 22:21
- Dział: Mazda2 DE (2007–2014)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 5350
co to za wtyczka??
Nikt nic nie wie od czego ta wtyczka?
- 12 mar 2021, 14:41
- Dział: Mazda2 DE (2007–2014)
- Odpowiedzi: 6
- Wyświetlone: 5350