Znalezione wyniki (501)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
dzisiaj nie zdąże ale niedługo może może 
- 13 maja 2014, 18:15
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
POMORZE – Spotkania na hamowni
Jak mi nic nie wypadnie to może wpadnę rodzinnego dizla sprawdzić
- 6 maja 2014, 21:15
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 60
- Wyświetlone: 13103
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
piszę się na coś, ale dopiero po 15maja najwcześniej pewnie
- 26 kwi 2014, 18:45
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
Gared napisał(a):Tak sobie zerkam. Trójmiasto odżyło, czy to tylko pozory?
Chyba odżywa
- 21 mar 2014, 12:46
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
Kogo widziałem / widziałam
no tak, zapomniałem że jak ktoś ma wgnieciony błotnik to nie da się go wyklepać
- 3 sty 2014, 16:25
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
Kogo widziałem / widziałam
A to nie ex-mazda Maxa była :d ?
- 18 gru 2013, 12:10
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
a może coś dziś na szybko, póki jeszcze w miarę sucho?
- 21 paź 2013, 16:25
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
MOŻE BY TAK ZROBIĆ JAKIŚ WIĘKSZY SPOT W PIĄTEK W GALERII PRZYMORZE?
- 8 paź 2013, 06:51
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
ktos cos wieczorem? info na tel
- 29 wrz 2013, 10:50
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
Kogo widziałem / widziałam
albo za długo Was znam...
- 23 sie 2013, 20:26
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
Kogo widziałem / widziałam
od kilku m-cy dziennie robie koło 600km dziennie, wiec nie wiem co w tym dziwnego
a ja jestem w szoku ze nie ma zadnej wspolpracy z Mazda Motor Poland, dla ktorej pracuje – pozdro MAZDASPEED'y

a ja jestem w szoku ze nie ma zadnej wspolpracy z Mazda Motor Poland, dla ktorej pracuje – pozdro MAZDASPEED'y

- 23 sie 2013, 19:59
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Tak z innej beczki, pozdrowienia znad morza 
Kolega ustrzelony w Dębkach, pozdro

Kolega ustrzelony w Dębkach, pozdro

- 31 lip 2013, 22:29
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 784767
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
"oficjalnie" region umarł. część się spotyka tylko ze na spotkaniach na które zabroniono nam mówić "spoty" , oraz "nieoficjalnie" w swoich "podgrupkach"
- 31 lip 2013, 22:25
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
Kogo widziałem / widziałam
Tonego Mazda nieśmiertelna na ZPY w Chałupach 
Pozdrowienia dla kolegi od xeda bordowego na W-coś z ramkami klubowymi pod Biedronką 24h we Władku
Pozdrowienia dla kolegi od xeda bordowego na W-coś z ramkami klubowymi pod Biedronką 24h we Władku
- 23 lip 2013, 22:46
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
No właśnie, bo dostałem maila z jakimiś ocenami... Jaki jest sens oceniania czegoś co na dobrą sprawę nie funkcjonuje? okej, góra kazała to się zrobiło, ale zamiast oceniać kandydatury może warto byłoby się zastanowić nad sensem i przyszłością "klubu" ? spotów nie wolno było robić, bo miał...
- 10 lip 2013, 14:18
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
Ktoś w Gdańsku chętny na spota?
WIeczorem?
WIeczorem?
- 23 cze 2013, 11:15
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
Kogo widziałem / widziałam
Kierunek Gdynia chyba :p
Dopisano 5 cze 2013, 16:06:
Kierunek Gdynia chyba :p
Dopisano 5 cze 2013, 16:06:
Kierunek Gdynia chyba :p
- 5 cze 2013, 15:06
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3375719
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
ja na 17 chetnie na wester, ale na 19 sie zmywam na żużel
- 2 cze 2013, 09:25
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
w sobote niestety odpadam, ale niedzielny sunday meeting były idealny, bo w sobote ma lać 
- 31 maja 2013, 10:23
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199
TRÓJMIASTO – 20.06.2021 – od 18:00 – parking przy Ergo arena
skoro ostatni spot był całkiem przyjemny, to może są jacyś chętni na powtórkę w niedzielę? (dziś delfinalia)
- 18 maja 2013, 10:00
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 6796
- Wyświetlone: 1033199