Znalezione wyniki (13)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Wymiana uszczelniaczy Mazda 626 98r 2.0 LPG + PB. Dacie rade? ;>
Wymienialiśmy właśnie koledze w takiej Maździe bo stała dość długo i brała olej, i bez zdejmowania głowicy poszły 
- 28 lis 2010, 07:12
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 4585
Wymiana uszczelniaczy Mazda 626 98r 2.0 LPG + PB. Dacie rade? ;>
Witam. Ja z takim pytaniem czy podjeli byście się wymiany uszczelniaczy w Madzi 626 98' 2.0 LPG + PB bez zdejmowania głowicy? Czy jest to w ogóle wg was możliwe? Słucham wypowiedzi 
- 27 lis 2010, 18:39
- Dział: 626 GF / GW / Silniki Benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 4585
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
Ja niestety tak samo jak Waluś, nie będzie mmnie.. Ojcu wypadło że musi zostać dłużej w robocie i nie mam jak dojechać.. sory chłopaki ;x mam nadzieje ze będzie jeszcze kiedyś coś podobnego i wtedy bede mógł przyjechać..
- 13 lis 2010, 10:46
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
Don Gregorio napisał(a):heh nie rozumię troszki
no bo ja nie znam nikogo i się boję . xd a tylko Ciebie znam
_____________________
co się dokładniej zmieniło? ;>
- 8 lis 2010, 19:35
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
jak najbardziej potwierdzam
Grzesiu ja się będę trzymał Ciebie bo sie boje xd
- 7 lis 2010, 16:14
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
z tego co wyczytalem na google to raczej tak, lecz tez prosił bym o 100% potwierdzenie przez kogoś z Chełma lub kogoś kto się ogarnia w tym temacie, bo ja bardziej znam Lublin niż Chełm.
- 6 lis 2010, 19:57
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Co się stało z mazdą i jej właścicielami?
ej, ej. spokojnie Oo. otóż, Mazda przynajmniej nie ukrywa cienkącego oleju jak to robi dobrze nam znany Vw, już od czasów B5, 95r. wkładane potocznie mówiąc ' pieluchy ' plastikowe pod silnik aby ukryć jak bardzo leje się z każdej strony. Dlatego w wielu warsztatach B6, B5, Golf, Bora nabrało miana ...
- 3 lis 2010, 19:36
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 95
- Wyświetlone: 18294
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
Małe sprostowanie wpadam z ojcem + kumplem ojca na dwie Mazdy. + możliwe kumpel zawita troszke później szósteczką czarną. na LKSie
- 2 lis 2010, 19:16
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Kogo widziałem / widziałam
sylwiasiasia koło cukierni Kawa / komis telkom Tomka Antoniaka między 10 a 10:15 ? ;> wyjeżdzałem od biedronki Niebieską 626 na LWL.
- 2 lis 2010, 11:39
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3376014
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
ale miche i soczek/piwo będzie można kupić w tym bardze tak? 
- 1 lis 2010, 20:11
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
a jak z gadzetami forumowymi? są do kupienia na miejscu ?
- 1 lis 2010, 18:55
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
no to jak najbardziej się pojawię, ale moja Maździa to tylko neonki ma :< więc tam rewelacji w niej nie ma... może któryś z Panów pomoże zdiagnozować problem szarpania? :D no zobaczymy zobaczymy, rozpoznacie mnie po charakterystycznej rejestracji LWL i niebieskim kolorze ; p ogólnie, kawał chłopa je...
- 1 lis 2010, 17:45
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Spotkanie integracyjne Grupy Lubelskiej w Chełmie – 13 listopada Chełm
Witam, ja bardziej z tych nowych motomaniaków, kupiłem auto 2 miesiące temu maździę 626 98r. i czy można by wpaść z Krasnegostawu na godzinkę/dwie? Pogadać, pooglądać ?
- 1 lis 2010, 16:18
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 80
- Wyświetlone: 7663
Strona 1 z 1