Znalezione wyniki (58)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Filtr GPF
Podobno uturbione silniki go mają. Mazdy z silnikiem benzynowym bez turbiny go nie mają.
- 20 lis 2024, 20:18
- Dział: Mazda CX-5 KE / Silniki Benzynowe (PE / PY)
- Odpowiedzi: 1
- Wyświetlone: 1644
Co z wejściem aux ?
U mnie tak wygląda. Który rocznik Twojej mazdy?
- 4 kwi 2020, 20:04
- Dział: Mazda CX-7 ER (2006–2012)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 8775
Co z wejściem aux ?
Jak otworzysz podłokietnik jest w środku przegródka, weź ją wyjmij i pod nią jest gniazdo aux. Wejście zapalniczkowe jest z przodu schowka a gniazdo jest z tyłu pod tą pod przegrodą.
- 2 kwi 2020, 18:48
- Dział: Mazda CX-7 ER (2006–2012)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 8775
Co z wejściem aux ?
W podłokietniku.
- 30 mar 2020, 19:32
- Dział: Mazda CX-7 ER (2006–2012)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 8775
Procedura kasowania inspekcji olejowej
Ja nie ryzykowałem i robiłem to forscanem.
- 2 mar 2020, 17:26
- Dział: Mazda CX-7 ER / Nadwozie
- Odpowiedzi: 8
- Wyświetlone: 15932
Zacisk hamulcowy tył.
Pany,a jaki płyn hamulcowy będzie pasować na dolewką do naszych mazd?
- 19 maja 2016, 16:28
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 27
- Wyświetlone: 8073
Zacisk hamulcowy tył.
Greg88 dziękuję za wspaniałą podpowiedź,zestaw naprawczy kupiony,przy najbliższej okazji biorę się za wymianę-dziękuję i pozdrawiam.
- 16 maja 2016, 18:44
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 27
- Wyświetlone: 8073
Zacisk hamulcowy tył.
Dziękuję za szczere,odpowiedzi.Uszczelka tłoczka w 2 miejscach przedziurawiona i tłoczek zaczyna się zapiekać.Problem z tym,że nie mam z kim odpowietrzyć układu a wymianę bym zrobił sam.A chyba bez ubytku płynu hamulcowego nie da się tego zrobić.?
- 15 maja 2016, 19:59
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 27
- Wyświetlone: 8073
Zacisk hamulcowy tył.
Witam ,przeczytałem wątki o zaciskach i nie jest w nich konkretnie napisane o wymianie uszczelki tłoczka.Moje pytanie-czy można wymienić ją bez wyjmowania tłoczka z zacisku,i zacisku z auta,a jeśli tak to na co zwrócić szczególną uwagę przy wymianie.Proszę o szczerą odpowiedź,pozdrawiam Dariusz P.
- 6 maja 2016, 14:00
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 27
- Wyświetlone: 8073
ZIEMIA PIOTRKOWSKA – spotkania regionalne
Witam gdzie w Piotrkowie można zrobić szybko i tanio konserwację spodu samochodu?
- 7 lip 2015, 11:31
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 2843
- Wyświetlone: 417726
Pukanie z lewego koła, co to jest [foto]
Chyba mamy problem z maglownicą.
- 30 wrz 2014, 12:31
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 18
- Wyświetlone: 3465
Pukanie z lewego koła, co to jest [foto]
Witam.Czy wymiana tego drążka to dużo pracy i rozkręcania?Czy samemu w garażu bez problemu się go wymieni?
- 16 wrz 2014, 07:47
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 18
- Wyświetlone: 3465
Skrzynia biegów – różne problemy i pytania.
Witam wszystkich piszę tu bo to o skrzyni biegów.Nie nalazłem takiego problemu na forum jaki jest u mnie.Zaczęło huczeć z lewej strony w przednim kole-diagnoza łożysko przej 220tkm więc mogło paść.Po wymianie jego huczenie nie ustało ,objawy ewidentnie wskazują na łożysko,więc druga wymiana łożyska ...
- 7 kwi 2014, 16:53
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 261
- Wyświetlone: 87002
[Mazda6 GG Facelift] Podpora łożyska półosi i wymiana łożyska
Witam,a z której strony znajduje się ta podpora półosi?Problem polega na tym,że wymieniłem łożysko z lewej strony a buczenie zostało.Objawy jak przy walniętym łożysku i nie wiem gdzie szukać przyczyny,może coś w skrzyni?
- 6 kwi 2014, 21:23
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetlone: 9344
Ukryte opcje komputera "trip computer" i jego obsługa – wykaz na str.1.
A właśnie jak wyłączyć brzęczyk od pasów nie ruszając kostki pod siedzeniem.
- 18 wrz 2013, 15:43
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 584
- Wyświetlone: 336292
Czujnik zajętości fotela – brzęczyk i kontrolka pasów
Chyba się to nikomu nie udało.
- 26 sie 2013, 19:12
- Dział: Mazda6 GG / GY / Nadwozie
- Odpowiedzi: 150
- Wyświetlone: 58919
MZR-CD i CB-Radio
Witajcie czy komuś się jeszcze udało zlikwidować zakłócenia od wtrysków w naszych dizelkach poliftowych,jeśli tak to napiszcie jak to zrobiliście,za wszelkie podpowiedzi dziękuję.Proszę tylko o sprawdzone porady.
- 17 lip 2013, 07:45
- Dział: Mazda6 GH / Nadwozie
- Odpowiedzi: 114
- Wyświetlone: 30052
kontrolka oleju
Tuning swoje zrobił
- 13 lip 2013, 17:45
- Dział: Mazda6 GG / GY / Silniki Diesla (RF-5C / RF-7J)
- Odpowiedzi: 34
- Wyświetlone: 10115
Wymiana łożyska przedniego.
Przed liftowe są inne i politowe są inne ,ja za wymianę dałem 60 zeta.
- 11 lip 2013, 18:12
- Dział: Mazda6 GG / GY / Podwozie
- Odpowiedzi: 168
- Wyświetlone: 59048