Trzeba mieć kanisterek z paroma litrami paliwa....

www.mazdaspeed.pl
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

ravo napisał(a):bardzo przepraszam za ot ale gofnet jestem moim idolem, naprawde idolem
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
P0L4K napisał(a):Od bzyczka(przynajmniej u mnie) jest ten podpisany ROOM.Ja jak mialem wsadzony 15A zamiast 10A to nie dzialal mi zegarek
