Znalezione wyniki (21)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Gradobicie i naprawa z AC
Bardzo cierpliwie oczekiwałem na poszczególne wyroki sądowe. Założyłem pięć spraw, bo aż tyle w ciągu 3 lat miałem różnych stłuczek. Moje auto jest z 2004 roku, ale to bez znaczenia, który rocznik auta macie. Najważniejsze to bardzo cierpliwie czekać 
- 13 lut 2014, 12:19
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Gradobicie i naprawa z AC
Tylko że strata ubezpieczycieli na OC w zeszłym roku wyniosła ok 330.000.000 PLN a zyski na innych polisach (NNW, AC, Assistance itp) wyniosły 2.400.000.000 PLN. Polisy OC służą jedynie jako przyciąganie klientów. Tak więc tą stratę mogą sobie spokojnie wrzucić w koszty uzyskania zysków z innych pol...
- 20 lis 2013, 22:18
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Gradobicie i naprawa z AC
Niestety, ubezpieczalniom bardziej się opłaca szlajać po sądach i płacić odsetki i koszta, bo na 100 poszkodowanych najwyżej 2-3 zdecyduje się dochodzić swoich roszczeń. Ale z tego co się dowiedziałem, to świadomość poszkodowanych swoich praw w 2012 roku wzrosła z 4% za 2011 do 13% w 2012 :) ubezpie...
- 20 lis 2013, 12:20
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Gradobicie i naprawa z AC
Rok czasu i wywalczone wszystkie pieniądze z zaniżonego odszkodowania z OC (naliczona amortyzacja czego robić nie wolno)
wraz z odsetkami
wraz z odsetkami- 20 lis 2013, 09:57
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Gradobicie i naprawa z AC
Jednak poruszanie się w celu ucieczki przed gradem trudno zinterpretować jako takie zachowanie. Jeśli w czasie jazdy dopada cię grad to raczej będziesz szukaj bezpiecznego miejsca do ukrycia się, a nie staniesz w miejscu myśląc o niepowiększaniu szkody. Pamiętaj że takie zachowanie trzeba udowodnić ...
- 21 cze 2013, 13:20
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Gradobicie i naprawa z AC
I z pewnością by tak było, ale na szczęście w sądzie można się wybronić. Niestety, pozostaje drobny szczegół, właśnie ten, że dopiero sąd może tu pomóc.
- 21 cze 2013, 13:01
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Sterownik centralnego zamka – gdzie go szukac 626 GE
Czy ktoś to może jużkiedyś podłaczał? Gdzie zlokalizować miejsce, w któe podpiąć to ustrojstwo do zdobycia za niewielkie pieniadze na allegro?
- 14 lis 2012, 13:02
- Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
- Odpowiedzi: 54
- Wyświetlone: 21992
Gradobicie i naprawa z AC
Panowla, jeśli zostanie wam wyliczona naprawa a nie szkoda całkowita to prawdopodobnie zostanie tam naliczona tzw "amotyzacja" lub inaczej zwane "urealnienie cen". Polega to na tym, że jeśli kwota za części wynosi np. 10.000 to ubezpieczyciel odejmuje w zależności od wieku auta k...
- 25 paź 2012, 10:07
- Dział: Prawo / ubezpieczenia
- Odpowiedzi: 51
- Wyświetlone: 44909
Mazda 3 BK – Wymiana łączników stabilizatorów -str. 2
Siłowałeś się ze śrubami czy ciachnąłeś od razu szlifierką? Pytam, bo czeka mnie wymiana i jesli lepiej od razu ściać śruby "kątówką" zamiast się siłować to będę musiał skorzystać z garażu ojca który ma dojście do gniazdka elektrycznego.
- 26 lut 2011, 12:35
- Dział: Mazda3 BK / Podwozie
- Odpowiedzi: 46
- Wyświetlone: 24855
Tutaj się witamy
Witam.
Pozdrowienia z Zagłębia
Na razie szukam Madzi z silnikiem 2.0 V6 a dysponuję Mazdą 323 P 1.4 '98 
Pozdrowienia z Zagłębia
- 30 paź 2010, 13:53
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3338674
Co jecie dziś na obiad ?
Naleśniki z serem 
- 30 paź 2010, 11:08
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 2887
- Wyświetlone: 361733
Lista przebojów forum – muzyka do samochodu
Według mnie bardzo ciekawie się zapowiada to
Ale najlepiej jeździ mi się przy takim czymś
i.t.p.
Ale najlepiej jeździ mi się przy takim czymś
i.t.p.
- 30 paź 2010, 10:39
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 2183
- Wyświetlone: 450351
Nasze zwierzaki
A oto mój psiurek
wabi sie Krokiet






- 30 paź 2010, 10:32
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 1141
- Wyświetlone: 237707
Kogo widziałem / widziałam
Na Śląsku teraz też przybyła jedna Madzia 323P więcej 
- 30 paź 2010, 07:21
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380987
Mazda 323F BA KF 1997r. Touring Kit A-spec
Ale maszyna
Furka jak furka ale ten silnik... kiedyś kupię sobie właśnie coś takiego
Ostatnio miałem okazje jechać Mitsubischi Galant 2.0 V6 150 KM 97' ale wiem że te auta mialy broblem z trwalościa skrzyni biegów, czy w Maździe ten problem nie występuje? Chodzi mi konkretnie o twój silnik.
- 29 paź 2010, 09:23
- Dział: 323 / MX-3
- Odpowiedzi: 343
- Wyświetlone: 119581
Objawy źle funkcjonujących – kabli WN, cewki, aparatu zapłonowego
Mazda 323 P 1.4 ten sam kłopot, przy dużych prędkościach (pow. 100 km/h) zdaża mu sie przymulić na sekundę lub dwie, w przyszłym tygodniu kupuję świece i kable i zobaczę czy to to 
- 29 paź 2010, 09:11
- Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Silniki benzynowe (FP / FS)
- Odpowiedzi: 115
- Wyświetlone: 38180
Zgadnij co to za auto !?
Przestańcie bo serce boli jak patrzę na te fotki 
- 26 paź 2010, 11:26
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 9692
- Wyświetlone: 1087174
- 24 paź 2010, 11:09
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 9692
- Wyświetlone: 1087174
Zgadnij co to za auto !?
No to teraz ja 


- 24 paź 2010, 10:11
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 9692
- Wyświetlone: 1087174
1, 2