Znalezione wyniki (4)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Automatyczna Skrzynia Biegow (ASB) – Rozne problemy
Juz nie raz pisałem o mojej Mazdzie na forum ale juz mi rece opadaja z ta skrzynia automatyczna. Ogolnie juz moja Mazda ma 3 ASB bo 2 poprzednie zajezdzilem. Ale wracając do wątku po wymianie skrzyni ponoc dobrej bo sprzedawca wrocil na kolach z niemiec wyskakuje mi hold 3. Nadmieniam ze wymienilem ...
- 9 maja 2011, 13:31
- Dział: Xedos 6 CA / Podwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 918
Automatyczna Skrzynia Biegow (ASB) – Rozne problemy
Witam mam problem jak diabli AT w Xedosie dał mi popalić juz kilka razy mam go dosyc ale do sedna. Wymieniłem w tym tygodniu olej i filtr w AT przejechałem z 3 km postawilem samochod a tu brak R na P obroty do 2500 i odciecie N ciagnie do przodu a na D, S, L pieknie bez szarpniec zmienia biegi wszys...
- 21 mar 2010, 12:08
- Dział: Xedos 6 CA / Podwozie
- Odpowiedzi: 2
- Wyświetlone: 918
Filtr oleju w automacie
dzięki mam nadzieje ze wszystko wroci do normy
lubie ten samochod ale skrzynie AT to masakra
- 6 mar 2010, 20:10
- Dział: Xedos 6 CA / Podwozie
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 580
Filtr oleju w automacie
Witam Panów z swoja mazda wojuje juz z 2 lata zaraz po kupnie musialem wymienic AT powiedzcie mi gdzie moge kupic do niej nowy filtr AT dzieki
- 6 mar 2010, 17:05
- Dział: Xedos 6 CA / Podwozie
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 580
Strona 1 z 1