Znalezione wyniki (30)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

PostTen post został usunięty przez sq2jul 14 lut 2011, 14:27.
Powód: OT

Klimatyzacja – kilka pytań

a co tam moze sie zepsuc ? jak byl wyciagnienty sprawny i odrazu zalozony nie znam sie na tym dlatego pytanie moze wydawac sie głupie :)
przez kaczmander
12 sty 2011, 23:10
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Klimatyzacja – kilka pytań

czy ja wiem wyciagniety z sprawnej ? wszysko podpielem cala elektryke wiec powinno hulac jak zamontuje wymiennik ciepła
przez kaczmander
12 sty 2011, 19:42
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Klimatyzacja – kilka pytań

juz zamontowalem chlodnice klimy przelozylem choinke przekaznikow nie chcialo mi sie przekrecac wiatraka chlodnicy toprzelozylem cala chlodnice skraplacz tez jest na swoim miejscu teraz tylko kokpit rozkrecic by ta nagrzewnice wstawic oraz przewody klimy i powinna po naladowaniu powinna dzialac pane...
przez kaczmander
12 sty 2011, 18:36
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Klimatyzacja – kilka pytań

mozesz cos wiecej napisac bomam 2 chlodnice z 2 wiatrakami komplet przewodow do tego chlodnica klimy skraplacz i to cojest wkabinie z elektryki tez cos mam tylko nie wiem co tam jest potrzebne i co mam podpiac
przez kaczmander
11 sty 2011, 03:02
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Klimatyzacja – kilka pytań

a z klima jak jest instalacja jest ? tylko nie ma do niej taili?bo kupilem 2 mazde na dawce i chce przelozyc klime i siezastanawiam czy bedzie elektryka pod nia
przez kaczmander
10 sty 2011, 01:18
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Ile przejadę na rezerwie? Problem z kontrolką rezerwy.

a co do rezerwy to kazdy ma troche inaczej w jednej mazdzie schodzila mi ponad kreske rezerwy w innej tak jak kolega narysowal a w tej co cielem to mialem 20 litrów w baku i byla na kresce wszyskoe zalezy jak jest plywak ustawiony
przez kaczmander
9 sty 2011, 21:33
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 25
Wyświetlone: 15063

Klimatyzacja – kilka pytań

czy ja wiem czy to plapka dzieki temu za mniejsza cene mozesz miec bogatrze wyposarzenie to samo masz z regulacja swiatel czy swiatlami przeciwmgielnymi przednimi instalacja jest otwory sa kupujesz przycisk lub przelacznik i dokladasz swiatelka to samo jest z klima kupujesz pare taili i masz klime j...
przez kaczmander
9 sty 2011, 21:29
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

Regulacja wysokosci świateł.....

moze ktos wczesniej sciagal klosz z lampy wtedy trzeba odkrecic srobke regulacyjna na maxa spróbuj sciagnac i nalozyc ja na gwint ponownie
przez kaczmander
9 sty 2011, 21:18
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 991

Ile przejadę na rezerwie? Problem z kontrolką rezerwy.

moze masz cos z pływakiem ?
przez kaczmander
9 sty 2011, 21:14
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 25
Wyświetlone: 15063

Brak podświetlenia zegarów i pozycji z tyłu (626 GE FS 95r)

moze przekażnik ja w wersji 2,5 v6 mialem przepalony caly uklad który znajdowal sie kolo wysuwanej anteny z tylu taka niebieska puszka wygladajaca jak przekaznik po otwarcui byla sama elektronika
przez kaczmander
9 sty 2011, 12:52
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 26
Wyświetlone: 7161

Rozerwany tlumik przez wystrzał

to tez zalezy od instalacji gazowej niektóre maja za dlugi przewód miedzy zaworem a listwa wtryskowa jak szybko dodasz gazu i potem go szybko póscisz to to zebralo sie w tym przewodzie wlasnie tak strzela mialem tak w innym samochodzie wystarczylo skrócic ten przewód
przez kaczmander
9 sty 2011, 12:42
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2547

Falujace obroty silnika po naprawie zawieszenia pomocy

problem juz rozwiazany pekła rolka z rozrzadu przez co polowa silnika tylko pracowala pozdrawiam
przez kaczmander
9 sty 2011, 12:36
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3922

Klimatyzacja – kilka pytań

dokladnie 2 wiatraki na chlodnicy przed chlodnica klimy jest skraplacz widac taki cylinderek po zdjeciu oson które znajduja sie na grilu pozatym po lewej stronie jak patrzysz na silnik masz przewody z klimatyzacji jeden jest zakonczony nakretka z symbolem L
przez kaczmander
8 sty 2011, 19:32
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 260
Wyświetlone: 57151

prąd uciekł, mazda stanęła ;(

moja mazda sie tak zachowywala jak pasek klinowy pękł przy deska zgasla i do tego obrotomierz pokazywal zero mimo ze jechalem 50 km/h po zatrzymaniu samochodu juz nie odpalil ale pokazala sie kontrolka aku na twoim miejscu sprawdzil bym instalacje el czy nie ma zwarc albo czy klemy dobrze byly przyk...
przez kaczmander
26 gru 2010, 21:04
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 2486

układ chłodzenia 2,5 v6 – wentylator pracuje cały czas

inaczej klima ci sie wlaczy odrazu ale nie wiatrak
przez kaczmander
24 gru 2010, 19:16
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Silniki benzynowe (KL)
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 6239

układ chłodzenia 2,5 v6 – wentylator pracuje cały czas

klima nigdy sie nie wlacza po uruchomieniu silnika wiec to odpada zawsze chyba ze jest rozgrzany silnik
przez kaczmander
24 gru 2010, 17:37
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Silniki benzynowe (KL)
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 6239

Falujace obroty silnika po naprawie zawieszenia pomocy

tak zalatwia ale to kosztuje
przez kaczmander
24 gru 2010, 17:10
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3922

mazda 626, 1.8 94r. kontrolka hamulca

mozesz miec uszkodzone wspomaganie lub konczace sie klocki
przez kaczmander
24 gru 2010, 17:10
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Nadwozie
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1158

Falujace obroty silnika po naprawie zawieszenia pomocy

polskie prawo jest tak dobrze skonstruowane ze chroni takiego dekla zanim bede mógl cos zrobic bede musial wydac kase na ekspertów sprawe w sadzie i dopiero jak wygram ja odzyskam wiec ciezko narazie chce sie dowiedziec co musze zrobic z tym samochodem :/
przez kaczmander
24 gru 2010, 11:39
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3922