Znalezione wyniki (21)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Kogo widziałem / widziałam

Butters widziany wczoraj około 23:30 na ulicy turystycznej. Pozdro <piwo>
przez numur
22 maja 2010, 23:25
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

Srebrna mazda 323F na klubowych podkładkach widziana okolo godziny 15 na parkingu pod mcdonaldem na solidarności.
przez numur
5 maja 2010, 15:54
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

lukipietras napisał(a):
Również pozdrawiam, a kolega to mx-3 też jechał?? Mrugnęliśmy sobie chyba nawet. Pozdro


Też mx-3 :) Z tego co mnie wzrok i ręka nie mylą, to było i mrugnięcie ;) Pozdro
przez numur
25 kwi 2010, 20:36
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

Pozdrawiam kolegę z czerwonej Mazdy mx-3 widzianego dziś na trasie bełżyce – lublin po godzinie 16 <piwo>.
przez numur
4 kwi 2010, 21:58
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

Pozdrawiam Manie widzianą dziś pod bankiem w Łęcznej ;)
przez numur
1 kwi 2010, 17:22
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

MX-3 Dymi.

Muszę się nie zgodzić. Moja Mazdzina tez bierze olej (jeszcze nie wiem ile bo mi licznik padl :)) A osiagi sa bardzo dobre (porownując np elastycznosc na 4 biegu z innymi uzytkownikami forum)
przez numur
23 mar 2010, 22:57
 
Dział: MX-3 EC / Silniki Benzynowe (B6)
Odpowiedzi: 16
Wyświetlone: 3378

Kontrolka przy wciskaniu hamulca informująca o przepalonej żarówce.

Sprawdz czy dzialaja Ci zarowki :) Oczywiście te które powinny się świecić w momencie wciśniecia hamulca :)
przez numur
18 mar 2010, 22:48
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 16
Wyświetlone: 6809

Gdzie można kupić części.

Ja również gorąco polecam carspeed.pl . Masz tam wszystkie numery jezeli chcesz spytać o cene. Części mają tanie, te oryginalne jak i porządne zamienniki.
przez numur
16 mar 2010, 23:40
 
Dział: MX-3 EC / Podwozie
Odpowiedzi: 16
Wyświetlone: 3325

Niedziałający licznik kilometrów

dobrze wiedzieć. W środę się do tego zabiore i dam znać co i jak :)
przez numur
15 mar 2010, 22:11
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2471

Niedziałający licznik kilometrów

rocznik 92, pytam profilaktycznie bo chce się za to zabrać i chce sprawdzić czy poradze sobie sam czy bede potrzbował mechanika. Generalnie ustarke odkryłem w trasie po skasowaniu licznika. Od tamtej pory ani drgnie. osobiście wydaje mi sie ze jest to uszkodzenie mechaniczne, bo jestem prawie pewny ...
przez numur
15 mar 2010, 19:07
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2471

Niedziałający licznik kilometrów

Witajcie, jakiś czas temu przestał mi działać licznik kilometrów (dolny jak i górny). Problem pojawił się (tu moje przypuszczenie) w momencie skasowania dolnego licznika. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem, ewentualnie czy posiada informacje jak zlikwidować takową usterke. Dziekuje z góry za...
przez numur
14 mar 2010, 10:55
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2471

Kogo widziałem / widziałam

Czarna Mazda MX-3 na łęczyńskich blachach w łęcznej na ulicy staszica. Ktoś od nas ?
przez numur
12 mar 2010, 22:36
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

Raczej to ja jestem w tej sytuacji źródłem niewiedzy ;) skojarzyłem srebrna mazde LWL z Twoim samochodem, a co gorsza nie widziałem z daleka czy to 6 czy 626 ;)
przez numur
2 mar 2010, 21:00
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Kogo widziałem / widziałam

Dziś na trasie na pewno widziałem Manie która (prawdopodobnie) goniła (prawdopodobnie) Walusia :D Wszystko działo się około godziny 9:30 na trasie Łęczna – Lublin :D
przez numur
2 mar 2010, 13:18
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Chłodnica czy pasuje od innego modelu?

Na pewno pasują, bo sam mam od innego modelu i poki co nie narzekam. Ale jeżeli chcesz zakładać chłodnice z innego modelu to przygotuj sie na lekkie modyfikacje bo tak o poprpstu to raczej niepodejdzie :)
przez numur
1 mar 2010, 00:07
 
Dział: MX-3 EC / Silniki Benzynowe (B6)
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2433

Szyberdach, problem z otwieraniem.

u mnie wszystko jest nasmarowane i elegancko smiga, problem jest tylko z podniesieniem :) a silniczek kreci od samego poczatku jak wciskam guzik. kreci ale nie podnosi, tak jakby dzialal ten od suwania szyberdachu a nie ten od podnoszenia.
przez numur
24 lut 2010, 12:14
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 2437

Szyberdach, problem z otwieraniem.

Witam, mam problem. Gdy chcę otworzyć szyberdach, muszę mu ręcznie pomóc. Dokładniej chodzi o to że muszę go ręcznie "podnieść" bo gdy już wyskoczy to otwiera się i zamyka elegancko. Ma problemy tylko z uniesieniem się. Czy ktoś wie czym może być to spowodowane, ewentualnie wie co miałbym ...
przez numur
20 lut 2010, 22:50
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 2437

Fabryczne radio do mazdy mx-3

Witam,

poszukuję wszelkich informacji nt fabrycznego radia do mazdy mx-3. Jaki model, numery seryjne, jakiekolwiek namiary. Będę wdzięczny za każdą informację. Jeżeli ktoś ma zdjęcia to również bardzo prosze.
przez numur
16 lut 2010, 22:26
 
Dział: MX-3 EC / Nadwozie
Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 956

Kogo widziałem / widziałam

To i ja się pochwalę że widziałem dziś Mani Mazdę :D Stoi niedaleko mojego bloku na parkingu :D
przez numur
14 lut 2010, 21:23
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3382313

Zabawa charytatywna

1835,45
przez numur
28 sty 2010, 15:57
 
Dział: Pomoc
Odpowiedzi: 1616
Wyświetlone: 314794