Znalezione wyniki (21)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Kogo widziałem / widziałam
Butters widziany wczoraj około 23:30 na ulicy turystycznej. Pozdro 
- 22 maja 2010, 23:25
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
Srebrna mazda 323F na klubowych podkładkach widziana okolo godziny 15 na parkingu pod mcdonaldem na solidarności.
- 5 maja 2010, 15:54
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
lukipietras napisał(a):
Również pozdrawiam, a kolega to mx-3 też jechał?? Mrugnęliśmy sobie chyba nawet. Pozdro
Też mx-3
- 25 kwi 2010, 20:36
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
Pozdrawiam kolegę z czerwonej Mazdy mx-3 widzianego dziś na trasie bełżyce – lublin po godzinie 16
.
- 4 kwi 2010, 21:58
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
Pozdrawiam Manie widzianą dziś pod bankiem w Łęcznej 
- 1 kwi 2010, 17:22
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
MX-3 Dymi.
Muszę się nie zgodzić. Moja Mazdzina tez bierze olej (jeszcze nie wiem ile bo mi licznik padl
) A osiagi sa bardzo dobre (porownując np elastycznosc na 4 biegu z innymi uzytkownikami forum)
- 23 mar 2010, 22:57
- Dział: MX-3 EC / Silniki Benzynowe (B6)
- Odpowiedzi: 16
- Wyświetlone: 3378
Kontrolka przy wciskaniu hamulca informująca o przepalonej żarówce.
Sprawdz czy dzialaja Ci zarowki
Oczywiście te które powinny się świecić w momencie wciśniecia hamulca 
- 18 mar 2010, 22:48
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 16
- Wyświetlone: 6809
Gdzie można kupić części.
Ja również gorąco polecam carspeed.pl . Masz tam wszystkie numery jezeli chcesz spytać o cene. Części mają tanie, te oryginalne jak i porządne zamienniki.
- 16 mar 2010, 23:40
- Dział: MX-3 EC / Podwozie
- Odpowiedzi: 16
- Wyświetlone: 3325
Niedziałający licznik kilometrów
dobrze wiedzieć. W środę się do tego zabiore i dam znać co i jak 
- 15 mar 2010, 22:11
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2471
Niedziałający licznik kilometrów
rocznik 92, pytam profilaktycznie bo chce się za to zabrać i chce sprawdzić czy poradze sobie sam czy bede potrzbował mechanika. Generalnie ustarke odkryłem w trasie po skasowaniu licznika. Od tamtej pory ani drgnie. osobiście wydaje mi sie ze jest to uszkodzenie mechaniczne, bo jestem prawie pewny ...
- 15 mar 2010, 19:07
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2471
Niedziałający licznik kilometrów
Witajcie, jakiś czas temu przestał mi działać licznik kilometrów (dolny jak i górny). Problem pojawił się (tu moje przypuszczenie) w momencie skasowania dolnego licznika. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem, ewentualnie czy posiada informacje jak zlikwidować takową usterke. Dziekuje z góry za...
- 14 mar 2010, 10:55
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetlone: 2471
Kogo widziałem / widziałam
Czarna Mazda MX-3 na łęczyńskich blachach w łęcznej na ulicy staszica. Ktoś od nas ?
- 12 mar 2010, 22:36
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
Raczej to ja jestem w tej sytuacji źródłem niewiedzy
skojarzyłem srebrna mazde LWL z Twoim samochodem, a co gorsza nie widziałem z daleka czy to 6 czy 626 
- 2 mar 2010, 21:00
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Kogo widziałem / widziałam
Dziś na trasie na pewno widziałem Manie która (prawdopodobnie) goniła (prawdopodobnie) Walusia
Wszystko działo się około godziny 9:30 na trasie Łęczna – Lublin 
- 2 mar 2010, 13:18
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Chłodnica czy pasuje od innego modelu?
Na pewno pasują, bo sam mam od innego modelu i poki co nie narzekam. Ale jeżeli chcesz zakładać chłodnice z innego modelu to przygotuj sie na lekkie modyfikacje bo tak o poprpstu to raczej niepodejdzie 
- 1 mar 2010, 00:07
- Dział: MX-3 EC / Silniki Benzynowe (B6)
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2433
Szyberdach, problem z otwieraniem.
u mnie wszystko jest nasmarowane i elegancko smiga, problem jest tylko z podniesieniem
a silniczek kreci od samego poczatku jak wciskam guzik. kreci ale nie podnosi, tak jakby dzialal ten od suwania szyberdachu a nie ten od podnoszenia.
- 24 lut 2010, 12:14
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 2437
Szyberdach, problem z otwieraniem.
Witam, mam problem. Gdy chcę otworzyć szyberdach, muszę mu ręcznie pomóc. Dokładniej chodzi o to że muszę go ręcznie "podnieść" bo gdy już wyskoczy to otwiera się i zamyka elegancko. Ma problemy tylko z uniesieniem się. Czy ktoś wie czym może być to spowodowane, ewentualnie wie co miałbym ...
- 20 lut 2010, 22:50
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 2437
Fabryczne radio do mazdy mx-3
Witam,
poszukuję wszelkich informacji nt fabrycznego radia do mazdy mx-3. Jaki model, numery seryjne, jakiekolwiek namiary. Będę wdzięczny za każdą informację. Jeżeli ktoś ma zdjęcia to również bardzo prosze.
poszukuję wszelkich informacji nt fabrycznego radia do mazdy mx-3. Jaki model, numery seryjne, jakiekolwiek namiary. Będę wdzięczny za każdą informację. Jeżeli ktoś ma zdjęcia to również bardzo prosze.
- 16 lut 2010, 22:26
- Dział: MX-3 EC / Nadwozie
- Odpowiedzi: 0
- Wyświetlone: 956
Kogo widziałem / widziałam
To i ja się pochwalę że widziałem dziś Mani Mazdę
Stoi niedaleko mojego bloku na parkingu 
- 14 lut 2010, 21:23
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3382313
Zabawa charytatywna
1835,45
- 28 sty 2010, 15:57
- Dział: Pomoc
- Odpowiedzi: 1616
- Wyświetlone: 314794
1, 2