Znalezione wyniki (9)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Konkurs Fotograficzny MazdaSpeed
moj faworyt, to nr... 
- 30 paź 2009, 06:55
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 99
- Wyświetlone: 27475
Konkurs Fotograficzny MazdaSpeed
fajne fotki, szczegolnie... 
- 27 maja 2009, 17:13
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 124
- Wyświetlone: 32275
Konkurs Fotograficzny MazdaSpeed
glosik oddany 
- 14 mar 2009, 19:42
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 164
- Wyświetlone: 46052
Parking przy Multikinie – Gokarty w Gdańsku
witam i sie zglaszam.
nie wiem, czy poszaleje na gokartach, ale bede na pewno.
pora poznac innych milosnikow mazdeczek.
pozdrowka
nie wiem, czy poszaleje na gokartach, ale bede na pewno.
pora poznac innych milosnikow mazdeczek.
pozdrowka
- 27 wrz 2006, 08:32
- Dział: Inne imprezy i wydarzenia
- Odpowiedzi: 104
- Wyświetlone: 39191
Czy 323 miały w jakimś roczniku dojazdówkę?
czesc.
potwierdzam;) w 323f ba jest dojazdowka malutka:)
pozdr.
potwierdzam;) w 323f ba jest dojazdowka malutka:)
pozdr.
- 13 mar 2006, 21:54
- Dział: Mazda 323 BF / BW / BD / BV (1980–1995)
- Odpowiedzi: 18
- Wyświetlone: 16326
Walentynki
a dla tych mniej ladnych tez? ![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
- 15 lut 2006, 22:19
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 25
- Wyświetlone: 8096
Kto ma największy przebieg?
witam. sie pochwale tez i moja mazdeczka.
jak ja upatrzylam w polowie listopada
, miala na liczniku 198 tys., teraz ma 202 tys. mam nadzieje, ze tez nastukam kolejne 198 tys. 
jak ja upatrzylam w polowie listopada
- 10 lut 2006, 23:22
- Dział: Motorozmowy
- Odpowiedzi: 548
- Wyświetlone: 146623
Tutaj się witamy
no ja tez witam wszystkich :) mazdeczke mam od niedawna i sobie chwale, oj i to bardzo :D mazdaspeed znalazlam w necie, szukajac czegos na temat mojej przyszlej 323f przed zakupem. dzieki takim stronkom, mozna duuuuuzo sie dowiedziec. jako zem laik w wielu tematach, pozwole sobie skorzystac z Waszej...
- 18 gru 2005, 18:42
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3338635
Tutaj się witamy
witam wszystkich.
od niedawna jezdze mazda 323f
i jestem nia zauroczona. cudne, silne autko.
mam nadzieje, ze w takim doborowym gronie, lepiej poznam te cud-maszyne.
pozdrawiam
od niedawna jezdze mazda 323f
mam nadzieje, ze w takim doborowym gronie, lepiej poznam te cud-maszyne.
pozdrawiam
- 6 gru 2005, 22:52
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3338635
Strona 1 z 1