Znalezione wyniki (8)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Tuning optyczny Mazda mx-3 EC – pytania i sugestie – temat zbiorczy

Biała masakra normalnie klasa. niebieska masakrycznie niska ale spoko. tak to reszta bardzo mi sie podobaja fajne.
przez moturzysta.88
3 maja 2010, 19:48
 
Dział: Optyczny
Odpowiedzi: 572
Wyświetlone: 273880

Zabudowa bagaznika – pomysły, porady

DrGhost wiesz próbowałem i jestem zielony tez nie mogę nic tu wrzucić. Wytłumaczy to ktoś ??
przez moturzysta.88
15 sty 2010, 12:41
 
Dział: Car Audio
Odpowiedzi: 38
Wyświetlone: 9164

Zabudowa bagaznika – pomysły, porady

Ache ma to być czyste brzmienie ale głośno tez musi być ale bez przesady żeby mi dekla nie rozwaliło :) . A co do muzyki to troszkę rożnie od klasyki rocka po rege czyli i sopran i bas są ważne. A co do sprzętu to mam już trzydrozne głośniczki z firsta plus radio z pionierka tak ze już to dość tak ...
przez moturzysta.88
15 sty 2010, 12:25
 
Dział: Car Audio
Odpowiedzi: 38
Wyświetlone: 9164

Zabudowa bagaznika – pomysły, porady

Spoko możne kiedyś mi się uda obadać na żywo. Jak narazie tez się przymierzam do zmontowania czegoś w bagażniku. Ale jak nie miałem pomysłu to teraz mam aż za dużo. Tylko mam problem z dobraniem sprzętu może jakieś porady ??
przez moturzysta.88
14 sty 2010, 11:01
 
Dział: Car Audio
Odpowiedzi: 38
Wyświetlone: 9164

Zabudowa bagaznika – pomysły, porady

DrGhost a moze dasz tu jakas prezentacje :D z wielka checia obczail bym jak to daje.
Jaki masz pod tym wzmacniacz ??
przez moturzysta.88
30 gru 2009, 16:57
 
Dział: Car Audio
Odpowiedzi: 38
Wyświetlone: 9164

Zabudowa bagaznika – pomysły, porady

DrGhost dzięki za fotki. Fajne to masz i szanuj se to :) .
przez moturzysta.88
29 gru 2009, 17:21
 
Dział: Car Audio
Odpowiedzi: 38
Wyświetlone: 9164

Gdzie pracują Mazdowicze?

A ja jestem ogrodnikiem i przesadzam <lol> . Ale tak poważnie to ogrody japońskie bonsai i te sprawy.
przez moturzysta.88
29 gru 2009, 16:28
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 2353
Wyświetlone: 708700

Tutaj się witamy

Witam wszystkich i z góry pozdrawiam.Jestem tutaj nowy. O stronce dowiedziałem się z google. Niedawno kupiłem sobie mx3, w końcu udało mi się odłożyć trochę kasy i w końcu ja mam. Chciał bym tutaj poznać parę albo trochę więcej niż parę osób z okolic bielska, z którymi będę mógł w przyszłości wybrać...
przez moturzysta.88
9 gru 2009, 18:11
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 15333
Wyświetlone: 3339577