Znalezione wyniki (8)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Tuning optyczny Mazda mx-3 EC – pytania i sugestie – temat zbiorczy
Biała masakra normalnie klasa. niebieska masakrycznie niska ale spoko. tak to reszta bardzo mi sie podobaja fajne.
- 3 maja 2010, 19:48
- Dział: Optyczny
- Odpowiedzi: 572
- Wyświetlone: 273880
Zabudowa bagaznika – pomysły, porady
DrGhost wiesz próbowałem i jestem zielony tez nie mogę nic tu wrzucić. Wytłumaczy to ktoś 
- 15 sty 2010, 12:41
- Dział: Car Audio
- Odpowiedzi: 38
- Wyświetlone: 9164
Zabudowa bagaznika – pomysły, porady
Ache ma to być czyste brzmienie ale głośno tez musi być ale bez przesady żeby mi dekla nie rozwaliło :) . A co do muzyki to troszkę rożnie od klasyki rocka po rege czyli i sopran i bas są ważne. A co do sprzętu to mam już trzydrozne głośniczki z firsta plus radio z pionierka tak ze już to dość tak ...
- 15 sty 2010, 12:25
- Dział: Car Audio
- Odpowiedzi: 38
- Wyświetlone: 9164
Zabudowa bagaznika – pomysły, porady
Spoko możne kiedyś mi się uda obadać na żywo. Jak narazie tez się przymierzam do zmontowania czegoś w bagażniku. Ale jak nie miałem pomysłu to teraz mam aż za dużo. Tylko mam problem z dobraniem sprzętu może jakieś porady 
- 14 sty 2010, 11:01
- Dział: Car Audio
- Odpowiedzi: 38
- Wyświetlone: 9164
Zabudowa bagaznika – pomysły, porady
DrGhost a moze dasz tu jakas prezentacje
z wielka checia obczail bym jak to daje.
Jaki masz pod tym wzmacniacz
Jaki masz pod tym wzmacniacz
- 30 gru 2009, 16:57
- Dział: Car Audio
- Odpowiedzi: 38
- Wyświetlone: 9164
Zabudowa bagaznika – pomysły, porady
DrGhost dzięki za fotki. Fajne to masz i szanuj se to
.
- 29 gru 2009, 17:21
- Dział: Car Audio
- Odpowiedzi: 38
- Wyświetlone: 9164
Gdzie pracują Mazdowicze?
A ja jestem ogrodnikiem i przesadzam
. Ale tak poważnie to ogrody japońskie bonsai i te sprawy.
. Ale tak poważnie to ogrody japońskie bonsai i te sprawy.- 29 gru 2009, 16:28
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 2353
- Wyświetlone: 708700
Tutaj się witamy
Witam wszystkich i z góry pozdrawiam.Jestem tutaj nowy. O stronce dowiedziałem się z google. Niedawno kupiłem sobie mx3, w końcu udało mi się odłożyć trochę kasy i w końcu ja mam. Chciał bym tutaj poznać parę albo trochę więcej niż parę osób z okolic bielska, z którymi będę mógł w przyszłości wybrać...
- 9 gru 2009, 18:11
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 15333
- Wyświetlone: 3339577
Strona 1 z 1