Znalezione wyniki (4)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Żarówki – typy, opinie, testy

Witam.Mam pytanko.Jakie żarówki kupic do madzi 626 GF z 99 r.Chodzi mi o to czy dla soczewek czy reflektorów?Bo widziałem na allegro i takie i takie?Z góry dzieki.
przez dasko2410
30 gru 2009, 18:22
 
Dział: Części, oleje, akcesoria i narzędzia
Odpowiedzi: 1429
Wyświetlone: 457673

Gaśnie po pierwszym odpaleniu. 626 GE

Witam.Mam problem ze swoją mazdą.Po odpaleniu na zimno obroty spadają do zera i silnik gaśnie.Dopiero jak troche się rozgrzeje i przełączy sie na gaz to jest ok.Czym to może byc spowodowane?Dodam że instelke LPG mam sekwencyjną i zawsze odpala na PB.
przez dasko2410
2 lis 2009, 22:33
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Silniki benzynowe (FP / FS)
Odpowiedzi: 72
Wyświetlone: 13966

Wymiana płynu wspomagania – pytania, problemy.

Witam.Mam podobny problem ze swoją mazdą jaj Yanek niby nic nie puka i nie trzeszczy a kierownicą chwilami nie daje się kręci.dzieje sie tak na przewaznie na postoju lub podczas hamowania.co to może byc?płyn do wspomagania mam wymieniny i pompa chyba chodzi dobrze.
przez dasko2410
2 lis 2009, 14:06
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 72
Wyświetlone: 22788

Wspomaganie kierownicy, działa topornie.

dołącze sie. ja mam inny problem. od jakiegos czasu zauważyłem że coś ciężko chodzi kierownica pierwszy obrót kierownicy lekko ale następny już cięzko.najgorzej jest jak trzeba na parkingu sie pogimnastykowac.niby pompa chodzi cicho i płyn jest na max ale nie wiem co jest.
przez dasko2410
23 paź 2009, 17:30
 
Dział: 626 / MX-6 / Cronos GE / Podwozie
Odpowiedzi: 50
Wyświetlone: 9815