Znalezione wyniki (30)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
Autko trzeba dobrze sprawdzić – jest.... tanie. 2002 rok za te pieniądze jeszcze z zarobkiem sprzedawcy? Podejrzane... hello_kate bądź czujna ;) Dlatego proszę o sprawdzenie :) Mam jeszcze drugą opcję, dużo droższą i bliżej, ale jeśli tamto by było OK to by było super. OK bartezm muszę zrezygnować ...
- 28 kwi 2010, 10:30
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
chetnie bym zobaczyl, ale... jestem w belgii. Nie martw sie – jesli jestes mocno zainteresowana tym autem poprosze mojego dobrego kolege (czasami sprowadza auta wiec zna sie na rzeczy – mnie pomagal kupowac moja i madzie i hanie) ostatnio buczos mi cos ogladal w krakowie :) wiec nie trzeba jezdzic ...
- 28 kwi 2010, 08:47
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
TO ja mam kolejne pytanie. Znalazłam coś takiego. http://otomoto.pl/mazda-mx-5-1-6-16v-C12784343.html Czy to sensowna oferta? Czy raczej spodziewać się jakiś niespodzianek? Kolejne pytanie... czy znalazłby się ktoś z okolicy Stargardu, kto mógłby podjechać i sprawdzić czy mam po co jechać przez całą...
- 27 kwi 2010, 21:35
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
Kogo widziałem / widziałam
Pozdrowienia dla kierowcy czerwonej 323F BA z krakowską rejestracją na klubowych tablicach. Jechałam za nią przed trzecią od mostu Kotlarskiego do ul. Wielickiej 
- 11 kwi 2010, 15:09
- Dział: Powitania
- Odpowiedzi: 18577
- Wyświetlone: 3380842
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
Daveey napisał(a):Ok, dzieki za informacje. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9686030 a cos takiego to chyba bylo walniete? Przód nie jest po liftingu?
To auto już trochę wisi. Tzn odkąd zaczęłam się interesować kupnem mx5. Coś musi być z nim nie tak. Poza tym cena wydaje mi się trochę niska.
- 1 mar 2010, 23:22
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie
Piotr Wozniak napisał(a):well done- dzielna jestes dziewczyna.
objawy faktycznie jak najbardziej pasuja do "niepewnej masy".
pozdro
Dzielna jestem, ale mam też super tatę
Dzięki
- 24 lut 2010, 21:46
- Dział: 323 BG / Nadwozie
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2919
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
ravestation napisał(a):z Niemiec
jeśli z Polski, to warto odezwać się do firmy http://www.roadstery.pl – mają bardzo dobrą opinię w środowisku mx'owców... jak nie mają nic w ofercie, to pewnie mogą sprowadzić
A czy 26 tys za 1.6 z roku 2000 – 2002 to jest realna cena? Myślę, że taki byłby mój max budżet.
- 21 lut 2010, 23:33
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
kierownica wymiana
Nie rozumiem niechęci do "uniwersalnej" kierownicy i adaptera. Sam mam taki zestaw i jestem zadowolony. Poprawia wygląd, świetnie leży w dłoniach , same plusy.. Co to znaczy "uniwersalna" ? Ja wymieniłam na najbardziej surową momo i jestem więcej niż zadowolona. Mała, wyprofilow...
- 21 lut 2010, 23:26
- Dział: 323 BG / Podwozie
- Odpowiedzi: 10
- Wyświetlone: 2239
szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie
madejek86 napisał(a):hello_kate napisał(a):
A czy ma ktoś z Was schemat instalacji elektrycznej? Mazda 323f bg 1.6 16v rocznik 1994.
Tutaj znajdziesz schemat instalacji elektrycznej.Pozdr
http://instrukcja.pl/i/mazda_323_schema ... ektrycznej
Dzięki! Przyda się na przyszłość :)
- 21 lut 2010, 23:19
- Dział: 323 BG / Nadwozie
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2919
kierownica wymiana
Tu jest instrukcja wymiany. Po angielsku (+fotorelacja) : http://www.club323f.com/?page_id=804
- 21 lut 2010, 19:01
- Dział: 323 BG / Podwozie
- Odpowiedzi: 10
- Wyświetlone: 2239
szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie
Pasek był wymieniany, a bezpieczniki sprawdzałam. Może ta masa...? A czy ma ktoś z Was schemat instalacji elektrycznej? Mazda 323f bg 1.6 16v rocznik 1994. Najprawdopodbniej faktycznie była to masa. Akumulator, który mam (zamontowany zanim kupiłam auto), ma końcówki biegunowe po złej stronie i kabel...
- 20 lut 2010, 18:10
- Dział: 323 BG / Nadwozie
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2919
[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?
Don Corleone napisał(a):Pamiętaj tylko że większość w Polsce jest po przejściach.
Skąd najlepiej sprowadzać?
- 19 lut 2010, 16:10
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 24
- Wyświetlone: 13754
[NA/NB/ NC] Softtop a zima.
Napewno nie jest zimniej niż w 323f bg z zepsutym termostatem
.
Sorry za offtop, ale sama się przymierzam do kupna mx-5. Często sie zdarza nieszczelny softtop? Łatwo go uszkodzić? Trudno ocenić trwałość materiałów po zdjęciach
.
Sorry za offtop, ale sama się przymierzam do kupna mx-5. Często sie zdarza nieszczelny softtop? Łatwo go uszkodzić? Trudno ocenić trwałość materiałów po zdjęciach
- 19 lut 2010, 16:09
- Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
- Odpowiedzi: 12
- Wyświetlone: 16780
szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie
Hej. Od pewnego czasu mam dość dziwny problem z moją Magdaleną. Pewnego dnia nie chciała mi zapalić (kręciła ale nie zapalała), zauważyłam wtedy zresetowane zegary. Wkońcu jednak udało mi się odpalić więc uznałam, że pewnie chwilowo akumulator siadł i jak pojeżdżę to się naładuje. Wieczorem tego sam...
- 19 lut 2010, 15:58
- Dział: 323 BG / Nadwozie
- Odpowiedzi: 7
- Wyświetlone: 2919
Nasze zwierzaki
heh a ja myślałem, że moja jest duża, ma 5,5 kilo :) Moja została nauczona nie ściagać szynki ze stołu ;) Wystarczył jeden plasterek posypane dosyć ostrymi przyprawami. Tylko, że on tej szynki nie zjada ;) Ja nie wiem co mojej się stało. Mam ją 1,5 roku, śmigam z nim trasę nieraz co tydzień. Do sie...
- 11 paź 2009, 11:37
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 1141
- Wyświetlone: 237691
Nasze zwierzaki
przystojniak! 
- 7 paź 2009, 20:01
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 1141
- Wyświetlone: 237691
Nasze zwierzaki
Dzięki :) Ja akurat jestem miłośniczką ras orientalnych ale nie powiem.. takiego miśka miło przytulić ;D Twój też piękny... śliczne umaszczenie! Leonidas właśnie siedzi pod biurkiem i miauczy. Najprawdopodobniej oznacza to, że powinnam podnieść jego zabawkę z podłogi i rzucić gdzieś daleko ;) Chciał...
- 7 paź 2009, 19:32
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 1141
- Wyświetlone: 237691
Nasze zwierzaki
No to teraz ja. Mam dwa koty. Leonidas – kocur balijski (w uproszczeniu syjamski z półdługim włosem) wagi lekkiej – ma niecały rok: http://farm4.static.flickr.com/3346/3619673781_ceae942956_o.jpg Leonidas umie aportować, czym terroryzuje mnie co wieczór. Ma fioła na punkcie prawdziwego futra i prawd...
- 7 paź 2009, 15:09
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 1141
- Wyświetlone: 237691
Lista przebojów forum – muzyka do samochodu
Ja lubię słuchać silnika
A jako dodatek ostatnio The Prodigy, Massive Attack, Chemical Brothers, Fatboy Slim
A jako dodatek ostatnio The Prodigy, Massive Attack, Chemical Brothers, Fatboy Slim
- 5 paź 2009, 08:53
- Dział: Praca / Hobby
- Odpowiedzi: 2183
- Wyświetlone: 450332
Śmieszne lub ciekawe zdjęcia/filmy/linki/teksty (bez polityki).
"będę siedzieć przy kaloryferze" ;D
- 24 wrz 2009, 23:26
- Dział: Po godzinach
- Odpowiedzi: 19871
- Wyświetlone: 3224739
1, 2