Znalezione wyniki (30)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

Autko trzeba dobrze sprawdzić – jest.... tanie. 2002 rok za te pieniądze jeszcze z zarobkiem sprzedawcy? Podejrzane... hello_kate bądź czujna ;) Dlatego proszę o sprawdzenie :) Mam jeszcze drugą opcję, dużo droższą i bliżej, ale jeśli tamto by było OK to by było super. OK bartezm muszę zrezygnować ...
przez hello_kate
28 kwi 2010, 10:30
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

chetnie bym zobaczyl, ale... jestem w belgii. Nie martw sie – jesli jestes mocno zainteresowana tym autem poprosze mojego dobrego kolege (czasami sprowadza auta wiec zna sie na rzeczy – mnie pomagal kupowac moja i madzie i hanie) ostatnio buczos mi cos ogladal w krakowie :) wiec nie trzeba jezdzic ...
przez hello_kate
28 kwi 2010, 08:47
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

TO ja mam kolejne pytanie. Znalazłam coś takiego. http://otomoto.pl/mazda-mx-5-1-6-16v-C12784343.html Czy to sensowna oferta? Czy raczej spodziewać się jakiś niespodzianek? Kolejne pytanie... czy znalazłby się ktoś z okolicy Stargardu, kto mógłby podjechać i sprawdzić czy mam po co jechać przez całą...
przez hello_kate
27 kwi 2010, 21:35
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

Kogo widziałem / widziałam

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonej 323F BA z krakowską rejestracją na klubowych tablicach. Jechałam za nią przed trzecią od mostu Kotlarskiego do ul. Wielickiej :)
przez hello_kate
11 kwi 2010, 15:09
 
Dział: Powitania
Odpowiedzi: 18577
Wyświetlone: 3380842

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

Daveey napisał(a):Ok, dzieki za informacje. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9686030 a cos takiego to chyba bylo walniete? Przód nie jest po liftingu?


To auto już trochę wisi. Tzn odkąd zaczęłam się interesować kupnem mx5. Coś musi być z nim nie tak. Poza tym cena wydaje mi się trochę niska. :)
przez hello_kate
1 mar 2010, 23:22
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie

Piotr Wozniak napisał(a):well done- dzielna jestes dziewczyna. :)
objawy faktycznie jak najbardziej pasuja do "niepewnej masy".

pozdro


Dzielna jestem, ale mam też super tatę ;)
Dzięki :)
przez hello_kate
24 lut 2010, 21:46
 
Dział: 323 BG / Nadwozie
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2919

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

ravestation napisał(a):z Niemiec

jeśli z Polski, to warto odezwać się do firmy http://www.roadstery.pl – mają bardzo dobrą opinię w środowisku mx'owców... jak nie mają nic w ofercie, to pewnie mogą sprowadzić


A czy 26 tys za 1.6 z roku 2000 – 2002 to jest realna cena? Myślę, że taki byłby mój max budżet.
przez hello_kate
21 lut 2010, 23:33
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

kierownica wymiana

Nie rozumiem niechęci do "uniwersalnej" kierownicy i adaptera. Sam mam taki zestaw i jestem zadowolony. Poprawia wygląd, świetnie leży w dłoniach , same plusy.. Co to znaczy "uniwersalna" ? Ja wymieniłam na najbardziej surową momo i jestem więcej niż zadowolona. Mała, wyprofilow...
przez hello_kate
21 lut 2010, 23:26
 
Dział: 323 BG / Podwozie
Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2239

szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie

madejek86 napisał(a):
hello_kate napisał(a):
A czy ma ktoś z Was schemat instalacji elektrycznej? Mazda 323f bg 1.6 16v rocznik 1994.



Tutaj znajdziesz schemat instalacji elektrycznej.Pozdr
http://instrukcja.pl/i/mazda_323_schema ... ektrycznej



Dzięki! Przyda się na przyszłość :)
przez hello_kate
21 lut 2010, 23:19
 
Dział: 323 BG / Nadwozie
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2919

kierownica wymiana

Tu jest instrukcja wymiany. Po angielsku (+fotorelacja) : http://www.club323f.com/?page_id=804
przez hello_kate
21 lut 2010, 19:01
 
Dział: 323 BG / Podwozie
Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2239

szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie

Pasek był wymieniany, a bezpieczniki sprawdzałam. Może ta masa...? A czy ma ktoś z Was schemat instalacji elektrycznej? Mazda 323f bg 1.6 16v rocznik 1994. Najprawdopodbniej faktycznie była to masa. Akumulator, który mam (zamontowany zanim kupiłam auto), ma końcówki biegunowe po złej stronie i kabel...
przez hello_kate
20 lut 2010, 18:10
 
Dział: 323 BG / Nadwozie
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2919

[NB] Uda mi się kupić za 20 tys. zł?

Don Corleone napisał(a):Pamiętaj tylko że większość w Polsce jest po przejściach.


Skąd najlepiej sprowadzać?
przez hello_kate
19 lut 2010, 16:10
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 24
Wyświetlone: 13754

[NA/NB/ NC] Softtop a zima.

Napewno nie jest zimniej niż w 323f bg z zepsutym termostatem :D.

Sorry za offtop, ale sama się przymierzam do kupna mx-5. Często sie zdarza nieszczelny softtop? Łatwo go uszkodzić? Trudno ocenić trwałość materiałów po zdjęciach ;).
przez hello_kate
19 lut 2010, 16:09
 
Dział: Mazda MX-5 ND (2015 - ) / NC (2005–2015) / NB (1998–2005) / NA (1989–1998)
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 16780

szalejące zegary,reset radia,wyłączanie silnika- rozwiązanie

Hej. Od pewnego czasu mam dość dziwny problem z moją Magdaleną. Pewnego dnia nie chciała mi zapalić (kręciła ale nie zapalała), zauważyłam wtedy zresetowane zegary. Wkońcu jednak udało mi się odpalić więc uznałam, że pewnie chwilowo akumulator siadł i jak pojeżdżę to się naładuje. Wieczorem tego sam...
przez hello_kate
19 lut 2010, 15:58
 
Dział: 323 BG / Nadwozie
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2919

Nasze zwierzaki

heh a ja myślałem, że moja jest duża, ma 5,5 kilo :) Moja została nauczona nie ściagać szynki ze stołu ;) Wystarczył jeden plasterek posypane dosyć ostrymi przyprawami. Tylko, że on tej szynki nie zjada ;) Ja nie wiem co mojej się stało. Mam ją 1,5 roku, śmigam z nim trasę nieraz co tydzień. Do sie...
przez hello_kate
11 paź 2009, 11:37
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237691

Nasze zwierzaki

przystojniak! ;)
przez hello_kate
7 paź 2009, 20:01
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237691

Nasze zwierzaki

Dzięki :) Ja akurat jestem miłośniczką ras orientalnych ale nie powiem.. takiego miśka miło przytulić ;D Twój też piękny... śliczne umaszczenie! Leonidas właśnie siedzi pod biurkiem i miauczy. Najprawdopodobniej oznacza to, że powinnam podnieść jego zabawkę z podłogi i rzucić gdzieś daleko ;) Chciał...
przez hello_kate
7 paź 2009, 19:32
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237691

Nasze zwierzaki

No to teraz ja. Mam dwa koty. Leonidas – kocur balijski (w uproszczeniu syjamski z półdługim włosem) wagi lekkiej – ma niecały rok: http://farm4.static.flickr.com/3346/3619673781_ceae942956_o.jpg Leonidas umie aportować, czym terroryzuje mnie co wieczór. Ma fioła na punkcie prawdziwego futra i prawd...
przez hello_kate
7 paź 2009, 15:09
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237691

Lista przebojów forum – muzyka do samochodu

Ja lubię słuchać silnika :D

A jako dodatek ostatnio The Prodigy, Massive Attack, Chemical Brothers, Fatboy Slim :)
przez hello_kate
5 paź 2009, 08:53
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 2183
Wyświetlone: 450332

Śmieszne lub ciekawe zdjęcia/filmy/linki/teksty (bez polityki).

hahaha

"będę siedzieć przy kaloryferze" ;D
przez hello_kate
24 wrz 2009, 23:26
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 19871
Wyświetlone: 3224739