Znalezione wyniki (31)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

d3100, 1100d, k-r, k-x, d5000 – najlepsze co można znaleźć do 2tys, wybieraj :P
przez FuzBal
1 lip 2011, 17:54
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

People_Hate_Me może pobaw się w panoramowanie (panning) to daje trochę inny rodzaj rozmycia, ale może właśnie to ten efekt ci chodziło? np: http://www.cyberfoto.pl/galeria/data/15/0ad2f0cfb105365151795039dc623db5.jpg Widzewianka_TM chcesz się bawić manualnie czyli chodzi ci o bardziej zaawansowane ...
przez FuzBal
18 cze 2011, 09:55
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

kryystian napisał(a):odnośnie "go" często słyszałem opinie, że jak tło jest zamazane to zdjęcie nie wyszło <rotfl>


to raczej powinno być indywidualne podejście do danego tematu i wizji autora, czasami prosi się o duże GO a czasami dużo lepiej coś wygląda z małym GO
przez FuzBal
19 maja 2011, 09:53
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

Ja też nie staram się robić z Pentaxa nie wiadomo jak super sprzętu bo zdaje sobie sprawę z jego wad, ale dla mnie można go porównać z (jeśli chodzi o nikona) max d5000 (czy nowym d5100) bo to jest jego odpowiednik, d90 to już mimo wszystko zaawansowana amatorka i przekładają się na to 2 kółka nasta...
przez FuzBal
17 maja 2011, 20:43
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

z tym ''dobre niedrogie'' wcale tak kolorowo nie jest ale to już inna historia ;]
przez FuzBal
17 maja 2011, 17:25
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

Wiadomo, każdy powinien brać pod siebie, jeśli jednak juz wydajemy te +/-2tys a ze 100/200zl więcej można kupić coś wyraźnie lepszego to ja wychodzę z założenia, że lepiej dorzucić niż później biadolić, że trzeba było kupić to i tamto.. :P no i co prawda to prawda sam polecę kupienie używanego sprzę...
przez FuzBal
17 maja 2011, 09:53
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

skoro nie chcesz wydawać tez za dużo kasy to dobrze się jest trzymać powiedzenia '' nie stać mnie na wydawanie 2x'' ;] a kupując słabsze body zaraz może się okazać ze np d3000 to trochę za mało ;] na nowe akcesoria można powoli zbierać a na zmianie puszki zawsze stracisz, ja tam wole kupić raz a dob...
przez FuzBal
16 maja 2011, 19:36
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

hehe i w dodatku też Widzewiak :D
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:22
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1330761

Nasze zwierzaki

moja kocica tak robi jak jest głodna i ma pusto w misce albo drzwi do jej (i mojej :P) toalety są zamknięte :D
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:14
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237720

Nasze zwierzaki

będę testował jakie dawki pasują najlepiej :D :D
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:11
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237720

ŁÓDŹ – cykliczne spotkania Grupy Łódzkiej – czwartki 19:30 Sukcesja sektor 2B

O kurde na gokarty też chętnie bym się wybrał ;]
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:10
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 10791
Wyświetlone: 1330761

Nasze zwierzaki

kocimiętka! właśnie, dobry pomysł, dzięki za podpowiedź
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:07
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237720

Gra w skojarzenia

bałagan
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:01
 
Dział: Po godzinach
Odpowiedzi: 14762
Wyświetlone: 1919691

Lustrzanki – polecane/niepolecane aparaty fotograficzne

Barthez domyślam sie ze masz ok 2tys na aparat? ja bym sobie darował Conana i poleciał w nikona d3100, lub pentaxa k-x (mam nawet 1 na sprzedaż w atrakcyjnym zestawie na początek;]) / k-r, wszystkie 3 wypadają lepiej lub znacznie lepiej od wymienionych przez Ciebie, najlepszym wyborem byłby K-r bo j...
przez FuzBal
16 maja 2011, 18:01
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 3503
Wyświetlone: 561243

Nasze zwierzaki

Czy ktoś zna jakiś dobry sposób na hmmm wyperswadowanie kotu drapania ścian ? :P Chcialbym, żeby zostawił moje tapety w końcu w spokoju a zajął się drapakami;/
przez FuzBal
16 maja 2011, 17:54
 
Dział: Praca / Hobby
Odpowiedzi: 1141
Wyświetlone: 237720

Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów

po wymianie oleju ostatnio kopci co raz mniej a nawet powiem ze przy 4/5 przypadkow nie zakopcil prawie w ogole wiec chyba zrobil mi niespodzianke i postanowil nie robic zbednych problemow :D uszczlke od oleju bede musial wymienic i pozniej do elektryka... tylko jakos dobrego w lodzi namierzyc nie m...
przez FuzBal
10 paź 2010, 18:35
 
Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 5975

Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów

kurde czyli przyczyny kopcenia dadza popalic mojej kieszeni;/ kopci raczej na bialo wiec uszczelka... jesli jej nie wymienie i po prostu sobie czasem zakopci to stanie sie cos zlego czy lepiej dzialac zawczasu? jakies grozne konsekwencje czekaja na mnie jesli jej nie wymienie ?
przez FuzBal
7 paź 2010, 18:59
 
Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 5975

Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów

podepne sie bo w sumie mam ten sam problem + dodatki ;] cieknie mi olej i jak juz wiem zamienniki sa do kitu ale mam pytanie ile +/– kosztuje org uszczelka? no i ciag dalszy... czy przez wyciek oleju na rozgrzany bardzo mocno silnik itd moze mi z pod maski smierdziec spalenizna? (tzn czy to jest spo...
przez FuzBal
7 paź 2010, 11:43
 
Dział: 323 BA / BH / Silniki Benzynowe (Z5)
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 5975

centralny od strony kierowcy

junkiel u mnie ostatnio jak na zlosc dziala idealnie a juz mialem go rozgrzebac :P
przez FuzBal
8 sie 2010, 09:00
 
Dział: 323 BA / BH / Nadwozie
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1212

centralny od strony kierowcy

mam podobny problem tlyko moj zamek kierowcy jest kaprysny i raz zalapie raz nie... u pasazera za kazdym razem lapie;/
przez FuzBal
2 sie 2010, 14:57
 
Dział: 323 BA / BH / Nadwozie
Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1212