Znalezione wyniki (104)

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Ravo jezdzisz na Maslice wieczorami ? Daj znac jak bedziesz jechal to tez podjade...
Pozatym ostatnio Cie mijałem...
przez atis
8 cze 2011, 09:00
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786464

Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków 2011

Ja co prawda pojawić sie niemoge wiec inaczej was wesprę :)
przez atis
20 maja 2011, 11:15
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 169
Wyświetlone: 61445

WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK

Ja ostatnio byłem ale troche sie spoznilem i nikogo juz niebylo ;/
W ten wtorek bede napewno...:)
przez atis
8 kwi 2011, 20:01
 
Dział: Spotkania naszej społeczności
Odpowiedzi: 4312
Wyświetlone: 786464

Zgasło mi wszystko (Mazda 323 1,7 D 91r)

Witam.
Od jakiegos czasu posiadam Mazde 323 1,7D z ktora mam drobny problem.
Wczoraj jadac do pracy nagle zgasle mi wszystkie kontroli, swiatla, orzewanie i wycieraczki.
Akumulator mam nowke ma niecaly dwa tyg. Kompletnie niewiem co to moze byc :/
przez atis
30 lis 2010, 08:33
 
Dział: 323 BG / Nadwozie
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 2666

problem z biegami mx3 1.6

Sprawdz ciagna ktore ida od lewarka zmiany biegow...mogły Ci sie tulejki rozsypac, ja tak mialem.
przez atis
1 maja 2010, 00:18
 
Dział: MX-3 EC / Podwozie
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 674

Przyłącz się do Klubu MazdaSpeed!

A dlaczego moje zgloszenie niezostało jeszcze rozpatrzone ? :(
przez atis
13 lut 2010, 16:05
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 2316
Wyświetlone: 587060

FAQ: Zmiany nicków i usuwanie kont.

Wysłąłem Pw :) ale chyba uzasadnienia zapomniałem :D
Jak by co to niebardzo podoba mi sie obecny nick :D
przez atis
5 lut 2010, 13:22
 
Dział: Regulamin / Ogłoszenia / FAQ
Odpowiedzi: 375
Wyświetlone: 243343

Przyłącz się do Klubu MazdaSpeed!

No to czas i na mnie..;)
przez atis
5 lut 2010, 09:00
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 2316
Wyświetlone: 587060

Ważne | Rezygnacja Klubu z uczestnictwa w konkursie AŚ

Wsumie prawidłowa decyzja :) Szkoda sobie nerwy psuć takim traktowaniem przez "aś" motomaniaków <dupa> :D !
przez atis
5 lut 2010, 01:05
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 67
Wyświetlone: 6770

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

trzeba poczytac ich forum...moze glosuja zzagranicy na nich ?:)
Nas tez posadzano o oszustwo jak z 7 nagle na 1 wskoczylismy...
przez atis
30 sty 2010, 10:05
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Trzeba klikać bo nas Passaty gonią :|
przez atis
29 sty 2010, 19:18
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

Zabawa charytatywna

1859.90 zł :) (2,4zł bo wczoraj klikałem ale niewpisałem)
przez atis
29 sty 2010, 16:15
 
Dział: Pomoc
Odpowiedzi: 1616
Wyświetlone: 314656

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Może powinni znowu dać ten baner na stronie głownej forum np. pod tym charytatywnym :)
przez atis
29 sty 2010, 14:42
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Ty sie mnie pytaj a ja Ciebie...;/
Niby moża glosowac raz na 24h a tu zonk...
przez atis
29 sty 2010, 14:09
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

A ja głosowac i tak niemoge :|
przez atis
29 sty 2010, 13:55
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Co tu taka cisza? Znudziło sie wam ? Przeciez mozna oddawac glosy :P
przez atis
28 sty 2010, 22:39
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Tamten stary temat usuneli... Nowy temat => http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=40

Edit; BMW nas przegoniło...
przez atis
28 sty 2010, 19:21
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Jestesmy prawie na samym dole jak i BMW Civic i Mitsumaniaki
Ze niby ja jestem teraz w Civic Klubie ? :P

Edit; Gonią nas :|
przez atis
28 sty 2010, 17:44
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

Akar.Zaephyr napisał(a):mam nadzieję dostać linka do relacji z wygranego zlotu! Chętnie poczytam usmiech
Mam nadziej,ze bedziesz mogł sam zdac relacje z naszego zlotu...;D
przez atis
28 sty 2010, 17:23
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797

MazdaSpeed to najlepszy fanklub

A gdzie taki tekst wg napisali ?
Edit; Co za parówy ;/ jezzsze po nas jezdza :|
A teraz juz chyba wiadomo kto tak nabijal glosy... "OKP" ?
przez atis
28 sty 2010, 15:40
 
Dział: Informacje i społeczność
Odpowiedzi: 704
Wyświetlone: 104797