Ravo jezdzisz na Maslice wieczorami ? Daj znac jak bedziesz jechal to tez podjade...
Pozatym ostatnio Cie mijałem...
Znalezione wyniki (104)
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
- 8 cze 2011, 09:00
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786464
Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków 2011
Ja co prawda pojawić sie niemoge wiec inaczej was wesprę 
- 20 maja 2011, 11:15
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 169
- Wyświetlone: 61445
WROCŁAW – spot w sobota 26.08.2023 godz. 18:00 parking CH BOREK
Ja ostatnio byłem ale troche sie spoznilem i nikogo juz niebylo ;/
W ten wtorek bede napewno...
W ten wtorek bede napewno...
- 8 kwi 2011, 20:01
- Dział: Spotkania naszej społeczności
- Odpowiedzi: 4312
- Wyświetlone: 786464
Zgasło mi wszystko (Mazda 323 1,7 D 91r)
Witam.
Od jakiegos czasu posiadam Mazde 323 1,7D z ktora mam drobny problem.
Wczoraj jadac do pracy nagle zgasle mi wszystkie kontroli, swiatla, orzewanie i wycieraczki.
Akumulator mam nowke ma niecaly dwa tyg. Kompletnie niewiem co to moze byc :/
Od jakiegos czasu posiadam Mazde 323 1,7D z ktora mam drobny problem.
Wczoraj jadac do pracy nagle zgasle mi wszystkie kontroli, swiatla, orzewanie i wycieraczki.
Akumulator mam nowke ma niecaly dwa tyg. Kompletnie niewiem co to moze byc :/
- 30 lis 2010, 08:33
- Dział: 323 BG / Nadwozie
- Odpowiedzi: 4
- Wyświetlone: 2666
problem z biegami mx3 1.6
Sprawdz ciagna ktore ida od lewarka zmiany biegow...mogły Ci sie tulejki rozsypac, ja tak mialem.
- 1 maja 2010, 00:18
- Dział: MX-3 EC / Podwozie
- Odpowiedzi: 3
- Wyświetlone: 674
Przyłącz się do Klubu MazdaSpeed!
A dlaczego moje zgloszenie niezostało jeszcze rozpatrzone ? 
- 13 lut 2010, 16:05
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 2316
- Wyświetlone: 587060
FAQ: Zmiany nicków i usuwanie kont.
Wysłąłem Pw
ale chyba uzasadnienia zapomniałem 
Jak by co to niebardzo podoba mi sie obecny nick
Jak by co to niebardzo podoba mi sie obecny nick
- 5 lut 2010, 13:22
- Dział: Regulamin / Ogłoszenia / FAQ
- Odpowiedzi: 375
- Wyświetlone: 243343
Przyłącz się do Klubu MazdaSpeed!
No to czas i na mnie..
- 5 lut 2010, 09:00
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 2316
- Wyświetlone: 587060
Ważne | Rezygnacja Klubu z uczestnictwa w konkursie AŚ
Wsumie prawidłowa decyzja
Szkoda sobie nerwy psuć takim traktowaniem przez "aś" motomaniaków
!
- 5 lut 2010, 01:05
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 67
- Wyświetlone: 6770
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
trzeba poczytac ich forum...moze glosuja zzagranicy na nich ?:)
Nas tez posadzano o oszustwo jak z 7 nagle na 1 wskoczylismy...
Nas tez posadzano o oszustwo jak z 7 nagle na 1 wskoczylismy...
- 30 sty 2010, 10:05
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Trzeba klikać bo nas Passaty gonią 
- 29 sty 2010, 19:18
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
Zabawa charytatywna
1859.90 zł
(2,4zł bo wczoraj klikałem ale niewpisałem)
- 29 sty 2010, 16:15
- Dział: Pomoc
- Odpowiedzi: 1616
- Wyświetlone: 314656
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Może powinni znowu dać ten baner na stronie głownej forum np. pod tym charytatywnym 
- 29 sty 2010, 14:42
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Ty sie mnie pytaj a ja Ciebie...;/
Niby moża glosowac raz na 24h a tu zonk...
Niby moża glosowac raz na 24h a tu zonk...
- 29 sty 2010, 14:09
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
A ja głosowac i tak niemoge 
- 29 sty 2010, 13:55
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Co tu taka cisza? Znudziło sie wam ? Przeciez mozna oddawac glosy 
- 28 sty 2010, 22:39
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Tamten stary temat usuneli... Nowy temat => http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=40
Edit; BMW nas przegoniło...
Edit; BMW nas przegoniło...
- 28 sty 2010, 19:21
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Jestesmy prawie na samym dole jak i BMW Civic i Mitsumaniaki
Ze niby ja jestem teraz w Civic Klubie ?
Edit; Gonią nas
Ze niby ja jestem teraz w Civic Klubie ?
Edit; Gonią nas
- 28 sty 2010, 17:44
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
Mam nadziej,ze bedziesz mogł sam zdac relacje z naszego zlotu...;DAkar.Zaephyr napisał(a):mam nadzieję dostać linka do relacji z wygranego zlotu! Chętnie poczytam usmiech
- 28 sty 2010, 17:23
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797
MazdaSpeed to najlepszy fanklub
A gdzie taki tekst wg napisali ?
Edit; Co za parówy ;/ jezzsze po nas jezdza
A teraz juz chyba wiadomo kto tak nabijal glosy... "OKP" ?
Edit; Co za parówy ;/ jezzsze po nas jezdza
A teraz juz chyba wiadomo kto tak nabijal glosy... "OKP" ?
- 28 sty 2010, 15:40
- Dział: Informacje i społeczność
- Odpowiedzi: 704
- Wyświetlone: 104797